Хайде на театър 4

  • 96 732
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 6 688
Богът на касапницата, Името - и двете са сравнително по-леки и забавни постановки.

# 541
  • София
  • Мнения: 971
Знаете ли кои театри имат възможност да закупуване на билети онлайн директно с карта- тази опция значително ми улеснява живота...

Аз си купувам билети онлайн от този сайт. http://theatre.art.bg/
Но само за някои театри има тази опция.

# 542
  • София
  • Мнения: 22 962
На мен пък ми хареса " Ножица трепач".

За Народния със сигурност може да се купят онлайн, всъщност за повечето театри може да са онлайн, но някои искат принтираните билети да се заменят с такива от касата . ( В Народния може и с принтирани билети, мисля че в МГТ също може само с принтирани).

# 543
  • София
  • Мнения: 6 688
Някой гледал ли е Защото на мама така й харесва във Възраждане? Подходяща ли е за 11-12 годишни?

# 544
  • Мнения: 646
Здравейте, искам да ви помоля за малко помощ. Аз обожавам да ходя на театър, но половинката ми е малко скептично настроен... Коя постановка бихте ми предложили за да му сменя малко гледната точка? Искам да е нещо леко и забавно, за да може да се повеселим... Насочила съм се към "Секс, наркотици и рокендрол", или към "Ножица Трепач"... Мислите ли, че си заслужават, може да препоръчате и нещо друго...

Знаете ли кои театри имат възможност да закупуване на билети онлайн директно с карта- тази опция значително ми улеснява живота...
Сатиричния театър от скоро има тази опция.
Там препоръчвам "Името".

Вчера гледах "Специални поводи" в Младежкия. Определено не става-дълъг и скучен.

# 545
  • София
  • Мнения: 207
Заведи го на една от трите постановки : ''Името'', ''Прощална вечеря'' ( Сатиричния ) или ''Изневери в повече'' ( Сълза и смях ). Гарантирано ще се посмеете и забавлявате InnocentInnocent

Здравейте, искам да ви помоля за малко помощ. Аз обожавам да ходя на театър, но половинката ми е малко скептично настроен... Коя постановка бихте ми предложили за да му сменя малко гледната точка? Искам да е нещо леко и забавно, за да може да се повеселим... Насочила съм се към "Секс, наркотици и рокендрол", или към "Ножица Трепач"... Мислите ли, че си заслужават, може да препоръчате и нещо друго...

Знаете ли кои театри имат възможност да закупуване на билети онлайн директно с карта- тази опция значително ми улеснява живота...

# 546
  • Мнения: 1 990
"Ножица трепач" е халтура... Скучно и плоско. Излязохме по средата.

# 547
  • София
  • Мнения: 6 688
Хареса ми Защото на мама така й харесва, забавен беше. С известни уговорки става и за деца, дори имаше такива на постановката.

# 548
  • София
  • Мнения: 22 962
Приключих годината с " Олд Сейбрук" и " Последният страстен любовник". Не е кой знае какво, но са приятни, неангажиращи представления.

# 549
  • София
  • Мнения: 207
Аз приключих годината с ''Аз обичам, Ти обичаш, Той обича, Тя обича'' на Теди Москов в МГТ ''Зад Канала''. Коментарът ми е, че който го харесва, ще остане доволен !

# 550
  • Мнения: 551
За много години! Щастлива съм да се включа в тази група.
От скоро изключително много се запалих да ходя на театър. В края на годината бях на две представления - "Мнимия болен" и "Балкански синдром". И двете ми бяха забавни, но не мога все още да съм критерии за добра постановка.
Ще бъда много благодарна ако ми препоръчате някоя постановка така като за начало, за да заобичам още повече театър (въпреки че вече съм си взела 2 билета за януари и сега ще си взема още 2). Нямам предпочитания каква да е постановката, искам да гледам различни неща (не че има голямо значение, но съм на 25 години).
Ако има нещо което трябва задължително да гледам ще се радвам да споделите.

# 551
  • София
  • Мнения: 22 962
Ако изобщо може да се говори за задължително - бих казала " Хъшове".
Имам информация, че " Чамкория" няма да се играе февруари, ако някой следи за програмата.

# 552
  • Мнения: 4 059
То аз имам чувството, че трябва да спя пред театъра, че да се докопам до билети за Чамкория Animal Joy Cat

Аз бих препоръчала “Полет над кукувиче гнездо”.

# 553
  • Мнения: 1 990
Много съм възмутена от политиката на Театър 199 относно билетите. Нито казват кога се пуска новата програма, нито има начин да си вземеш билет, без да киснеш пред театъра всеки ден, нито има онлайн билети достатъчно. Нормалните работещи хора не могат всеки ден да "прескачат" до театъра да проверяват за билети.
Явно няма да се гледа "Чамкория" и това е.

# 554
  • София
  • Мнения: 22 962
Не знаех, че няма конкретна дата за новата програма, това е доста тъпо, наистина.

Общи условия

Активация на акаунт