Госпожа ФАЗИЛЕТ и нейните дъщери- тема 2

  • 100 265
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 647
На мен Синан ми е много смешен. Какво се е тръшнал, та той кажи речи не беше с Хазан, та те нито излизаха като двойка някъде,нито се целуваха, нито се подкрепяха, аз по чужди един на друг хора не съм виждала.Фазя го изманипулира малко и той хоп готов. Като му видя кривата походка и ме избива на смях. Керимето беше права, Хазъм подкрепи своето синче.Другия който ме разсмива много е Фазя, как търчи след двете щерки и как дудне, как се обяснява ,че всичко прави заради тях. Тогава защо не отиде да работи някъде, ами се е натресла в конака, наконтила се е и раздава злато в махалата , откъде бе Фазя, като не правиш нищо, освен селски кроежи. Как така се възползваш с всичка сила, то не беше шофьор и кола, то не беше чудо, пък накрая било за дъщерите и. И даже си вярва, голям смях.

# 61
  • Мнения: 4 369
Съгласна съм с теб Катрин. На Фази главната цел е да омъжи щерките в богато семейство, за да може и тя да се възползва от охолния живот. Както още в предишния сезон писах - разбирам целите й, но не одобрявам методите й. Вместо да гледа щерките да са изучени и така да си проправят път в живота, тя иска по лесния начин.
Нил наистина е разкрила кой е съперника на Синан и очаквам Синанчик да каже истината на брат си.
Синан се тръшка, защото му отказа Хазан, накърни му мъжкото достойнство на плейбой. Те момичетата още в първия епизод му се хвърляха на врата и сега ОТКАЗ!
Керимето хич не ми липсва.
За Ясемин не ми е жал.
Гьокхан започна много да ми харесва с твърдостта, която показва спрямо Ясемин.
Слугинята-докторка ми е невзрачна и безинтересна.

# 62
  • Мнения: 1 647
Слугинята е много слаба актриса, за това ти е безинтересна, иначе има голям потенциал в ролята и, обаче с нейния овчи поглед направо я занулява./ролята имам впредвид./

# 63
  • Мнения: 1 497
Цитат
За Алп не съжалявам. И в този сериал е в главна роля, но не показа кой знае какво като актьорска игра. Само си хубавее като модел попаднал случайно на снимачната площадка.
Напълно съгласна.  Peace

# 64
  • Мнения: 175
Определено обаче от откъса за следващия епизод пак ще разводнят нещата ( Хазан и Яъз ) , пак ще има чудене и колебаене . Определено Алп е избран за тази роля перфектно ( хем да ти е Любимец в началото , хубав си е не се отрича , хем да те дразни с детското си поведение и истериите си ) . Всъщност за мен е страхотен актьорския състав , всеки от тях си играе ролята перфектно , единствено вайкането на Фазилет ми идва в повече , но гледайки и други сериали явно си е тяхна черта и маниер. Иска ми се да има щастлив край всичко , а не като в Черна любов ( там си изревах очите ) , не че тук не си поревавам редовно Simple Smile . Бонуса от цялото гледане на сериали ( което вбесява мм) е страстта ми по турския език ( от скоро го уча , но си изгледах с кеф с снощи серията) и поддържането на 20-те години учене на руския ( още една моя слабост )
Сега да питам друго Simple Smile кажете докато си чакам поредната серия на Фазилет, кой сериал да започна . След Черна любов и този пробвах да загледан няколко но никой не ме грабва така , че да не спя и да искам само да гледам Simple Smile дайте някое заглавие

# 65
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 737
Да сложа фрага с руски субтитри:


Ако ти се гледа нещо леко предлагам Новата булка.

# 66
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Фазилет все повече ме ядосва. Добре, досега се опитваше да манипулира и Хазан, но чак да я изнудва, за да сложи пръстена, за мен е прекалено.

Синан още от началото не ми е бил любимец, а има нещо в самия артист, което не ми допада. Но и аз съм на мнение, че той ще  разкрие дълбокопазената тайна. Предполагам, че ще нападне Яъз, ще крещи,  ще го обвинявя, и какъвто е първосигнален, ще изтърве истината.

Що се отнася до Хазан, преодоля интригите на майки си и отстоя на чувствата си. Хареса ми, не  протака нещата и без колебания бързо върна пръстена. Та и смелост прояви, след опита на Яъз за целувка, не му остана длъжна.

За тайната: Не смятам, че Хазан е тази, която трябва да я разкрие. Отношенията им с Яъз са още далеч от етап на взаимна споделена любов и доверие. Страхува се да не го изгуби. И защо само тя да лъже за произхода му? Истината се знае от няколко души. Хазъм е този, които трябва да застане пред Яъз и да разкаже истината, ама той се оказа голям страхливец. Крие нещо мътно, което е извършил някога. Кариме  също беше споменала, че пази някаква тайна, която ще отнесе в гроба. Дали не става въпрос за едно и също? Дано сценаристите ни изяснят тази загадка.

# 67
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 737
Може и да я изяснят чак в 3 сезон... Явно някои ги е снимал... Иначе Синан накрая вика- Брат ми... Ясин и той разбра истината, но е безсилен пред Хазъм... Става интересно...
Започнах да го гледам с преврът, не ми се гледа цялата сериа- така харесва ми как Хазан се противопостави на майка си- „ Аз не съм Едже... Хазан съм... Хазан “...  Това нещо не го разбирам... „ Не можеш да го направиш, аз съм ти дъщеря “ - Да но грешиш- Фазилет харесва луксът... затова не я интересува щастието на дъщерите ѝ... Браво бре, стреля точно в целта- Щяла да каже на Яъз кой е баща му и майка му... Да, Фазилет говори така за Яъз, защото момчето не е глупаво и подвластно на манипулиране ( като Синан )... Хахахаха Яъз прекръсти ли се- какво ли си вика най-после да свърши тази нощ... Синан нещо много нервно го раздава... Имам чувството, че ако не беше дошъл човекът на Хазъм- Едже щеше да каже, че детето е от Ясин... Хазъм- Не затруднявай късметът на дъщерите си, Г-жо Фазилет... Едже обаче как гледа като разбра за годежът на сестра си... Хазъм уж не разделял децата си, а сега какво прави... защитава единствено Синан... „ Ти никога няма да махнеш ръцете си от нас нали, от нашите сърца“ ? Точно Фазилет никога няма да ги остави сами да решават, какво да правят с животът си...  Хареса ми Едже, която каза истината и Хазан...И Едже как им скрои номер на ХазЯъз и как се подсмихваше. Хареса ми тази сериа и сестрите, които се поддържат и търсят щастието си... А Фази я интересуват само парите, но не и щастието на дъщерите й... Детето на Едже ще се казва Рюзгюр ( вятър )... Ясин разбра чрез писмото... А Нил най-вероятно ще покаже записът на Синан и така ще разбере за Яъз.... Но нали уж Фарах е изтрила този запис... Жалко за Шукрие...

Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 00:17 от Габриела Радева

# 68
  • Мнения: 7 902
Привет, момичета!
Изгледах серията- искаше ми се мааалко по- бързичко да се развива действието.
Например адски ми доскуча докато Синан крещеше пред вратата на Хазан.
Мин. 5 мин. отидоха той да повтаря едно изречение.
Но като цяло ми дожаля за него, 'щото Фази го пусна по пързалката и той се върза яко.
Разбирам после огорчението и бесовете му.

Кофти се получи с Едже накрая.
И на нея Хазъм ѝ сви номер с този развод, но тя си е виновна- хем сърби, хем боли.

Селин е отвратителна, дано Фазилет я накисне за смъртта на Ш., но всъщност тя не видя точно как се случи.
Но поне може пред родата да разкаже за присъствието ѝ там и как се криеше като мишка зад колата.

Радвам се, че Кериме я няма и просто се усеща как е по- леко без нея.
Но дано СЦ не забравят, че чакаме голяма тайна там.

Някой беше писал, че слугинята- докторка е супер безлична.
Съгласна съм, а там можеше да е по- интересно.
Гьокхан все повече ми харесва.

За целувката да не забравя да се изкажа, че толкова я чакахме. Simple Smile
Ами не съм доволна, все едно се боксират, толкова грубо ми се видя всичко.
Но все пак и това е нещо- сега да видим развитието.

Не съм изгледала фрага и може да пиша глупости.

# 69
  • Мнения: 7 902
Изгледах и фрага.

Както очаквах, Синан ги е спипал да "тренират". Simple Smile
По- добре така, че не ми се искаше да се крият до края на сезона.
Наш'та коза продължава да говори за Германия.  Mr. Green
Обаче ние чакаме пикник. Simple Smile

Оплескаха се работите и при Едже- Ясин е толкова първосигнален, че не ми се мисли какво ще направи.

Такива каши се забъркаха, че не ми идва на ум каква анкета да ви пусна. Simple Smile
Ако някой измисли нещо да пише.  Hug

Сложих фрагмана в началото на темата, за който не го е гледал, но трябва да си го отвори в тубето (отгоре от надписа).

Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 09:59 от pepel_ot_rozi

# 70
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 737
Може за анкетата - Дали ще има Кекс и пикник с ХазЯъз и Дали Ясин разбира, че детето е от него ?

# 71
  • Мнения: 121
Coffee

Не е "пикник", а сбогуване - Курица (Хазан) мисли да заминава за Германия, Яъз в следващия епизод ще каже, че заминава за Щатите. (Как биха могли двама моралисти като тях дори да си помислят за пикник; и двамата съвестта им ги изяжда живи, че са влюбени един в друг, зад гърба на Синош, да не говорим за чувството на вина, което им вменяват всички наоколо, особено Хазъм и Фазилет,  Rage  една Едже само е на тяхна страна).

Миналата седмица са снимали въпросните сцени в района на İncekum Macera Park в Шиле. Та Яъз и Курица отивали там, за да се сбогуват... ама, според слуховете, ще си направят и бебе.  Wink  И именно там, пак според слуховете, Синош ще ги види заедно и ще реши да се хвърля с колата си от скалите.  Rolling Eyes
И за да докаже за пореден път, че е некадърник, няма да успее да се убие.  Rolling Eyes  (в момента снимат 44-и епизод и той берял душа в реанимацията)
Но пък със сигурност ще съсипе от чувство за вина Яъз и Курица (а Хазъм и Фазилет няма начин да не ги досъсипят с обвинения).  Rolling Eyes
Твърде мелодраматично за моя вкус, ама к'во да се прави - гони се рейтинг.
В събота, на живото включване, Шюкрю Авшар (продуцентът) каза, че от рейтинга на следващите 3-4 серии ще зависи дали ще правят 3-и сезон. За добро или лошо, двете нови дизита, които започнаха тази събота и от които се очакваше да бъдат конкуренция на Фазилет, взеха нисък рейтинг за първите си епизоди.

ПП: слуховете идват от арабите, а те почти винаги се оказват прави.  Sunglasses

# 72
  • Мнения: 7 902
Може за анкетата - Дали ще има Кекс и пикник с ХазЯъз и Дали Ясин разбира, че детето е от него ?

Хайде, на анкетата! Simple Smile

Тя май се обезсмисли след поста на Миа Hug, но няма да я изтривам.
Поне да видим кой на какво се надява. Simple Smile

Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 15:56 от pepel_ot_rozi

# 73
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 737
Е., нали точно арабите са писали за пикника и за чуджучето... Сега се отмятат от думата ли ?

# 74
  • Мнения: 4 369
Радвам се, че така се оживи темата. Фази заслужава това внимание;)
Аз пък предлагам анкета - дали Синан ще се събере с Нил или Селин дали ще я запрат в психото.

Общи условия

Активация на акаунт