Хайде на театър 4

  • 96 485
  • 735
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 31 112
И аз съм фен на Геро.

# 601
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
А "Двама на люлката"...пак е с Геро  Thinking
https://dtp.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%8A% … 0%B0%D1%82%D0%B0/

# 602
  • Мнения: 551
Имах билети за днес за "Бел Ами" в Малък градски театър, но беше отложено представлението. Сега мисля да ги презаверя за "Недорабраната цивилизация", а по нататък ще отида да гледам "Бел Ами". Някой гледал ли ги е?
Исках да гледам и "Зимата на нашето недоволство" с Асен Блатечки, но нямаше билети.

# 603
  • София
  • Мнения: 1 020
Здравейте, останаха ни три билета за постановката на Мариан Бачев в камерната сцена на театър Сълза и смях.
https://www.salzaismyah.bg/bg/theatre/inside-out-teen.
Ако някой проявява интерес да ми пише - по 12 лева са билетите на централни места. Ние ще сме на поставката и предаването на билетите може да се случи преди нея.

# 604
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Здравейте!
Може ли да споделите  мнение за "СТАЯ 1313"? Ще бъда в София на 13-ти февруари и ми се иска да посетя някое хубаво представление. По възможност забавно  Mr. Green.

# 605
  • Мнения: 38
Препоръчвам "Любовникът" с Деян Донков и Радина Кърджилова. Впечатляваща игра и на двамата Simple Smile) Само имайте впредвид, че постановката не се препоръчва за лица под 16 години Grinning Grinning

# 606
  • Мнения: 218
Виждам отрицателни мнения за "Вечеря с приятели". Простотийка ли е? Не обичам ситуативни комедии и дебелашки хумор, така че ако е нещо такова, да не си давам парите. В провинцията, уви, нямаме избор, ходим на каквото гостува. А обикновено това са треторазредни комедии с известни имена

# 607
  • Мнения: 35 106
То не е комедия. То...нещо като нищо. Два семейства. Едното се развежда, а другото преживява развода им. Протегна работа..
Мразя представления без ритъм. Това е първото, към което се стремим в нашите представления!

# 608
  • Мнения: 551
Гледахте ли "Зимата на нашето недоволство" с Асен Блатечки? Какво мислите за представлението ако сте го гледали?

# 609
  • Мнения: 8 929
Гледахте ли "Зимата на нашето недоволство" с Асен Блатечки? Какво мислите за представлението ако сте го гледали?
Да, аз го гледах. Хареса ми. Не е уау, но не е лошо. Избрах си го от темата тук,имаше добри отзиви.

# 610
  • Мнения: 218
Може и да пробвам, благодаря. Във всеки случай нещо драматично по ми се гледа. Ако не са прекалено скъпи билетите...
"Зимата..." по Стайнбек ли е? Нещо не си го представям

# 611
  • Мнения: 8 929
Да по Стайнбек е.

# 612
  • София
  • Мнения: 1 202
Малин Кръстев прави страхотна роля в "Зимата на нашето недоволство".

# 613
  • Мнения: 8 929
Да, той има номинация за Аскеер за тази роля.

# 614
  • Мнения: X
Да, той има номинация за Аскеер за тази роля.

Не само - взе наградата.

Общи условия

Активация на акаунт