Хайде на театър 4

  • 96 623
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 38
Моля да ми препоръчате комедия за човек, който много се забавлява със "Столичани в повече" , ако някой се сеща нещо. Тъй като много харесва Любо Нейков, се чудех за някоя от постановките, в които той участва.  Или някоя с Геро.

Ако имате възможност, гледайте "Свалячи". С Геро и Малин Кръстев, невероятна комедия Simple Smile

# 361
  • Мнения: 163
Моля да ми препоръчате комедия за човек, който много се забавлява със "Столичани в повече" , ако някой се сеща нещо. Тъй като много харесва Любо Нейков, се чудех за някоя от постановките, в които той участва.  Или някоя с Геро.

"Симулатор за чифтосване" в 199  . С Геро, Йоана Буковска и Георги Спасов / той също участва в един сезон на Столичаните/

# 362
  • Мнения: 4 590
Някой питаше за ТЯ, ТОЙ И ОЩЕ ДВАМА ТРИМА , язък за уникалните артисти, световна тъпотия, едвам издържах...

# 363
  • Мнения: 35 110
Пак казвам, за мен единственият, който направи роля е това представление е Сашо Кадиев. При нас беше много , много на ниво!! И за това ме хвана яд, че не излезе да си получи аплодисментите. Не знам каква е причината, сигурно е гонел автобус, за да е в предаването сутринта, но напълно заслужаваше да чуе аплодисменти!
А бай - голямата тъпотия беше , че озвучителя усили финалната музика на финалната реплика на Аня Пенчева, та " препика" целия финал...

# 364
  • София
  • Мнения: 9 920
Някой ако се интересува от два билета за хубави места - да пише на лични.

Сатиричният танцов спектакъл “The Bingo Project”, представен от трупата на балет “Арабеск” и актьора Ники Станоев, със специалното участие на Bingo Symphony Orchestra
Musical Score

# 365
  • София
  • Мнения: 239
Онзи ден бях на премиерата на "Бащата". Изключително доволна съм, страхотна игра от всички, дори Радина Кърджилова, която не ми е любимка, ми хареса. Много смислена постановка, засягаща проблема на хората с Алцхаймер. Препоръчвам! Simple Smile

# 366
  • София
  • Мнения: 22 945
Връщам се от " Апетит за череши" в театър София. Харесаха ми  много и актьорската игра и сюжетът,  леко и приятно представление. Продължителността му е един час, но ми беше достатъчен, без излишни и неща. Препоръчвам.

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 40 764
Здравейте!
Може ли мнение за постановката "Маршрутка" - ПОСТАНОВЪЧЕН ЕКИП:

Постановка: Пламен Масларов
Участват: Тончо Токмакчиев, Мария Статулова, Катерина Евро, Диян Мачев, Кирил Ефремов, Стефан Денолюбов, Богдан Казанджиев.

И "Двама на люлката" - УЧАСТВАТ
Елена Атанасова , Герасим Георгиев - Геро.

# 368
  • София
  • Мнения: 22 945
"Маршрутка" не ми хареса на мен.

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 40 764
"Маршрутка" не ми хареса на мен.
Peace
тук има няколко постановки...https://dtp.bg/%D1%81%D1%8A%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B5/?e_yea … 18&e_month=11
Ако някой има впечатления,моля за мнение.

# 370
  • Мнения: 9 046
"Спанак с картофи"май не се играе този сезон,или ми е грешно инфото,знае ли някой?

# 371
  • София
  • Мнения: 22 945
На мен ми харесва за " Народното творчество", но за Камен Донев има противоречиви мнения.

Гледала съм също " Особености на руската любов" - бива, но не е нещо кой знае какво.

# 372
  • Мнения: X
"Спанак с картофи"май не се играе този сезон,или ми е грешно инфото,знае ли някой?
Амбър, за момента няма да се играе, някой попита Вергов и той така отговори. За по-натам не се знае.

# 373
  • Мнения: 343
"Маршрутка"-голяма простотия.Спомням си,че едва го изтърпях и даже си излязохме от салона.До тогава не бях го правила.

# 374
  • Мнения: 35 110
Гледах " Коя гад изяде кашкавала?" На Теди Москов.. значи, оценявам труда на екипа. Има хубави хрумки. Но за мен неговите представления са много хаотични. Не ми хареса. Но има хора, които бяха отишли на втората премиера, защото им действа разтоварващо. На мен ми дойде в повече...

Общи условия

Активация на акаунт