ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 493

  • 53 869
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Привет! wavey

Белл, Hug Heart Eyes благодаря за темичката! bouquet

Новият в НИ /Дарт Вейдър/ го гледах в "Мерием"... голям гадняр беше там и предполагам, че и тука ще е същият... ooooh!

И аз като Марги Heart Eyes направих един ФЕмирски маратон тия дни... Mr. Green Мярна ми се първи епизод и започнах... ooooh! Laughing добре, че са качени само да 50 -ти, та се спрях дотам... Joy Joy Joy

# 31
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Тъкмо сте на тема фемирски маратони. Laughing
Какво удрямано време! Я да се пораздвижим с малко фемирска гимнастика.  Wink  Grinning
Хайде сега, изправете се, разтворете стъпалцата, разперете ръчичките и ... да отмерим следващата десетица от упражненията с лека музичка:  четиРсЕ и едно и четиРсЕ и две  newsm68, четиРсЕ и три и четиРсЕ и четири, четиРсЕ и пет, четиРсЕ и шест, завъртете се  newsm19 четиРсЕ и седем и четиРсЕ и осем, поклон  bowuu четиРсЕ и девет и последно пеЙсЕGrinning Може да си го танцувате това до следващата събота. Laughing Peace

Аууууу  Shocked, утре щяло да е още по-студено, съответно още по-удрямано, като се има предвид и смяната с лятното часово време. Я да извъртим още малко фемирска гимнастика. Wink  Grinning
Хайде сега, изправете се, разтворете стъпалцата, разперете ръчичките и ... да отмерим следващата десетица от упражненията с лека музичка:  пеЙсЕ и едно и пеЙсЕ и две  newsm68, пеЙсЕ и три и пеЙсЕ и четири, пеЙсЕ и пет, пеЙсЕ и шест, завъртете се  newsm19 пеЙсЕ и седем и пеЙсЕ и осем, поклон  bowuu пеЙсЕ и девет и последно шеЙсЕGrinning И това може да си го танцувате до следващата събота. Laughing Peace

# 32
  • Мнения: 27 464
  Поне си личи ,че това е Ча усмихнат . Аз пък си мислех , че дружката Хазал ще е там  ще се селфят с колегата  .

   маанаета , пиене  празнували са рожден ден на приятел на кардешима
https://vk.com/cagaulusoy?z=video-128333062_456240103%2Fa8b4749e … l_wall_-128333062
https://vk.com/cagaulusoy?z=video-128333062_456240106%2F90e4d123 … l_wall_-128333062




 същия се е фотнал с Ча   по време на Ичардето


този прилича на Мустафа Чечели певеца  

 

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 13:55 от femmi2

# 33
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Илде много рано си се спряля то не останало Laughing

Аз пък мислех че Хазал ще отиде а Ча не, ама кога ли съм познавала hahaha Но се радвам че го видяхме макар и в такова качество на образа Crazy
Но и очаквах да видя повече хора, а то от жените само Гюнгюровица и сестра и на Илка 33uu

А какво стана с това и приятелство, бяха неразделни с Ферханката Whistling Сега не си ходят по РД ни по други поводи...Снощи Ферха са я снимали с чисто новия и годеник някъде в Джихангир. Той пък бил композиторът на музиката на ФИ. Между другото страхотна, аз малко съм гледала, но не мога да не отбележа чутото, Тойгар ряпа да яде с всичките си еднотипни дрънканици ooooh!
Та брат и режисьор на ФИ-то, скъпия и композитор, а Ферха едва в пълнежа Wink Ама втора извън габаритна балерина щеше хептен много да дойде, че то и така си беше нереалистично Joy


Ми приличат си с дубльорчето Crazy

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 13:32 от Беллора

# 34
  • Мнения: 27 464

  Преди прекарваха ваканции със сестрите Шенсой   . Напоследък  Ча не е засичан с тях .  Дерията е бивша на Секчин .


Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 12:04 от femmi2

# 35
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Не само ваканциите Wink Навремето родителката на сестрите каза че ЧУ не бил гадже на щерка и Дерия, но нищо не уточни за другата, пък тя една такава сива мишка вечно беше овъртолена около Ча, но никой не я забелязваше  Whistling

# 36
  • Мнения: 21 201
 wavey

Хи, хи, Ча си прилича повече с дубльора му от Ичерде отколкото с малкия шибечест Аталайчо, Laughing който няма изгледи да се превърне в красив лебед. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 27 464

Скрит текст:
hahaha hahaha нямаше го погледна  ако тва му беше първата роля
 





 Баръш ще ги отвлича ли  


https://twitter.com/hazcag_forever/status/975569552514998272
 каква ярост Crazy






 

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 18:34 от femmi2

# 38
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
wavey

Хи, хи, Ча си прилича повече с дубльора му от Ичерде отколкото с малкия шибечест Аталайчо, Laughing който няма изгледи да се превърне в красив лебед. Mr. Green
Наде, даже към въпросния момент Ча си прилича повече с дубльора си, отколкото със себе си в предишни години hahaha

Фемо, не само ти, и много други нямаше да го погледнат, реално много хора го гледаха защото имаха очаквания заради Ча знаейки го от първата му роля, но и също толкова зрители окапаха силно разочаровани Whistling Но може да се каже че нещата са се случили по-най-благоприятния начин за Ча, по-точно в правилния ред, защото ако втората роля му беше първа вече никой нямаше да го помни. Благодарение че това е Чаатай втория го загледаха, и пак благодарение на това бозата избута 2 сезона, защото ако беше сега, както вече и Биг боса не ги трае такива цифри, едва ли щеше да има втори сезон. Но поне Ча ще седи далеч от Едже Йоренч, не е лошо да посъветва същото и батЮ си Киво  tooth

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 17:56 от Беллора

# 39
  • Мнения: 27 464
 Дано  ни пуснат фраг, каквито са слуховете за 20 април . Любопитно що за турска фантастика   е  това ?

 Меджезира се харесва от някой хора .  Ча е роден с късмет .  Друг е въпроса ако първата беше друга не Хазал  щеше ли да се получи ?  Според мен  йок ! Важна е спойката , химията ,  заряда  така че да грабне зрителя .  Сюжета е важен .  Това се отнася по принцип за сериалите и актьорите .  

 
 Може да отсъствам от форума  ще ви наглеждам .   Добре ми беше да си побъбрим   . Гушки на всички  Hug Hug  
  

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 12:10 от femmi2

# 40
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
И аз я видях тази информация но не е официална, даже не е от някой от по-сериозните списвачи та засега за мен все едно я нама.
Да, вероятно ще има някакво промо което все някога ще го пуснат Laughing

Ама разбира се че си имаше фенове и втория сериал, само казвам че не бяха колкото на първия и добре че в онези години биг боса не спираше дизита като им се сурнеше рейтинга Whistling

За мен сюжета е важен наравно с ГГ. Ако и ГГ да ми харесват, историята издиша ли, не мога да гледам 33uu

# 41
  • Мнения: 21 201
Фраг на НИ.
Тази на вратата коя е?
https://www.instagram.com/p/Bgtd9KYBKzk/?taken-by=foxturkiye

# 42
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Благодаря, Наде! bouquet

На вратата е майката - Шюкрян... Peace Фикри тъкмо се радваше, че се е развел с нея... Laughing

# 43
  • Мнения: 21 201
Тенкс Звездичкеееее.
Бе тая сто пъти си ходи и доди. Stop

# 44
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Ади дано да остане за постоянно и да влезе в час че да има кой да се грижи за децата и на Филизка да и светне малко Rolling Eyes Иначе не виждам как ще може да се сближи със Сашо 33uu

Общи условия

Активация на акаунт