Скъпи наследници - Тема 5... Семейството е всичко

  • 80 709
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 126
Цитат на: Алфея
Мнението си за децата го казах преди няколко страници и пак ще кажа, че от тези деца артисти не става. [b
При всички случаи са деца на някой от екипа[/b], просто бутнати пред камери.

Внучката на големия ни скулптор и художник Георги Чапкънов – Чапа - Леа, е сред малките звезди в „Скъпи наследници“ на bTV, научи „Монитор“. Леа е дъщеря на основния режисьор на поредицата Тодор Чапкънов, а пред камера неин татко ще играе Антоний Аргиров.

http://www.monitor.bg/a/view/35021-Внучката-на-Чапа-в-Скъпи-наследници/

Това се отнася за Рая.

# 16
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Ана и Борис се събрали и най - напред хоп, в леглото.
Сякаш не сме видели сцени в легло. Само се целунаха. Или аз съм изтървала нещо?

И аз мисля, че Зорица ще се върне по- нататък, точно заради билката. Май не стана ясно.
Според мен даже ще ги съберат накрая, което ще е тъпо. По- добре на Стани да му остане раничка завинаги. Но тук сякаш не се целят да е много дълбоко Simple Smile.

# 17
  • София
  • Мнения: 27 188
Благодарности за новата тема.  bouquet

Аз се радвам, че Ана и Борис се събраха, в крайна сметка си бяха заедно и обичаха, щяха и да се женят, преди да се натресат софиянци. Катерина да си я събират с Румен и това е. Двамата са си лика-прилика.
Продуцентите на шоуто явно много мразят русите жени, образът на Дидка кърти...  Laughing

# 18
  • Мнения: 13 191
Не искам Венета да е болна. Развлекателен сериал е все пак, затова го гледаме.

# 19
  • Мнения: 15 609
Подозирам, че Станислав ще страда известно време, след това ще го съберат с някое друго момиче /може и Ани, ако се окаже, че не са братовчеди/ и тъкмо ще започне да се влюбва и Зорица ще се върне.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 715
Сякаш не сме видели сцени в легло. Само се целунаха. Или аз съм изтървала нещо?

Мери нищо не си изтървала, в промото на новия епизод се вижда,че са в леглото и се разбират да не казват на никого.
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
На моменти Зорица ми се виждаше една тъжна. Направо си се чудя наистина ли замина за чужбина, или отиде някъде далеч. В крайна сметка стана ли ясно за какво й беше билката?

# 22
  • Мнения: 6 159
На моменти Зорица ми се виждаше една тъжна. Направо си се чудя наистина ли замина за чужбина, или отиде някъде далеч. В крайна сметка стана ли ясно за какво й беше билката?
Да не се окаже ,че е болна и е заминала на лечение ? За билката  историята не се довърши  .

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
Не знам, но това ми е подозрението. Сетих се за Есен в Ню Йорк с Ричард Гиър и Уинона Райдър. Той сваляч, а тя умираща:
- Какво направих с теб?
- Лиши другите жени от мен.
- Не, запазих те за тях.

Някак така ми прозвуча писмото на Зорица.

# 24
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Не мога да повярвам, че вече са минали 50 серии, а кой знае какво развитие или промяна на характерите почти няма. Само има проблясъци у Милица за нещо по-различно.
И ми прави впечатление, че нещо в селото не е наред, Иван строи къща сякаш на селския мегдан, прасето на Косьо и Неда и то почти на мегдана, точно срещу хотела, къщата на Дочеви уж в селото, но в последния епизод Венета вървеше като че ли през гората или поле.
За мен Петко Венелинов играе най-добре.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 17 967

И ми прави впечатление, че нещо в селото не е наред
А като пътуват с автомобил минават постояно минават покрай едно и също място.. Laughing Поне по-дълъг запис на пътуване да бяха направили, или може би се получава при монтажа на дублите. Thinking

# 26
  • USA
  • Мнения: 7 309
Прави ми впечатление, че пълнежите с ловната дружинка и бабите е намалял доста..
Да,защото са включили децата за "освежаване" на сценария - пълен провал.А тяхните сцени директно ги прескачам.

# 27
  • Мнения: 31 208
Аз също.

# 28
  • Мнения: 1 156
Прави ми впечатление, че пълнежите с ловната дружинка и бабите е намалял доста..
Да,защото са включили децата за "освежаване" на сценария - пълен провал.А тяхните сцени директно ги прескачам.


Всяка сцена с бабите е в пъти по-интересна от децата.

# 29
  • Мнения: 611
А аз се чудя, в последните минути, когато дават сцени от следващия епизод, Милица на кого каза "майко", на баба Злата? Така все пак Ана и Станислав, няма да се братовчеди, и могат да ги съберат в един момент, подновяването на изчерпаната им връзка с Борис до никъде няма да доведе. Той ще работи с Катерина занапред, Ана пак ще се цупи...

Милица така се обръща към сина си - кажи майко, Станиславе майко, та мисля към него е било това обръщение.

Общи условия

Активация на акаунт