Хайде на театър 4

  • 96 624
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 207
Страхотна е !! Както между впрочем и всички постановки по Жорди Галсеран ! Simple Smile

Здравейте! Някой гледал ли е “Кредитът” с Асен Блатечки ?

# 61
  • София
  • Мнения: 207
Снощи бях на "Neoдачници" в Народния театър... Да кажа няколко думи:
За първи път изпитах неописуемо желание да си тръгна преди края на представлението,
но не го направих единствено от уважение към труда на актьорите. !
И то, не защото пиесата не е хубава ... напротив - има много интересни философски разсъждения,
някои забележителни монолози, прекрасна игра на добри актьори...
Но с хубавото дотук ! Donna се е опитала да го каже по-фино, аз ще го кажа направо !
За мен е меко казано гавра с публиката и неуважение към нея да поставиш 3-часова постановка да се играе без антракт ! След 2-ия час беше почти невъзможно човек да се съсредоточи и да се наслаждава на каквато и да било игра, но трябваше да се изтърпи още 50 минути словоизлияния, които определено идват в повече ... много повече ! За мен имаше 2 разумни варианта : Пиесата да е стегната в рамките на 2 часа или задължително да има антракт в 3-часовия си вид, в който я гледах. В този и вид, в който се играе в момента, не препоръчвам дори на мазохисти !

# 62
  • София
  • Мнения: 22 946
Ох, ужас, аз съм другата седмица.  Laughing

И да питам нещо- за пръв път ще вземам билети онлайн за ТБА, като ги платя в изипей, после трябва ли да хода до театъра да ги обменя и в какъв срок трябва да стане това?

# 63
  • Мнения: X
О, да.... бях пропуснала да пиша за близо 3те часа без антракт.... извинявам се!

Айде, чакам и твоето мнение Simple Smile

Пфф, аз за Армията незнам, там не съм купувала онлайн, дано се включи някой запознат.

# 64
  • София
  • Мнения: 207
Здрасти Wink

За ТБА мисля, че трябва да отидеш до касата, но не съм 100 % сигурен.

Хубав ден от мен и се въоръжи с много търпение за Neoдачници.

Ох, ужас, аз съм другата седмица.  Laughing

И да питам нещо- за пръв път ще вземам билети онлайн за ТБА, като ги платя в изипей, после трябва ли да хода до театъра да ги обменя и в какъв срок трябва да стане това?

# 65
  • Мнения: 836
В ТБА трябва да ги размениш за билети на касата, но може до 15 минути преди началото на представлението, така че не е нужно допълнително да се ходи ✌

# 66
  • София
  • Мнения: 22 946
Благодаря ви.  Hug

# 67
  • Мнения: 9 047
Ох,стига де Simple Smileще ме откажете от "Neoдачниците" ще ходя на 12.Ама като ви чета..още сега ме хваща яд,ще си изгубя 3 часа Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: X
Ох,стига де Simple Smileще ме откажете от "Neoдачниците" ще ходя на 12.Ама като ви чета..още сега ме хваща яд,ще си изгубя 3 часа Rolling Eyes

Ее, недей. Така и така си взела билети (явно). Иди, пък после ще дадеш и ти мнение. А и ще видиш на живо тоз талантлив аватар Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 22 946
Ох,стига де Simple Smileще ме откажете от "Neoдачниците" ще ходя на 12.Ама като ви чета..още сега ме хваща яд,ще си изгубя 3 часа Rolling Eyes

Ще ходим заедно значи Grinning

# 70
  • Мнения: 9 047
А,дано не е загубено време,ама настройката ми куца засега Simple Smile
Ще се отчета задължително!

# 71
  • Мнения: 1 756
Отказахте ме, но искрено благодаря, защото да ходя бременна и да седя 3 часа ще имат да взимат. Продавам 2 билета за неудачниците на 29.04.2018. Довечера ще дам цена като се прибера от работа да видя за колко съм ги взела.
Междувременно козата Силвия не ми хареса. Добре, че актьорите бяха добри, за да не е пълен крах.

# 72
  • Мнения: X
Много ми е любопитно постановки като Танцът Делхи и НеоДачници, които бяха толкова хвалени с режисьори, работили в чужбина, драматургия и звездни актьори, дали ще имат посещаемост след първоначалната еуфория.

# 73
  • Мнения: 668
Много ми е любопитно постановки като Танцът Делхи и НеоДачници, които бяха толкова хвалени с режисьори, работили в чужбина, драматургия и звездни актьори, дали ще имат посещаемост след първоначалната еуфория.

Вероятно заради Владо Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 8 113
Преди малко си купих билети за мюзикъла Коса в Музикалния театър. Обожавам и саундтрака, и филма, дано не се разочаровам от българския вариант.

Общи условия

Активация на акаунт