Хайде на театър 4

  • 96 265
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 973
Имах желание да взема билети днес точно за "Любовникът", но всичко беше изчерпано до април!
Иначе си взех за "Жана" в Народния и "Палачи" в Театър "София", чакам с нетърпение да ги видя

# 676
  • София
  • Мнения: 207
И двете са добри. Ще останеш доволна ! Simple Smile

Имах желание да взема билети днес точно за "Любовникът", но всичко беше изчерпано до април!
Иначе си взех за "Жана" в Народния и "Палачи" в Театър "София", чакам с нетърпение да ги видя

# 677
  • Мнения: 551
Видях, че някой беше попитал за "Да, господин премиер" в Сатеричния и искам също да го препоръчам. Забавно, свежо и страхотна игра на актьорите.

Можете ли да ме препоръчате някоя забавна комедия?

# 678
  • София
  • Мнения: 5 170
В Театър 199 ще пускат билетите за април от 20.02 натам. Питах на касата.

Преди месец гледах "Променяне", моноспектакъл на Йоана Буковска. Вчера си помислих за кратко за спектакъла и се оказа, че още го помня и преживявам, и в детайли и цялостно. Това за мен е единствения критерий за смислено инвестирани време, пари и чувства.
 Сериозен и нежен е, като да плуваш на дълбоко и плитко едновременно.
Не е подходящ за деца поради далечни за тях теми.
Започва с "Моля, включете Вашите телефони", заради мобилното приложение, специално създадено за спектакъла. Това прилижение не ми подейства добре,  пречеше ми на контакта с актрисата, но не можа да ми развали усещането за сериозен театър - аз бях онемяла.
Видео декорите много ми допаднаха, но явно аз съм изостанала с тези приложения...  Simple Smile

Някой гледа ли го? Ползва ли приложението?

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 16:51 от ЗаСлон

# 679
  • София
  • Мнения: 22 887
Звучи интересно. А някой гледал ли е "Kилър Джо" и " Законът на Архимед"? Mнения?

# 680
  • Мнения: 1 973
Аз гледах "Килър Джо" наскоро. Фен съм на Стайко Мурджев по принцип и е доста в негов стил. Чудесна актьорска игра, а представлението е провокативно и интересно. И все пак за мен е далеч от класата на "Еквус" или "Франкенщайн".

# 681
  • София
  • Мнения: 207
Препоръчвам ги и двете ! Innocent

Звучи интересно. А някой гледал ли е "Kилър Джо" и " Законът на Архимед"? Mнения?

# 682
  • Мнения: 5 234
Някой може ли да даде отзиви за "Животът е прекрасен" в Народен театър "Иван Вазов" ?

# 683
  • Мнения: 668
Е... Морфов. Страхотна постановка.

# 684
  • Мнения: 1 973
Мен "Животът е прекрасен" ме остави със смесени чувства, а и помня, че беше доста дългичка.
Играта на Светлана Янчева изключително ме впечатли. Минаха доста години, откакто я гледах, а още я помня ясно.
На Рени Врангова обаче хич не съм фен, винаги кряка оглушително...

# 685
  • Мнения: X
Аз искам да се оплача от камерната зала на Народен театър... 2 часа мъка... Седалката буквално беше на една страна, получих гръбначно изкривяване, че и нищо не виждах.
Имайте едно на ум за нея - първи ред или нищо 😅

# 686
  • Мнения: X
На коя постановка е това? Била съм и на първия, и на последния ред там, в центъра и встрани и досега такова нещо не ми се е случвало. Винаги се е виждало перфектно, най-малкото защото е камерна.

# 687
  • Мнения: 2 460
От миналия сезон и аз мога да потвърдя за адски неудобните седалки в камерната зала на Народния театър. Не знам да са правили ремонти.

# 688
  • София
  • Мнения: 6 626
Да, имат проблем някои места, съпругът ми онзи ден също се оплака от крива облегалка на последния ред.

# 689
  • Мнения: 551
Чак вчера гледах "Хъшове" и ми е трудно все още да намеря думи с който да опиша това представление.
Знаех от дълго време за него, чела съм, слушала съм, търсила съм билети, а за доста време напред все няма билети. И вчера просто си казах "Има защо"!
Тъжно реалистично, показва ни преди и сега и ни кара да се смеем, а след минути да се разплачем.
Може би първата постановка която те кара да се смееш и минута след това да се разплачеш.
А актьорите бяха просто изключителни. Нямаше отличаващ се, нямаше и някой които е не толкова добър. Всички бяха много добри и точно на мястото си.
Разбирам защо толкова дълго време се играе тази постановка и се надявам още много дълго да продължава.
Ако все още има някой като мен което не е гледал представлението нека да поправи тази грешка.

Общи условия

Активация на акаунт