До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 85 628
  • 752
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 087
На мен др Недялков ми направи конизацията с лийп март месец. Сега съм бременна с близнаци, изрязал е супер малко, толкова колкото е засегнато, за мен това беше важно, защото исках 2ро детенце....

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 212
Така е за доктор винаги ще има положителни и отрицателни мнения.Най добре се обърно към онколог.За др Добрев има добри коментари

# 272
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Честно казано Недялков много ме разочарова. Реших да му се доверя, след като при Кироваков прегледите станаха пародия, но няма да повторя и при него. Питаш го нещо, отговорът е хъкане - ами вие кажете, вие преценете... Аз нито съм лекар да преценям, нито да решавам. Отидох за най-обикновен преглед + цито. Първо, по-болезнен преглед в живота си не съм имала, второ по-отвратително отношение също. Не знам на какви жени е свикнал да ходят при него, но се държеше така сякаш съм хваната от улицата и не знам изобщо за какво става въпрос. Имам миомен възел, който следя от години и който не създава проблеми за сега. Той веднага насочи вниманието ми към него и естествено за операция. Ми хирург е човекът. Като не се поддадох, вече бях на вратата, реши да вкара и последния си коз - страхът - "Ми ако е нещо от ония лошите неща? Ние никога не знаем със сигурност". Да си търси жени за операция, ама някъде другаде. Просто е до тук.

# 273
  • Мнения: 6 775
Здравейте има ли мами, които скоро са раждали при Ангел Недялков или Мирослав Минчев в Бургасмед Simple Smile Кого бихте ми препоръчали ?

# 274
  • Мнения: 2 883
Мира, Попов има частен кабинет, но преглежда и в болницата.
Скрит текст:

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Честно казано Недялков много ме разочарова. ..............
И при мен подходи по подобен начин преди две-три години. Видял нещо на ехографа, не казва какво, ако не минело след цикъл - операция. Питах го все пак да каже какво в крайна сметка може да е - "ами ако бяхте над 40 щях да кажа рак", те 40те чукат на вратата ми, та директно ми изшляпа диагноза. Внимателно и уважително отношение получих от Димитров и Мануелян.

# 276
  • Мнения: 5 994
Много благодаря на всички 🤗  Хубав ден Simple Smile

# 277
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Честно казано Недялков много ме разочарова. ..............
И при мен подходи по подобен начин преди две-три години. Видял нещо на ехографа, не казва какво, ако не минело след цикъл - операция. Питах го все пак да каже какво в крайна сметка може да е - "ами ако бяхте над 40 щях да кажа рак", те 40те чукат на вратата ми, та директно ми изшляпа диагноза. Внимателно и уважително отношение получих от Димитров и Мануелян.
Да, изключително неадекватен лекар. Язък за изписаните хвалебствия тук, гола вода..

# 278
  • Сливен
  • Мнения: 825
Честно казано Недялков много ме разочарова. ..............
И при мен подходи по подобен начин преди две-три години. Видял нещо на ехографа, не казва какво, ако не минело след цикъл - операция. Питах го все пак да каже какво в крайна сметка може да е - "ами ако бяхте над 40 щях да кажа рак", те 40те чукат на вратата ми, та директно ми изшляпа диагноза. Внимателно и уважително отношение получих от Димитров и Мануелян.
При мен беше по същия начин Недялков както при теб.Веднага операций и т.н .Да не говорим че имах три коремни операции който изкоментира “ми щото ходите при къдърни доктори” беше ужасен ....то верно че лекарите са кът в Бс ама тоз гледа само да точи яко ЗК с операции

# 279
  • Мнения: 316
Здравейте има ли мами, които скоро са раждали при Ангел Недялков или Мирослав Минчев в Бургасмед Simple Smile Кого бихте ми препоръчали ?
ЗДРАВЕЙТЕ! Аз раждах при Минчев секцио. Като цяло всички в отделението са любезни. Недялков само мина на визитация по време на престоя ми. За Минчев съм с две ръце - много човечен, любезен, вдъхва доверие, не е комерсиален.

# 280
  • Мнения: 553
Здравейте! Може ли да ми препоръчате опитен онкогинеколог с колпоскоп, от когото сте доволни?

# 281
  • Мнения: 4 087
Честно казано Недялков много ме разочарова. Реших да му се доверя, след като при Кироваков прегледите станаха пародия, но няма да повторя и при него. Питаш го нещо, отговорът е хъкане - ами вие кажете, вие преценете... Аз нито съм лекар да преценям, нито да решавам. Отидох за най-обикновен преглед + цито. Първо, по-болезнен преглед в живота си не съм имала, второ по-отвратително отношение също. Не знам на какви жени е свикнал да ходят при него, но се държеше така сякаш съм хваната от улицата и не знам изобщо за какво става въпрос. Имам миомен възел, който следя от години и който не създава проблеми за сега. Той веднага насочи вниманието ми към него и естествено за операция. Ми хирург е човекът. Като не се поддадох, вече бях на вратата, реши да вкара и последния си коз - страхът - "Ми ако е нещо от ония лошите неща? Ние никога не знаем със сигурност". Да си търси жени за операция, ама някъде другаде. Просто е до тук.

Такъв е Недялков....познавам го вече бая  години, говорене не му е силна страна, но ако има нещо притеснително, няма да те остави ти да си гадаеш и да си предполагаш.Но да, не го ли познаваш е малко странен, да не кажа доста. И аз имам махани няколко неща от него- да, реже безупречно, но съм и на неговото мнение- такива неща като полипи, миоми и подобни - нямат място в матката, това е изродена тъкан и не се знае до къде може да стигне/имам махан полипЧЕ имам и видео от операцията.....кофти гледка е, не прилича изобщо на нормална тъкан и ако си направите труда да четете, са опасни. Миомите също, с времето могат да врастнат, да кървят и да носят само главоболия.....нещо което не е нормална, а Анормална тъкан винаги има шанс да стане и онова опасното и колкото по-бързо и опитно се махне, минава и заминава проблема и се забравя и не го мислиш.
 А ако има нещо след цитото, ще те оправи......сега и той може само да гадае какво ще е и или да те наплаши или да те успокои ненужно/ като минала през кофти цитонамазка...../ Но не очаквай някакви много емоционални реакции от него- цък,.... Ама реже точно и умело, аз в Бургас на друг не бих се дала да реже, честно. За моето цито което беше 3б група с тежка дисплазия, ходих и във Военна на консултация/чичо ми е завеждаш отделение там и ме уреди да ме прегледа завеждащият на гинекология/. Той пък каква куковица е.....но ми предложи скалпелна конизация,от която най-вероятно още щях да се възстановявам, а всъщност дисплазията се оказа за щастие микроучастък в горният слой....както и да е, това го пиша заради момичетата с подобен случаи, да не се стряскат веднага на диагноата и да намерят най-доброто решение и лекар за себе си.

Важното е да се вярва на лекарите, другото което за мен е важно, да не минават хиляда лекари през мен, като те подхване един, особено за гинеколозите и що се касае за рязане, не е добре да пипат много.....Не обичам лично аз да ги сменям.

Последна редакция: ср, 21 ное 2018, 06:12 от Cherry^Blossom

# 282
  • Мнения: 4 087
Иначе и Минчев го знам от бая време, сина му ме израждаше, заедно с Недялков, харесвам ги, ама те са ми другата крайност, като почнат да говорят и не можеш да разбереш какво ти казват, не са мой тип......Но да, добри са. Синът му къде изчезна ми е интересно.

Последна редакция: ср, 21 ное 2018, 06:20 от Cherry^Blossom

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 5 972
Здравейте! Може ли да ми препоръчате опитен онкогинеколог с колпоскоп, от когото сте доволни?

Д-р Павел Добрев. Много внимателен и опитен. Аз съм доволна, много обстойно преглежда. Реши и проблем на моя позната, на която много лекари не успяха да помогнат дотогава.

# 284
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Честно казано Недялков много ме разочарова. ..............
И при мен подходи по подобен начин преди две-три години. Видял нещо на ехографа, не казва какво, ако не минело след цикъл - операция. Питах го все пак да каже какво в крайна сметка може да е - "ами ако бяхте над 40 щях да кажа рак", те 40те чукат на вратата ми, та директно ми изшляпа диагноза. Внимателно и уважително отношение получих от Димитров и Мануелян.
Ай стига бе, този нормален ли е да говори така ?!? Потресена съм ...  bash

Общи условия

Активация на акаунт