Любители на Котки - Тема 121

  • 54 290
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 3 839
Serpentine, благодаря за информацията за гранулите против космени топки Simple Smile

DivaOrhideq, толкова съжалявам за Хоти дано да се прибере не се притеснявай много заради бебето стискам палци за Хоти да е добре толкова е красива изпращам ви Прегръдки

Serpentine, може ли линк към храната против космени топки не можах да я намеря


Carnilove с патица и фазан (Duck & Pheasant). Понякога се появява в сайта на Емаг, оттам поръчвам.

# 646
  • Мнения: X
Благодаря, момичета. Малкия много ме разсейва и радва, но пак я мисля. Сестричката и я чака там. Ние сме там през ден.

# 647
  • София
  • Мнения: 157
Здравейте,имам следния проблем:съседска котка си е направила тоалетна на балкона ми.Понеже жилището е необитаемо от няколко месеца и тя си е харесала нашия балкон.Та питането ми е с какво да третирам балкона след като изчистя ,за да не идва повече.Само да кажа,че балконите са свързани и ги разделя само преграда,та не зная дори на кой съсед е котката.
Благодаря предварително!

# 648
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Имам въпрос за котешка тоалетна, по-точно за самият пясък. В последно време не намирам нищо качествено - задържа се миризма, защото след като котките ми пишкат, пясъка не става хубаво на топка, а започва да се рони и така винаги остават миризливи песъчинки, които няма как да се почистят. И въпреки, че чистя по 2-3 пъти на ден, пак не съм доволна.

Казаха ми, че силиконовата тоалетна е хубава и не задържа миризма, купувала съм такава преди години, но не останах доволна, защото всичкото пишо си стоеше в течно състояние на дъното на легена... Може и аз пак да съм нацелила нещо некачествено.

Та... дайте съвет. Simple Smile

# 649
  • София
  • Мнения: 8 348
Мога да ти кажа какво ползвам аз и съм доволна
а съм капризна и леко откачена
хубави топки, не задържа миризма и е много трайна
тествала съм я с две котки продължително време
https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/bentonitovi-i-naturalni-poste … na-10-litra-38173
и не е много пашна

още повече харесвам една друга, но я има само в Метро и то не винаги

# 650
  • София
  • Мнения: 3 839
Аз не мога да ползвам бентонитова тоалетна, защото кашлям от тях, а силиконова никога не съм ползвала - предпочитам тип clumping, а не само да разбърквам и пишканото да остава вътре. Ползвам на WeCat, растителна, много добре премахва миризми. Има и една Oko plus Cat's Best, пак от този тип.

# 651
  • София
  • Мнения: 3 839
Доколкото виждам, Sanicat имат силиконова но тип слепваща. Някой ползвал ли е такава?

# 652
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Благодаря ви!

possessed, надявам се, че ще харесат тоалетната, въпреки ароматизаторите. Единият ми кот си има претенции и той Grinning

# 653
  • Мнения: 3 945
Аз ъм взела Саникат сега, уж мирише на цитруси, но нещо самия аромат не ми допада. Чудя се дали да не пробвам силиконова  след време.

# 654
  • Мнения: 5
Здравейте,някой превозвал ли е котката си с България Еър в пътническия салон? Имам затруднения с намирането на подходяща клетка с размерите посочени от България Еър– 48 x 35 x 22 cм.

# 655
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Аз ъм взела Саникат сега, уж мирише на цитруси, но нещо самия аромат не ми допада. Чудя се дали да не пробвам силиконова  след време.

Гледам и тази на сайта, който ми предложиха по-рано - https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/bentonitovi-i-naturalni-poste … st-30-litra-37592

Пише, че е основен продукт, явно без ароматизатори и съотношението количество-цена е по-добро. Но дали и качеството ще е на ниво?

# 656
  • Мнения: 4 275
Аз съм много доволна от едно бенто, което май го водят "обезпрашено" или "калибровано". Повечето топчета са с горе-долу еднакъв размер. Попива доста добре, стават хубави топки и най-важното, няма прахоляк, или поне не толкова, колкото при обикновеното бенто. За съжаление не мога да посоча конкретна марка, но намерих снимки в гугъл. Пускам ги, за да се видят топчетата и после на място в зоомагазина може дасе разпознае, ако има прозрачна част опаковката:

Скрит текст:



Trudi, по-назад в темата бяха споменали, че котките не харесват аромат на лавандула. Може да вземеш такова етерично масло и да видиш дали ще има ефект

Мария, колко е голяма котката? Нещо такова няма ли да свърши работа:
https://petmall.bg/kotki/aksesoari/transportni-chanti/543645798
https://bg-pet.com/Cats/CatBag/eams.htm

# 657
  • Мнения: 3 945
Алина, мерси за линка, ще пробвам и него.
Ето едни бузи от Мъфината:

# 658
  • Мнения: 4 275
Веднага затварям темата, че не издържам на толкова бонбонеста красота Heart Eyes Разкошна е
Изглежда много спокойна, адаптира ли се? Нали женско беше?

# 659
  • Мнения: 5
@мишелин: такава чанта е вариант,който и аз разглеждам.котката е 5,5кг,не е малка,но за 50 Мин полет ще преживее тази чанта. Но, въпросът ми беше за клетка с твърди стени,защото не съм сигурна,че превозвачът ще позволи чанта с меки стени. Ще звъня да питам.

Общи условия

Активация на акаунт