Бебешката количка - цяла наука за второ висше №39

  • 94 203
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 731
Имам едно въпросче относно аксесоарите за колички. Тази, която поръчах, няма в комплекта си комарник и поставка за чаша, а аз искам да ги имам и двете Simple Smile Въпросът ми е те специфични за марката количка ли са или принципно има и стандартни, които се предлагат?

# 76
  • Мнения: 683
Здравейте, за моята количка няма комарник принципно. Взех на Jane, универсален и пасна идеално. Има и на други марки. Чаши също май съм засичала, но ако има за самата колчка може би ще е най-добе.

Имам едно въпросче относно аксесоарите за колички. Тази, която поръчах, няма в комплекта си комарник и поставка за чаша, а аз искам да ги имам и двете Simple Smile Въпросът ми е те специфични за марката количка ли са или принципно има и стандартни, които се предлагат?

# 77
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Имам едно въпросче относно аксесоарите за колички. Тази, която поръчах, няма в комплекта си комарник и поставка за чаша, а аз искам да ги имам и двете Simple Smile Въпросът ми е те специфични за марката количка ли са или принципно има и стандартни, които се предлагат?
Честито Simple Smile Накрая на коя количка се спря? Има си по принцип универсални комарници и чашки, така че няма смисъл да е от марката

# 78
  • Мнения: 731
Благодаря ви за информацията - ще си потърся универсални Simple Smile

Капризче, беше голяма драма докато избера - големи претенции, голямо нещо е това моето, но в крайна сметка се възползвахме от промоцията на Peg Perego във Вито де Симоне и днес поръчах тази: http://vitodesimone.com/wp-content/gallery/book-plus-modular-eli … teJET_Manri-1.jpg. Излезе близо 1500лв., но пък е 3 в 1 и кошницата за кола е минала краш тестове, има дълбок сенник, на което много държах и т.н. Много се чудех, защото за мен цената е малко над бюджета, който си бях определила, но в крайна сметка прегледах имам чувството всички марки и все имаше нещо, което не ме удовлетворява - я тежест, я сенник, я материя, я малък багажник. А тази си има всичко, на което държа, а и мъжа ми я хареса. Единствено, че е черна ме притеснява, защото лятото ще привлича слънцето, но то пък аз няма да го изкарвам детето в най-големите жеги така или иначе. Утре би трябвало да пристигне и ще се приключи с голямото търсене Grinning

# 79
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Супер! Количката е много готина ! Със здраве да си я ползвате Simple Smile

# 80
  • Мнения: 4 785
Благодаря ви за информацията - ще си потърся универсални Simple Smile

Капризче, беше голяма драма докато избера - големи претенции, голямо нещо е това моето, но в крайна сметка се възползвахме от промоцията на Peg Perego във Вито де Симоне и днес поръчах тази: http://vitodesimone.com/wp-content/gallery/book-plus-modular-eli … teJET_Manri-1.jpg. Излезе близо 1500лв., но пък е 3 в 1 и кошницата за кола е минала краш тестове, има дълбок сенник, на което много държах и т.н. Много се чудех, защото за мен цената е малко над бюджета, който си бях определила, но в крайна сметка прегледах имам чувството всички марки и все имаше нещо, което не ме удовлетворява - я тежест, я сенник, я материя, я малък багажник. А тази си има всичко, на което държа, а и мъжа ми я хареса. Единствено, че е черна ме притеснява, защото лятото ще привлича слънцето, но то пък аз няма да го изкарвам детето в най-големите жеги така или иначе. Утре би трябвало да пристигне и ще се приключи с голямото търсене Grinning
Хехе, с една и съща количка сме и като десен Bowtie Тя има слънцезащита, самата материя, така че споко Simple Smile На мен ми е много сладурски десенът, количката е супер избор, поне по нашите критерии. Да си я ползваш със здраве, аз скоро, да сме живи и здрави, ще я изкарам Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 681
Всички десени на Переготата са с 50 SPF. Но наистина дали черна или не, в големите жеги няма изкарване, а и в топло време винаги се гонят сенките, така че проблем не вярвам да имате и двете.
Аз също съм с Перего без комарник и чашка, освен това сигурно и дъждобран ще купувам, защото този в комплекта е много смотан. Като стане време за разходки съм решила с количката директно в някой голям магазин за такива стоки и на място да избера бюджетен вариант на въпросните аксесоари напасвайки ги на място по количката Simple Smile

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 754
Не знам какво точно не харесвам във визията на Перегото, но явно ще се наложи да ги огледам...
Да попитам високи ли са ? Ясно, че им се регулират дръжките , ама не искам да не мога да видя пред мене какво става Grinning
Във Варна има ли къде да разгледаме моделите на живо някой да знае ?

# 83
  • Варна
  • Мнения: 630
Перего видях в Айко ! Но не знам кой модел беше . Леко я повдигнах и беше адски тежка.. но от модел до модел има толкооова голяма разлика. Във Варна за жалост няма мн голям избор , а не мога да купя нещо без да го видя на живо.

# 84
  • Anywhere
  • Мнения: 1 104
Цитат на: Miss_V link=topic3=1026814.msg36540086#msg36540086 date=1522943340
Не знам какво точно не харесвам във визията на Перегото, но явно ще се наложи да ги огледам...
Да попитам високи ли са ? Ясно, че им се регулират дръжките , ама не искам да не мога да видя пред мене какво става Grinning
Във Варна има ли къде да разгледаме моделите на живо някой да знае ?
Не, не са високи колички.

# 85
  • Мнения: 731
Много ви благодаря, момичета! Simple Smile И вие да си ползвате количките със здраве и удоволствие Wink

За фактра на материята ми казаха и затова се реших. И на мен ми е сладурско шаренкото, ще им се радваме Simple Smile

За София мисля, че в Дундьо съм мяркала някакъв модел на Peg Perego, но не знам точно кой е. Иначе като размери не е висока според мен, а аз съм ниска. В сайта на Вито де Симоне ги има характеристиките и можеш да погледнеш дали те удовлетворяват размерите.

# 86
  • София
  • Мнения: 681
Нито е висока, нито е тежка.
Перегото е една от най-леките комбинирани колички и има един голям бонус - сгъва се с лятната седалка компактно, без да е необходимо да разкачаш всичко Simple Smile
А теглото й е не повече от 10 кг с лятна седалка, което както вече казах за комбинирана количка си е направо супер. За сравнение Jane с лятна седалка е малко по-тежка от Peg Perego с лятна седалка Wink

# 87
  • Мнения: 4 785
Перегото, доколкото успях да я пробвам, беше супер маневрена, лесно управляема, просто в сравнение с другите колички, които съм бутала в магазин или от близки, за мен беше най-добра.

# 88
  • Мнения: 731
Доставиха ни количката и разопаковахме всичко, разбира се Simple Smile Не мога да й се нарадвам - материята е много мека и приятна, всичко е много функционално и удобно за използване. Страшно съм доволна от покупката! Разбира се, още няма как да я пробвам в реални условия, но след всички отзиви, които прочетох, мисля че няма от какво да се разочаровам.
Количката наистина е една от най-леките. Компактна е и не е никак висока дори за моя ръст. За сравнение най-леките полски колички, които съм гледала и пробвала в магазините, са около 12.5-13кг. Бях се спряла на Ретрус Авенир 2 в 1 като мислех да купя отделно кошничка за кола и като цена излиза с около 100лв. по-евтино, а като качество и параметри мисля, че Пег Перего е доста по-добра.

# 89
  • Мнения: 268
Здравейте! Някой поръчвал ли е от този сайт: https://www.online4baby.com/clearance-travel-systems

Общи условия

Активация на акаунт