До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 574
  • 752
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7
Взех си час за понеделник за Душепеев. Но за мой късмет може би ще съм в цикъл датата ми е тогава, ще може ли да ми вземе микробиология или не става?
Разбира се и Кироваков беше там изключително съм доволна от него, но предпочете  Душепеев да ме оперира

# 166
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Аз си взех направление за гинеколог, да видя кистата как е след цикъла и не мога да намеря лекар със свободни часове. Простоооо. Кироваков уж ми обеща в понеделник да съм му звъннела и щял да ме вмести, но ми е много несигурно. Има ли доволни от Кироваков, когато не се отнася за бременност, а проблеми с кисти,полипи и т.н. Всяко мнение ще ми е от полза.

# 167
  • Мнения: 1 694
Идете при Мануелян.

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 620
Да много добър диагностик е .
Имах много проблемна бременност с миоми .

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 212
аз също звъня на кироваков когато няма свободни часове и винаги до сега ме е вмествал

# 170
  • Мнения: 119
Д-р Мануелян май напоследък отказва да  записва часове за гинекологични случаи, особено ако са по каса. Поне така чувам от две познати вече.Аз още не съм ходила на преглед след раждането и направо и аз не знам къде да ида..

# 171
  • Мнения: 50
Д-р Мануелян май напоследък отказва да  записва часове за гинекологични случаи, особено ако са по каса. Поне така чувам от две познати вече.Аз още не съм ходила на преглед след раждането и направо и аз не знам къде да ида..
Звъннете в началото на месеца,т.е сега за час по каса,тъй като много бързо се заемат часовете.

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 66
Здравейте, някой има ли мнение за д-р Добрин Иванов? Препоръча ми го моя близка, имам бегъл спомен за него от Окръжна,  но беше преди седем години, при раждането на дъщеря ми. Иначе по време на  раждането дежурен беше д-р Миринчев, който видях за около 10 секунди, предпочиташе да обгрижва една мургава родилка, дошла за четвърто раждане 😮, докато аз се мъчех 6-ти час с една стажантка, та ще спестя мнението си за него.

# 173
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Бях при Мануелян вече, платен прием. Сега имам направление, а при нея  няма часове въобще с направление до края на месеца. На мен ми е спешен прегледа. Н в кой има ли личния телефон на Кироваков? Каза там да го търся, а не го знам.

# 174
  • Бургас
  • Мнения: 212
Водих бременността си при д-р Иванов през 2014.аз лично съм много доволна.Не е от най приказливите.но е изключителен специалист

# 175
  • Мнения: 5 998
Н в кой има ли личния телефон на Кироваков? Каза там да го търся, а не го знам.
Надявам се, че не е късно, ето номера:

Скрит текст:
0899922752
Скрит текст:

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 6 015
Да ви споделя, че ходих при д-р Павел Добрев. Млад специалист, работи в Онкото. Син е на д-р Нина Добрева. Търсих много дълго лекар, който да не е претрупан с бременни и да не му е това фокусът. Доволна съм много от преглед, отношение, обяснения. Но пък и нямам особени проблеми. Гледа ме с ехограф, видеоколпоскоп.
Не знам дали работи с касата, дели кабинета с майка си, май направленията минават през нея.

# 177
  • Мнения: 111
Здравейте на всички!
Бих искала да попитам за съвет относно добър гинеколог, по възможност жена, в Бургас. Не съм ходила на контролни прегледи досега и ми е притеснено, затова искам да заложа на сигурен и добър специалист. Благодаря предварително за отговорите Simple Smile

# 178
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Д-р Мануелян е внимателна , млада, с нова апаратура. Препоръчвам Ви я за контролен преглед.

# 179
  • Мнения: 415
И аз съм с две ръце за Мануелян, много внимателна и като отношение и чисто физически. 👍🏻

Общи условия

Активация на акаунт