Скъпи наследници - Тема 5... Семейството е всичко

  • 80 727
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 606
Китодар много го харесвам, но много не ми се иска да започваме да следим линията на още един второ-трето и т.н. степенен персонаж.

# 706
  • Мнения: 4 936
Скрит текст:
ooooh! ha ha ha, Ленин с минералната вода  Laughing

# 707
  • Мнения: 31 326
Изключително неприятен ми е новият полицай. Чист темерут. Харесвам Китодар, но не желая и аз допълнително разводняване с темерути.

Радвам се, че Дидка е оставила детето си. Страшно обаче се чална тя последните епизоди и ме дразни.

Спойлер
Скрит текст:
А какво беше това с разминаването на Васил с дядо Дочо от тазвечерния епизод?! Това ме изненада силно.

# 708
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Наистина браво на тези, които вярваха, че е запазила бебчо.

Фен съм на новият полицай. Само как беше застанал на пирамидата на Иван с чадъра.

# 709
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... Ама и този кръвоизлив? Хм, не съм специалист ама си мисля, че след такъв кръвоизлив няма как да оцелее плода.  Thinking ...
Има. Оцелява. Случвало ми се е даже.
Разбира се, че може да оцелее плодът, но обикновено се налага лежане, системи и т.н. За това предположих,че може тя да е инсценирала всичко.
Не винаги се налага. На мен не ми се е налагало, само малко кръвоспиращи пих.

# 710
  • Мнения: 4 936
Скрит текст:
Четох в жълтите сайтове, че сега "Катето" била гадже на Ники Илиев, а преди време поредната капка в неразбирателството им с флргмата Саня било това, че се 'слагала' на Орлин П. при снимането на последния им филм.
Ако това е вярно предполагам 'дървенията при физиката и химията' се дължи на вниманието им да не се случи отново нещо такова ..

# 711
  • София
  • Мнения: 3 722
Ако е така е много непрофесионално...а Орлин хич не го виждам със флегмата Саня 😁

# 712
  • България
  • Мнения: 6 241
Ами сега- дали дядо Дочо е жив или Васко е толкова пиян, че му се привижда  Grinning.
   

# 713
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
                                                                     ЕПИЗОД 82

Продължава празникът около огъня. Започва състезание. Венета съжалява за Васко, но Марин и Милица са на друго мнение. Не можело цял живот да носят Васил на гърба си. Дияна също е доволна, получил е заслуженото. Боби на шега се хваща на бас с Ленин, че ще прескочи огъня.

Разбираме, че Снежа е поканила Марин и Венета да живеят при нея, докато им оправят инсталацията. Марин се чувства неловко, а Иван направо е полудял от ревност. Ани отново се прибира сутринта.

Станислав и майка му се виждат около огъня. Той недоумява защо тя не иска да стъпи в хотела. Косьо кани Милица у тях. „Защо!” – прави се тя. „Защото никой друг няма да те вземе”-отговаря той. Милица обещава да не бъде зла. „Тая по-често трябва да я удря ток”- учуден е Косьо.

Катя е у Борис, помага му, той за пореден път я кани да спи на дивана у тях. Станислав е при Любо, обсъжда новата визия на Ани. „Имаш по-важни неща, за които да мислиш”- казва Любо и го предупреждава, че ченгето Колев души наоколо за инцидента с бай Никола.

Ленин не може да повярва, че е открил извор с топла минерална вода. „Богат съъъм”-крещи той.

Цветан представя официално полицай Колев. Косьо го нарича фукльо и прогнозира, че някой ден ще се пръсне от надуване. Милица внезапно го подкрепя. Двамата се опитват да поддържат някакъв разговор. Но щом Неда излиза, с Милица нападат палачинките и сладкото.

Станислав е спал в клуба. Като се събужда, вижда Поли Генова. Тя иЧочи излизат на разходка, заедно с Любо.

Дияна предлага на Снежа да рекламира клечката ѝ за уши/зъби. Снежа направо ѝ казва, че идеята ѝ е лоша. Дияна е почти разплакана. „Ти просто ми завиждаш!”-заявява тя.

Неда среща Катя и я пита защо още не е казала на Борис за бебето. Той рано или късно ще научи от други.

Милица е бясна на Цветан и споделя с Косьо. Надпреварват се да си разказват всички подсечки, които им е правил Цвъто.

Ленин черпи за извора, но изниква Цветан и казва, че той е държавна собственост. Ленин „увяхва”.

Колев отива да се представи на баба Злата. Пита я дали я е страх, иска да влезе в къщата, но тя не го пуска. После тя вади избеляла снимка, на която е трудно да се различат образите на двама мъже.

 Колев иска да арестува подпийналия Ленин. Любо го възпира. Полицаят влиза в магазина. Дияна пробва да се сближи с него. Той се държи строго професионално и студено.

Косьо, Иван и Ленин се оплакват един на друг за несгодите си. Катя иска стая в хотела. Пресреща я ….(как се казваше докторката, която изпрати sms на Катерина). Извинява ѝ се горещо, но Катя не го приема.

Иван е загрижен за Косьо, носи му кашон с нещо. „Ваньо, ще те фрасна! Ако в кашона има лекарства, мисли му”- заявява той. Надниква вътре и го прегръща. В кашона, който Иван му дава се оказват две кучета.

Дияна идва при Цветан да се отчете. Той я пита за полицая. Тя настоява да говорят за нейните клечки и дали ѝ е намерил заместник.  Отново му предлага да финансира бизнеса ѝ с клечките. Цветан я залъгва, че я подкрепя, ама утре. Нека днес да допише останалите точки от своя бизнесплан.

Милица е в тъмната къща да си прибере неща. Намира доста стара скъсана тетрадка. Явно това е нейният дневник. Явно като млада е писала стихове и е била романтичка.
Пияният Васил е изхвърлен от заведение. На улицата вижда дядо си Дочо. Когато се обръща, той вече е изчезнал.

# 714
  • Мнения: 4 606
Ами сега- дали дядо Дочо е жив или Васко е толкова пиян, че му се привижда  Grinning.
   

Странно беше това, двусмислено, но едва ли ще разберем истината преди края на сериала.

# 715
  • София
  • Мнения: 4 429
епизод 82

# 716
  • Мнения: 1 495
Ами от много гледане на филми и сериали не си спомням за случай в който ако жена прокърви яко от долу и плодът да оцелее...
На мен ми се е случвало това с първото дете, прокървих сериозно, но на бебето нищо му нямаше. Обаче трябваше три седмици да лежа след това. Пък Дидка не се спря.
Странно ми е как някои случки бяха без последици, това, което Дидка с Васил и Цветан с Милица направиха. Направо противозаконни действия си бяха.

# 717
  • Мнения: 7
                                                                     ЕПИЗОД 82

Продължава празникът около огъня. Започва състезание. Венета съжалява за Васко, но Марин и Милица са на друго мнение. Не можело цял живот да носят Васил на гърба си. Дияна също е доволна, получил е заслуженото. Боби на шега се хваща на бас с Ленин, че ще прескочи огъня.
[....]



Пропуснахте, че баба Злата и полицая се гледаха особено по време на представянето, очевидно се познават от някъде. А на снимката единият беше той, само че с мустаци/брада, ако не се лъжа. Не можах да преценя емоциите на баба Злата при посещението - нещо като тъга и едновременно непоносимост към него, като че ли..

# 718
  • Мнения: 4 606
Аз не видях добре снимката, но може този на нея да е бил дядо му примерно на Колев и баба Злата да се окаже баба му. Според мен тя се е скрила в Бели Вит, откъдето и да е дошла, защото някакво дете е починало (може би нейното?) и тя е имала някаква вина за това или поне така си мисли. А може и полицията да я е издирвала преди, сега вече едва ли.

# 719
  • Мнения: 4 936
и сега какво? 20 серии: от кого е бременна Изаура?

Общи условия

Активация на акаунт