Скъпи наследници - Тема 5... Семейството е всичко

  • 80 708
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3
Защо да трябва да я съжалят Ани? За мен трябва всички да я отритнат и да си падне на гъза малко от високо и да се освести, че само в облаците лети. На тази възраст трбява да мисли като възрастен човек, а не тепърва да се глези и да се репчи като тийнейджър. Аз пък не мисля, че има двоен стандарт, даже напротив, мисля, че ако Борис беше свършил нейните истории щяха да го линчуват и никога да не му простят нито на него, нито на Катерина... че и някой бой щеше да изяде като нищо 😁
Точно. Достатъчно време я съжаляваха. (И аз-също  Grinning.) Дадоха ѝ време да осмисли нещата. Тя, взе че полетя и започна да върши глупост, след глупост.
  Най-много ме дразни отношението ѝ към Снежа. Жената обясни защо се е съгласила да се води нейна сестра. Обаче Анито- не, навирило нос, нейното виждане за живота е най-правилно.
Искаше ми се да изпадне в същата ситуация, но няма как да стане. Има разбираща майка, пък и е вече на 22/23 години.
   Miriel, права си за предложението, но Борис не го е оттеглил, пое си отговорността за решението. Не се е крил зад чувствата си към Катерина. Постъпи джентълменски, както се казва  Grinning.
  И много джентълменски забремени балдъза си, в деня на собствената си сватба.BowtieSmiley Бягството на Ани е оправдание.

# 721
  • Мнения: 3 795
Сега тоз Чавдар, дали няма да се окаже някакъв незаконен наследник на бай Дочо?!То в тоя филм кой с кого и кога....не е ясно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 722
  • България
  • Мнения: 6 213
Скрит текст:
Защо да трябва да я съжалят Ани? За мен трябва всички да я отритнат и да си падне на гъза малко от високо и да се освести, че само в облаците лети. На тази възраст трбява да мисли като възрастен човек, а не тепърва да се глези и да се репчи като тийнейджър. Аз пък не мисля, че има двоен стандарт, даже напротив, мисля, че ако Борис беше свършил нейните истории щяха да го линчуват и никога да не му простят нито на него, нито на Катерина... че и някой бой щеше да изяде като нищо 😁
Точно. Достатъчно време я съжаляваха. (И аз-също  Grinning.) Дадоха ѝ време да осмисли нещата. Тя, взе че полетя и започна да върши глупост, след глупост.
  Най-много ме дразни отношението ѝ към Снежа. Жената обясни защо се е съгласила да се води нейна сестра. Обаче Анито- не, навирило нос, нейното виждане за живота е най-правилно.
Искаше ми се да изпадне в същата ситуация, но няма как да стане. Има разбираща майка, пък и е вече на 22/23 години.
   Miriel, права си за предложението, но Борис не го е оттеглил, пое си отговорността за решението. Не се е крил зад чувствата си към Катерина. Постъпи джентълменски, както се казва  Grinning.
 И много джентълменски забремени балдъза си, в деня на собствената си сватба.BowtieSmiley Бягството на Ани е оправдание.
 Е, това и на мен не ми допадна, обаче даже не искам да си представям какво ще ми е, ако ме зарежат пред олтара и пред всички роднини, познати, непознати, приятели и не съвсем от село и няколко околни  Mr. Green.
 (А и Катя така и не му стана балдъза  Grinning.)
  

# 723
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 810
Аз продължавам да мисля, че Катя и Ана не са сестри.

# 724
  • USA
  • Мнения: 7 306
и сега какво? 20 серии: от кого е бременна Изаура?

Не казват,само недомлъвки.И не 20,ами 30 серии ще го влачат.Иначе страшна работа с тези бременни без симптоми и кореми,все в тесни дънки,подскачат на ляво и надясно.Дидка например би трябвало да е в 4-ти месец,Катето може би в 3-ти.

В крайна сметка,Васил е отпаднал.И къде живее,защото Христина 100% го е изритала,а го няма и в Бели Вит? Предполагам ние зрителите да го измислим,че на сценаристите им е много сложно.

# 725
  • София
  • Мнения: 27 187
баба Злата обаче едвам го издържа полицая. Интересно дали ще се окаже негова баба, хм. А и защо тази нетърпимост. Досега не съм я виждал такава. Винаги е блага.
Васил пак бе напушен нещо, не вярвам да е видял истинския бай Дочо. Някак си много тъпо така и точно пък той. Ама сега сигурно ще се върне в Бели Вит да разтръби, че го е видял. А като разбере, че Дидка е оставила детето съвсем ще превърти. Всички образи претърпяха някакво развитие, само той си е същия мазен, нечистоплътен мишок.

# 726
  • София
  • Мнения: 4 429
Аз не видях добре снимката, но може този на нея да е бил дядо му примерно на Колев и баба Злата да се окаже баба му. Според мен тя се е скрила в Бели Вит, откъдето и да е дошла, защото някакво дете е починало (може би нейното?) и тя е имала някаква вина за това или поне така си мисли. А може и полицията да я е издирвала преди, сега вече едва ли.


# 727
  • Мнения: 1 155
Аз не видях добре снимката, но може този на нея да е бил дядо му примерно на Колев и баба Злата да се окаже баба му. Според мен тя се е скрила в Бели Вит, откъдето и да е дошла, защото някакво дете е починало (може би нейното?) и тя е имала някаква вина за това или поне така си мисли. А може и полицията да я е издирвала преди, сега вече едва ли.




Дааа, този отдясно на снимката си е Китодар отвсякъде. Явно негов дядо ще играе роля, но каква не знам.

# 728
  • Мнения: 1 392
Този май на снимката направо си е Колев. Или роднина на когото той прилича, защото като гледам снимката е доста стара. А този на нея сякаш на една възраст с Колев в момента.

# 729
  • Мнения: 1 155
Този май на снимката направо си е Колев. Или роднина на когото той прилича, защото като гледам снимката е доста стара. А този на нея сякаш на една възраст с Колев в момента.

Да, актьорът се казва Китодар. Аз имам същото предвид.

# 730
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Мисля, че си беше точно бай Дочо при срещата с Васил. За него също беше неочаквано да срещне внука си- каква изумена физиономия беше направил. Но и Васил беше омагьосан отвсякъде и никой няма да му повярва.

# 731
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Само как си присви очите Васил. Едно такова заканително.

# 732
  • Мнения: 1 392
И аз първоначално си помислих , че може да е реално, но пък после като дадоха че Васил се обърна да го види и вече не се виждаше дядото все едно му се беше привидял.

# 733
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Браво на позналите за Дидка! Аз не разбрах обаче, защо направи това представление, че ще прави аборт. Кого е искала да залъже, Васко ли?

За Васил - това което дадоха, навежда на мисълта,че му се привидя дядо Дочо. Но, като нищо може да извъртят нещата после.

За полицай Колев - явно има някаква роднинска връзка в селото в миналото. Баба Злата го разпозна, а после и снимката от миналото. Има някаква тайна баба Злата, интересно ми е какво ще се окаже. Станислав беше достигнал до нещо там според мен - за автора на историята на Бели Вит, който нещо не се се е разбирал с Дочеви и ги е пропуснал в творбата си, но после е бил някъде в лагер май. Може баба Злата да има връзка с това и да е била изселена и после да се е върнала и Дочеви да са и помогнали. И със загубено дете имаше нещо недоизяснено при баба Злата, пожари, абе доста неща има за изясняване, ама да видим, дано не ги забравят.

# 734
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Този  в ляво на снимката не е ли дядо Дочо?

Общи условия

Активация на акаунт