До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 371
  • 752
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 087
Аз съм правила веднъж и слахахме хориомон да спукаме фоликул....нее се получи и след това ни насочи към репридуктивни....

# 511
  • Мнения: 91
Здравейте момичета, аз съм бременна в 21 г.с. и имам нужда от съвет. Следя си бременността при доктор М.Мануелян, ФМ също правих при нея, много съм доволна, но тя не изражда. За сега съм с нагласата за нормално раждане и термин 06.08. притеснявам се че докторите са в отпуски тогава, а искам да се доверя на лекар, който в последния момент няма да ми каже, че е необходимо секцио!
Ще съм благодарна мамите родили по естествен път да споделят мненията за докторите, на които са гласували доверие!
Хубав ден на всички!

# 512
  • Мнения: 2 883
Д-р Татарова е привърженик на нормалното раждане

# 513
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз родих естествено при Татарова. Тя е фен на нормалното раждане.
 И една добра новина - изживяващия се на рок звезда Ирмов е детрониран. Хубчев е новия началник на АГ отделението на Дева Мария
http://www.devamaria.com/bg/news/view/2/11585

# 514
  • Мнения: 2 883
Някой има ли отзиви за него? (Д-р Хубчев)
Някъде ми се видя, че специализацията му е за отстраняване на проблема с инконтиненция при жените и се чудех дали ще може да ми помогне при проблема в начален стадий (свличане на влагалищна стена)

# 515
  • Мнения: 106
Някой има ли отзиви за него? (Д-р Хубчев)
Някъде ми се видя, че специализацията му е за отстраняване на проблема с инконтиненция при жените и се чудех дали ще може да ми помогне при проблема в начален стадий (свличане на влагалищна стена)

Доц. Хубчев е уникален, едно от големите имена в българската гинекология. Идете на преглед при него и ще Ви каже дали може да помогне, на моя близка помогна на 100% при смъкване (от след раждането)

# 516
  • Мнения: 36
Интересуваме гинеколог,който се занимава със хормонални проблеми. Моля някой да сподели ако ходил при д-р Мануелян

# 517
  • Мнения: 3 972
Може ли някой да ми каже към момента колко струва раждането в бургасмед?Благодаря предварително:-)

# 518
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Може ли някой да ми каже към момента колко струва раждането в бургасмед?Благодаря предварително:-)

Мога да кажа за секцио - 900 лв. + 10 лв. на ден доплащане за консумативи за бебето. ВИП стая (ВИП по техни думи само, иначе съвсем стандартна) е още 600 лв. За нормално раждане не мога да кажа.

# 519
  • Мнения: 16
Мога да кажа за секцио - 900 лв. + 10 лв. на ден доплащане за консумативи за бебето. ВИП стая (ВИП по техни думи само, иначе съвсем стандартна) е още 600 лв. За нормално раждане не мога да кажа.

ВИП един вид самостоятелна стая ли е? Като другите, но с едно легло? Общо 1550 лв. излиза по мои сметки...

# 520
  • Мнения: 1 691
Понякога си заслужава а си в самостоятелна стая. Аз бях с ужасна съквартирантка.

# 521
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Мога да кажа за секцио - 900 лв. + 10 лв. на ден доплащане за консумативи за бебето. ВИП стая (ВИП по техни думи само, иначе съвсем стандартна) е още 600 лв. За нормално раждане не мога да кажа.

ВИП един вид самостоятелна стая ли е? Като другите, но с едно легло? Общо 1550 лв. излиза по мои сметки...

Да, стаята е съвсем като другите, но вместо второ легло за родилка има диванче/кушетка за придружител. Сама си и може някой да остава при теб, ако имаш желание. Също до колкото разбрах посещенията са неограничени. В смисъл не се съобразяват близките с часовете за свижданията.

Както е писала mileneira не се знае каква съквартирантка ще ти се падне. Чувала съм случаи на свиждане да влизат по 7-8 човека на куп за съседното бебе. Не всеки се съобразява.

# 522
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз бях с две съквартирантки. На едната й беше трето дете и имаше литри кърма, а аз едва имах няколко капки, та ме депресираше 😁 Другата също имаше кърма, а все хленчеше за нещо. Чудеше се как да му навре АМ на детето и от девет кладенеца вода носеше да се оправдава

# 523
  • Мнения: 2 682
Нормалното раждане е 500 лв. 10-те лв на ден за бебето ги въведоха след като родих, но важат независимо от типа на раждане според мен.
Аз пък не мога да се оплача от съквартирантка я стаята. Само дето моето бебе спеше, а нейното ревеше на всеки час и не можах да се наспя първите дни, но после вкъщи си отспах. Неоправдано висока сума за мен за индивидуална стая. Но зависи от много неща де.

# 524
  • Мнения: 106
А, сумите за самостоятелните стаи са си оправдани, особено в по-малките болници с по-малко стаи- заемаш една цяла стая, в която иначе може да се настани и друг човек. Аз бях в самостоятелна в Девата, много съм доволна. Не планирам да раждам повече и предпочетох да дам 1000 лв., ама да ми е готин спомен, мъжът ми беше при мен, майка ми, никой не ме остави сама Heart

Общи условия

Активация на акаунт