Хайде на театър 4

  • 96 618
  • 735
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 35 110
Не съм гледала представлението, но само като видя снимките към пиесата...не, мерси Simple Smile

# 226
  • София
  • Мнения: 22 945
Леле, пропуснала съм ти мнението, иначе веднага щях да коментирам. Grinning
Радвам се, че проблемът не е само в моя телевизор.  Grinning

# 227
  • Мнения: X
sea.sea - бяхме 4 човека - на 2ма им допадна, другите две само се споглеждахме втрещено. Около мен - някои се забавляваха, други гледаха отегчено.
Аз наистина не разбрах какво му беше смешното на сцени на залитащи хора - част от публиката беше решила, че е отишла на комедия.....

PeacockLove - отидох заради рекламата, Икар-а и противоречивите мнения тук - беше ми любопитно

# 228
  • Мнения: 35 110
А някой гледа ли " Кради по- малко " на Сатирата? Ние тази година поставяхме тази пиеса и ми е интересно мнението

# 229
  • Мнения: X
А някой гледа ли " Кради по- малко " на Сатирата? Ние тази година поставяхме тази пиеса и ми е интересно мнението

Не съм. Е, що не каза? Щяхме да идем! Пиша я за другия сезон, нали остава в програмата?

# 230
  • Мнения: 35 110
Предполагам, че да.

# 231
  • Мнения: 13 188
Здравейте. Възможно е въпросът, който ще задам да е коментиран и преди, но не открих коментари. Обмисляме да гледаме "Хъшове"  (предполагам ви се струва странно, че не съм го гледала но е така Grinning) Какво ще ми кажете за постановката?
След нея трудно харесвам постановка. Гледала съм я 5-6 пъти.

# 232
  • Мнения: 35 110
Гледах я веднъж на русенска сцена преди много години... Просто няма равна тази постановка!!

# 233
  • София
  • Мнения: 10 309
Я си кажете мнението за постановките на Камен Донев, само на нас с мъжа ми ли не ни допаднаха изобщо?

# 234
  • Мнения: 35 110
На мен "За Сватбите" ми хареса. По-раздвижено е. Има и весели и тъжни моменти. Поне аз на края си поплаках.
Но Камен не се харесва на всеки. Странен е. Те и пиесите му са доста странни. Два пъти сме поставяли негова пиеса, не всички са го разбирали Simple Smile

# 235
  • Мнения: X
На мен ми харесват постановките му, “За Сватбите” най-вече. По-различна е от другите. Но пък имам приятели, които откровено не го харесват и определят спектаклите му дори като чалга в театъра. Така че явно не си сама Simple Smile

# 236
  • София
  • Мнения: 10 309
На мен ми харесват постановките му, “За Сватбите” най-вече. По-различна е от другите. Но пък имам приятели, които откровено не го харесват и определят спектаклите му дори като чалга в театъра. Така че явно не си сама Simple Smile

Точно на чалга навяват.... аз реших, че проблема е в мен, рускинче съм, но след като и скъпия се възмути на простотията, явно не е....

Гледахме За народното творчество 1&2.

На мен "За Сватбите" ми хареса. По-раздвижено е. Има и весели и тъжни моменти. Поне аз на края си поплаках.
Но Камен не се харесва на всеки. Странен е. Те и пиесите му са доста странни. Два пъти сме поставяли негова пиеса, не всички са го разбирали Simple Smile
За Сватбите, не съм го гледала, в мен общото впечатление след негова постановка е, че съм гледала Комиците.....

Последна редакция: ср, 27 юни 2018, 11:33 от nad_tab

# 237
  • Мнения: 35 110
"За сватбите" няма нищо общо с Творчеството.
Сега видях плакат, че предстоят македонски песни, пак той го прави

# 238
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
още нещо, на което няма да ходим.

ние избираме постановки, на които може да се иде с дете на 10-11.
не са много. Sad

# 239
  • Мнения: 8 939
И аз гледах Танцът Делхи. На мен ми хареса, но срещнах познати след представлението, на тях изобщо не им беше харесало, едвам са издържали.

Общи условия

Активация на акаунт