Откраднат живот - ТЕМА 38 Критична точка... Празнотата е стихия

  • 49 747
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 833
Ам тя за да го види пак трябва да е или при пациента, или при брат му✌
А и Марио нали ги беше замотал в някаква бяла кърпа, което не знам защо беше??

# 46
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Паякът си е при пациента. Може да го крие в чаршафа си.

# 47
  • Мнения: 3 818
Цитат на: Miriel link=topic=1026681.mтsg36473428#msg36473428 date=1521806384
Паякът си е при пациента. Може да го крие в чаршафа си.

Марио го накара пред него да се обади на брат си и да го викне да вземе паяка. Каза му, че ще уреди брат му да го пуснат до вратата на реанимацията, за да го вземе. Затова няма вероятност Зорница да види самия паяк.

Ако планът на Тони удари на камък и Марио разбере, няма да е толкова ентусиазиран да поддържа образа си на жесток човек и едно притискане от нейна страна може и да го накара да си каже истината.

# 48
  • София
  • Мнения: 14 760
Мисля, че ще е вариант 4. Сценаристите ще забравят за паяка и Зорница ще продължи да се муси, без това ще е крива заради целувката.

# 49
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Това съм го пропуснала край ушите си.

# 50
  • Мнения: 318
Влязох пак да поздрава екипа, който прави този сезон. За мен е най - добрият от петте!

Но, така и така пиша, моля, светнете ме за каква целувка става въпрос между Тони и Зорница?? Изгледах внимателно епизода, кога е станало това???

# 51
  • Мнения: 737
Целувката е в промото за следващия епизод след серията.

# 52
  • Мнения: 7 228
И аз мисля, че историята с паяка ще си остане така, без продължение.

# 53
  • Мнения: 1 215
Има ли вече качено промото за довечера.

Ваня единствено може да я постави на мястото мама Мазова?Къде я скриха пак?

# 54
  • Мнения: 7 228
По въпроса за Мазови вече почнах да си мисля, че причината за разрива е в тях самите, а не в околните. Те ако имаха силна, здрава и стабилна връзка, не мисля, че Ваня, Мише или нещо друго биха ги разклатили и разделили.

# 55
  • Мнения: 3 818
Стела, абсолютно съм съгласна с теб. Силната връзка не се разклаща от едно хващане за ръка, пиене на кафе и т.н. Добре де, те хората като са семейство или са във връзка, не се увиват в бодлива тел, да не би някой да ги пипне. Grinning

Ето го промото за довечера заедно с анонса:
https://nova.bg/accents/view/2018/03/23/210745/нови-изпитания-за … т-критична-точка/

# 56
  • Мнения: 6 833
Съгласна съм и аз с това, но при тях голяма роля играе проблемът с детето. Когато човек е подложен на голям стрес, отчаян е, чувства се в безизходица, е нормално да се изнервя лесно и да вижда тревога навсякъде. Хинова до толкова се е депресирала, че няма реална преценка над нещата и не може да види колко лесно я работи Ваня. А и тя по принцип си е такава натура и точно когато има нужда от подкрепа, вместо това постоянно някой я тегли надолу, потъва лесно. Смятам, че поведението й нормална женска реакция на цялата бъркотия, която й се случи.
Мисля, че всеки от нас познава или е чувал за двойка, която се е разделила заради репродуктивни проблеми. А тук, освен това Мазов си е темерутест, Хинова е депресивна и неуверена и на всичкото отгоре Ванчето постоянно долива още и още интриги! Ами мисля си, че и в най-здравото семейство ще се породи напрежение.  

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 16:48 от Ванилия"

# 57
  • Мнения: 6 161
Не ми се отваря промото , дава някаква грешка .

# 58
  • Мнения: 9 215
Драма куийн е Лорчето..досега да съм омела пода с Ваня Wink Wink
и като се сетя как ги хлязна да не тръгват за Украйна, като си набоде пръста и пусна кръв в чашата.. а мама Гочева се появи и покри егати слабите сценаристи УУУУУ за пореден път аман

# 59

Общи условия

Активация на акаунт