Хайде на театър 4

  • 96 606
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 8 939
Бях купила билети за Вишнева градина, но се разболях и ги дадох на сестра ми и една приятелка. Тръгнали са си преди антракта, нищо не се случвало.
За Чамкория миналата седмица имаше билети, една приятелка ми звънна, когато беше на касата на 199 да ме пита дали искам, но аз бях зле и отказах.
Е, то пък какво очаквате да се случи във Вишнева градина? Това е една от основните теми в руската класика въобще - героите вървят към своята неизбежна съдба поради нерешителност или пропиляват живота си в очакване. Иначе и аз очаквах повече от постановката, но не се и разочаровах - беше си класа.
За Чамкория да беше постнала миналата седмица, можеше и ние да се разходим до касата на 199.
Аз нищо не очаквам, споделих не мое мнение, което също смятам за редно, нали темата е за това.
За Чамкория нямаше как да пиша миналата седмица, защото наистина бях много зле, ако разбера отново за налични билети, ще пиша.

# 661
  • Мнения: 1 989
Номинации за Икар 2019

Последна редакция: ср, 06 фев 2019, 23:43 от Елмайра

# 662
  • Мнения: 540
"Вишнева градина" си е странен текст, не е за всеки. Така , че вкусовете са различни
Да, съгласна съм, че вкусовете са различни, но човек трябва да ходи подготвен на театър, това е сериозно изкуство и не заслужава нищо по-малко. Аз ако смятам, че нещо няма да ми хареса, не си го причинявам. И не мисля, че Чехов и Крикор Азарян заслужават подобна оценка. Нито пък Наум Шопов, за когото това бе последната му роля.

Alina, радвам се, че си по-добре.

# 663
# 664
  • София
  • Мнения: 9 558
И на мен не ми се отваря линка.

# 665
# 666
  • Мнения: 1 989
Редактирах, вече трябва да се отваря Bowtie

# 667
  • Мнения: 38
Може ли мнение за "В полите на Витоша"? Simple Smile

# 668
  • Мнения: X
Калигула или Неодачници... Какво мислите?

# 669
  • Мнения: 2 780
Като да сравняваш ябълки и круши.

# 670
  • София
  • Мнения: 80
Някой успял ли е вече да гледа "За какво ви е Дон Кихот" в Сатиричния? Ако има, моля за мнение. Харесвам работата на Бина Харалампиева, но напоследък не се спогаждам с постановките на Сатирата и затова се чудя дали да се "боря" за билети.

Аз го гледах. Много ми хареса. Препоръчвам!

# 671
  • София
  • Мнения: 1 570
Аз харесах Фантомът на операта. Гледала съм го и в Лондон, така, че мога да сравня. Заслужава си.

# 672
  • Мнения: 836
И аз много харесах “Фантомът на операта”. Май и на толкова дълги аплодисменти не бях присъствала.

# 673
  • Мнения: 3 044
За Н-ти пореден път не можах да се вредя за билети за Чамкория хаха, ужас..

# 674
  • София
  • Мнения: 207
Връщам се от ''Любовникът'' с Деян Донков и Радина Кърджилова адски емоционално зареден ! Брутална игра на страхотни актьори - брутална игра на прекрасни фантазии или по-скоро прекрасна игра на брутални фантазии !! Горещо препоръчвам !!

Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 22:58 от kastrup72

Общи условия

Активация на акаунт