До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 569
  • 752
  •   1
Отговори
# 240
  • Burgas
  • Мнения: 503
Здравейте!Може ли да ми препоръчате лекар(за предпочитане да е жена) за преглед на тийнейджърка.

# 241
  • Мнения: 5 998
Д-р Мануелян, жена е.

# 242
  • Burgas
  • Мнения: 503
Мира,и аз мислех при нея,но приемен час след месец не ме устройва,за това съм в чуденка...

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мира,и аз мислех при нея,но приемен час след месец не ме устройва,за това съм в чуденка...
Не дава ли часове след ден - два при платен преглед. По ЗК винаги има забавяне

# 244
  • Мнения: 5 998
И аз щях да предлагам варианта за частен прием, но предполагам, че жената има направление и иска да го ползва.

# 245
  • Burgas
  • Мнения: 503
Не ,нямам направление.Преди няколко месеца аз ходих при д-р Мануелян,на платен прием и часът ми беше точно след месец,независимо,че не беше по ЗК.
Та за това

Редактирам се:записах час за следващия четвъртък.Благодаря ви Мира и Джули:hibiscus:

Последна редакция: ср, 03 окт 2018, 15:46 от borka01

# 246
  • Мнения: 5 998
Може да е бил по-натоварен период. Звъннете и попитайте как са нещата към настоящия момент Simple Smile

# 247
  • Мнения: 121
Д-р Парушева също е много внимателна и може би ще има часове по-скоро

# 248
  • Мнения: 7
Момичета, здравейте! Аз ви пиша от болницата, чакам да ми взимат бебето в 22 г. с.😢, много ми е мъчно за този случай, много тежко го преживявам затова реших да ви информирам, за да се предпазите. Първоначално бях в София, но понеже мъжа ми е от Бургас, като забременях решихме да се преместим в Бургас. Тогава бях 3 месец бременна и отидох при доктор Татарова в Бургас. Тя прегледа резултатите и ме пренасочи към доктор Троянчев за фетална морфология, Татарова беше казала, че размерите излизат с две седмици назад при нея. На прегледа при Троянчев всичко беше наред и ми каза, че може да имам прекламсия в напреднали седмици затова да внимавам и да си направя изследвания за тромбофилия. Така доктор Татарова реши да ме лекува с терапия за теомбофилия, без да имам резултати от излседването все още. Аз попитах какво ще правим ако нямам тромбофилия и тя каза, че ще приемам лекарствата, каквито и резултати да имам. Терапията беше с инжекции фраксипарин и таплетки - аспирин протект. След една седмица реших да ме изследва за всеки случай, бях доста притеснена, тя ме прегледа час и поливина най-малко и ми каза, че вече бебето расте и че и да не е перфектната бременност, всичко изглежда норнално. Само да допълня за тези, които не знаят, доктор Татарова работи по здравна каса уж, но никога не ме прегледа в болницата мен, обяснението и беше, че апарата там не показвало ясно и добре, затова ми записваше часове в частния и кабинет... както и да е. Още, като бях в София си бях запазила час за втора фетална морфология при доктор Сигридов и отидох на преглед в София. Доктор Сигридов, е толкова професионален и добър, без да ме прегледа още погледна резултстите от предишните изследвания на доктор Троянчев и доктор Татарова, каза че има проблеми. Казах му за терапията и той много ядосано каза, че няма как да ме лекува с такава терапия, аз съм на 28г., това е опасно и за бебето и за мен, от него научих. Започна прегледа и аз попитах за състоянието на бебето и доктор Сигридов каза, че бебето ни умира 😢 вече има мозъчна смърт, сърцето не работи добре, в червата има бримки. Освен това има дефекти в тялото, понеже след мозъчна смърт не е успяло да се развива моето момиченце 😢😢 Няма да ви опиша този момент момичета, надявам се да не изпитвате това никога, много е тежко. Всичко това се виждало и на предишните прегледи при доктор Троянчев и при доктор Татарова. След това доктор Сигридов ме пренасочи към доктор Мануелян и тя потвърди тези проблеми. Сега съм в болницата за да ми взимат момиченцето😢 съжелявам много, че не успях да го пазя. Пиша тук, защото знам, че има много майки. Внимавайте и не се доверявайте на доктор Татарова, която само говори с някакви термини, за да звучи по-разбираща.  А на Троянчев не си доверявайте децата, защото дори с такава апаратура не вижда нищо. Пазете се  и си пазате децата!

# 249
  • Мнения: 415
GunPa, съжалявам много.... Sad Понякога всяко зло е за добро...Така е било писано да се случи...
За Татарова нямам личен опит, но Троянчев е добър уж, но на прегледите преди много претупваше и спрях да ходя при него. Сега съм си при Мануелян и аз, аз съм в 10 г.с.
Няма да ти е лесно сега, но... всичко се случва за съжаление...Дръж се!
П.П иначе е ако имало тромбофилия се назначава терапия още от началото на бременността. В крайна сметка имала ли си?

# 250
  • Мнения: 317
Много съжалявам мила за загубата ти. То вече не знаеш на кой да вярваш. Некъдърници и продажници. И аз бях на такава терапия, назначена от доц. Конова, също така за всеки случай, без да имам тромбофилия.

# 251
  • Мнения: 4 087
Фраксито и АП, не са довели до увреждане на детето. Имало е явно проблем в развитието, жалко че не е хванат по-рано, за да си спестиш мъките.

Съжалявам много и ти пожелавам сила и бързо възстановяване, както физически, така и психически. Кураж и сила!

# 252
  • Мнения: 3
Здравейте, предстои ми преглед при доктор Хрусанов .Въпроса ми е знаете ли колко взима за преглед без направление ?

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте, предстои ми преглед при доктор Хрусанов .Въпроса ми е знаете ли колко взима за преглед без направление ?
Просто се обадете в Дева Мария и попитайте.

# 254
  • Мнения: 106
Д-р Хрусанов не преглежда в Дева Мария.

Gun Pa, много, много съжалявам за това, което ти се е случило. Според мен вина има този, който ти е правил феталната морфология, нали именно затова се ходи при специалист, а не при обикновено АГ. Как пък не го е видял.... Ужас! И според мен фраксито и аспирина не са навредили на бебето, повечето от нас сме ги пили като някаква терапия при проблем... Явно още Татарова като е казала, че бебето не се развива спрямо седмиците си и че трябва да те види специалист по фетална морфология, е имало проблем. То нали за това ги правим тия ФМ, не за да си гледаме снимките и да ги лепим в албуми... Sad((((

Общи условия

Активация на акаунт