Многодетни мами № 69

  • 90 436
  • 780
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 8 080
Аз съм с пежо 308, задната седалка е с три триточкови колана. Изглежда много компактна, заради заобленостите, но е по-широка от рено меган Sunglasses и багажника си го бива Wink

# 631
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Оф... прави сте нямам опит за това се допитвам до вас. Нещо ме притесняват големите габарити, за това си мисля за малка кола. А пък и не съм шофирала отдавна и тръгни спри, затова се насочих към автоматик. Благодаря за мненията ви.

# 632
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Blush
Преди 4 години бяхме пред същата дилема с колата. Аз обаче твърдо исках автоматик, а мъжът ми мечтаеш за джип - и така взехме Ровърчо набор '97. Сега малко ме предаде, че има проблем, но ми е страхотно с него. Не мисля за скорости, висок, маневрен, сигурен.

# 633
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Момичета, родих го! На магарето съм още, най-лекото раждане досега. 3790, 52 см, Юлиан 💙 официално сме с четири, а бебчо е целия на баща си

# 634
  • Мнения: 469
Момичета, родих го! На магарето съм още, най-лекото раждане досега. 3790, 52 см, Юлиан 💙 официално сме с четири, а бебчо е целия на баща си
Честитооо! Браво за лекото раждане! Много бързо възстановяване! Да е здрав бебко!

# 635
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здрав да е Юлиан! А на мама - бързо възстановяване и ... "дупе да й е яко" HugHugHug

# 636
  • Мнения: 1 607
Janin4eto честито Heart
Жив здрав и много радост да ви носи, а на теб бързо възстановяване Hug

Последна редакция: ср, 16 яну 2019, 23:37 от janakrasi

# 637
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
janin4eto_87 Честито 💖. Да вие живо и здраво юначето. Бързо възстановяване и много положителни емоции.

# 638
  • Мнения: 1 731
Много хубава новина Wink и супер, че е минало безпроблемно. За мен винаги усещането е било, че ще умирам:) но всеки път оцелявам и скачам на крака веднага щом ме качат - да си търся бебето. Нещо животинско се отключва в мен Simple Smile

# 639
  • Мнения: 1 429
Еха,Жанинче,честито!Много здраве на малкия Юлиан и бързо възстановяване на теб.

# 640
  • Мнения: 1 770
Честитоо! 💙 На теб бързо възстановяване! 💞

# 641
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Този път родих на шега. Цял ден съм в очакване на ужасните болки, които в някакъв момент настъпват. Е, нямаше такива. Цял ден съм с подготвителни и като пукнаха мехура леко се увеличиха и той излезе 😍 Не мога да повярвам все още Simple Smile иначе аз раждам без шевове, така че мине ли раждането - мога да си ходя вкъщи 😊

# 642
  • Мнения: 294
Честита радост и от мен🌷да е здрав и много добричък големият мъж!

 

# 643
  • Мнения: 9 877
Еее, много се кефя! Браво и честито! Юлиян ми звучи така, царствено. Много харесвам името, също името Юлия ми е сред фаворитите Simple Smile

# 644
  • Мнения: 2 022
Честито, Жанинче! Жив и здрав да е Юлиан! И нека всичко в живота му да става леко и безпроблемно, както е било раждането му!
Честито и на другите мами с новородени бебоци - Рошличка, S & M, H.Chakalova ... (сигурно пропускам някого, но моля за извинение).
Рени, честита бременност и на теб! Нека всичко мине лесно, бързо и гладко! Прекрасно е, когато видиш двете чертички след дълго очакване. Помня ние колко дълго чакахме Поли. Heart
Леле какъв бебевалеж напоследък! Размечтах се....

Общи условия

Активация на акаунт