? към мамите пили Гинепрал за задържане

  • 2 740
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз го пих от 27 г.с. до 34 г.с. в комбинация с Пропранолол - странични ефекти не усетих. Бях и 20 дни на системи за задържане и пиех Магнерот до края. И аз се бях ошашкала дали не се отразява на бебето, но всичко е наред. Така, че кураж и мисли само положително.
В момента го пия,чувствам се ужасно от него.Сърцебиене нямам,но как се разтрепервам ooooh!.Вече втори месец го пия в комбинация с Магнерот и най-вероятно ще си го пия да края.Даже от 3 на ден ми го увеличиха на 4 на ден,че вече съм с 40% скъсена шийка и 1см.разкритие Sick,а контракциите си продължават.
Lorexa, аз бях с 50% скъсяване на шийката и 1 см разкритие от 27 г.с. И аз го пиех по 4 на ден, а Магнерот 3 х 1.Контракциите така и не спряха до края. Лежах обаче много, ставах само до WC.
Стискам ви палци момичета. Пожелавам ви здрави, пухкави и сладки бебчета. После всичко се забравя.

# 16
  • Мнения: 5 391
Пиех от 6 месец до началото на 9-ти Гинипрал, Магнерич и Нош Па, слава богу Praynig няма никакво отражение в/у Пресил Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 750
Май повечето бременни пият хапчета от рода на Гинипрал-а. Аз го пих близо 2 седмици в 6-я месец, но се чувствах гадно от него - притупваше ми сърцето и понякога не ми стигаше въздух. Иначе контракциите ми наистина намаляха от него.
После минах на инжекции Папаверин и Но Шпа, като междувременно пиех и Магне Б6. Въобще - страшен коктейл от лекарства. От началото на 9-я месец спрях всичко, защото ми се струва прекалено тъпчене с хапове Sad

# 18
  • Мнения: 404
Аз пиех Гинепрал от 6-я месец до края,а върху Зорничка нямаше никакво отражение.

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Мила пусни търсачката и ще излезнат доста работи за Гинипрал- може да са ти от полза! Аз пия Магнерот за задържане!

# 20
  • Мнения: 2 381
Повече от месец го взимах, спрях го като влязох в 9-ия.Ужасно сърцебиене имах и даже треперех.Не беше приятно, но си заслужава Peace

# 21
  • Мнения: 1 645
Започнах да пия Гинепрал + Магнирич в края на 6 месец.
Спрях го когато влезнах в 9 месец.
Нямах никакви оплаквания от него(като сърцебиене например).
Обаче конракциите не спряха,бяха доста на често.
Лекарят ми забрани категорично да се возя във кола и дори да ходя,абе трябваше да лежа.

# 22
  • Мнения: 733
На мен Гинипрала ми разхлопваше сърцето и ми падаше кръвното, но ако имаш подобни синтоми консултирай се с лекаря си. А за бебчо няма страшно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт