Връщане на поръчка по еконт

  • 332
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Възможно ли е да се върне вече изпратена поръчка от Дъглас. Питам понеже са ми изпратили едни гримове и евентуално утре или във вторник ще пристигнат и аз не съм сигурна, ще ги искам все още. Знам, че може да се върне, ако е увреден продукта, ама за друго не виждам на сайта им.

# 1
  • Мнения: 151
Може естествено. Още повече, че поръчката дори не е стигнала до вас. Може да им се обадите или пишете, че отказвате поръчката, аз така направих веднъж, докато се натутат и поръчката ми дойде от нотино, който за 100000 пъти по-добри. Иначе по закон има 14 дни, в които имате право да върнете поръчката. Ще трябва обаче да плащате за доставка, така че по-добре си го спестете.

# 2
  • Мнения: 191
Може естествено. Още повече, че поръчката дори не е стигнала до вас. Може да им се обадите или пишете, че отказвате поръчката, аз така направих веднъж, докато се натутат и поръчката ми дойде от нотино, който за 100000 пъти по-добри. Иначе по закон има 14 дни, в които имате право да върнете поръчката. Ще трябва обаче да плащате за доставка, така че по-добре си го спестете.

Имахте ли имейл от тях, че поръчката е изпратена. Те май могат да анулират поръчки, но преди да бъдат изпратени :/. За всеки случай им писах на имейл

# 3
  • Мнения: 2 896
Може да се откаже , ще платиш доставката само евентуално . Ако не я вземеш я връщат след 7 дни обратно .

# 4
  • Мнения: 191
Може да се откаже , ще платиш доставката само евентуално . Ако не я вземеш я връщат след 7 дни обратно .

А цената за доставката на момента ли се разбира каква ще бъде? Моята поръчка е с безплатна доставка, предпочитам днес като отида да знам какво имам да плащам и да я върна не са чакам

Общи условия

Активация на акаунт