Болка при пишкане

  • 1 227
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Помагайте!!! Детето ми се стиска като кляка защото го е страх да ходи само до тоалетната и сега става често по среднощ и го боли като пишка. Като приключи почва да го сърби. Дали е някакво възпаление? Някой казват че е от лоша хигиена но и след като се изкъпе по малко но после продължи пак:thinking:.Предварително ви благодаря за съветите:smile:

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 5 941
Пуснете една урина, да видите дали не е цистит. Междувременно давайте да пие мноооого вода.

# 2
  • Мнения: 4
Мерси за съвета. Тя обикновено кашля но не знам дали е от това. А може и да е от това че се стиска. Няколко човека казаха че така може да си повреди бъбреците

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 5 941
Ами, ако е цистит и не се лекува, инфекцията може да се качи нагоре.
Попитайте в аптеката за сиропче Уринал. Ако не се лъжа ставаше за дете. Ако и утре продължава да се оплаква от болки по време на пишкане задължително го заведете на лекар.

# 4
  • Мнения: 618
Водете го на лекар. Пуснете обикновена и стерилна урина. Дъщеря ми в такива случаи пие Феминела (червена боровинка на сироп). Да не ви плаша, но сме влизали в болница с бъбречно възпаление, тъй като слушах педиатърката, която реши, че ще мине.

Общи условия

Активация на акаунт