На море в Турция- тема 50

  • 107 158
  • 756
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 710
Здравейте,
Спрели сме се на Анталия през септември, със самолет от Варна, 7 дни, 2 възрастни+2 деца. Бюджетът ни е около 3000лв. От хотелите, които разгледах, се вместваме за Ефталия Вилидж и Ефталия Марин. Може ли да ми препоръчате и други в този ценови клас.Държим да е на плажа, басейни+ пързалки, прилична храна. Няма значение от курорта, засега гледам Алания, понеже ми казаха, че е по-евтино там.

Ако децата не са много големи, може би ще се вмести в бюджета и JUSTINIANO DELUXE RESORT в Алания, и CRYSTAL ADMIRAL в Сиде, а ако тръгнете в средата на септември SIDE CROWN PALACE също ще се класира.
На Кристал Адмирал плажът му е през пътя, но достъпът до него не е труден. Хотелът е добър.
Краун палас е на втора линия, но пък плажът му е страхотен. И този хотел си заслужава, пък и е по-близо до летището.

# 496
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 188
Здравейте,интересуваме мнение за хотел Pasa beach -Мармарис.Мисля за резервация от 20.06,водата топла ли е?С две деца на 4 и  год.Още гледам за оферти със самолет,бюджет 3500лв и да е на първа линия.
Благодаря!

# 497
  • Мнения: 3 284
Здравейте,интересуваме мнение за хотел Pasa beach -Мармарис.Мисля за резервация от 20.06,водата топла ли е?С две деца на 4 и  год.Още гледам за оферти със самолет,бюджет 3500лв и да е на първа линия.
Благодаря!
2016 бяхме началото на юни .Водата вече ставаше за къпане.

# 498
  • Мнения: 1 710
Здравейте,интересуваме мнение за хотел Pasa beach -Мармарис.Мисля за резервация от 20.06,водата топла ли е?С две деца на 4 и  год.Още гледам за оферти със самолет,бюджет 3500лв и да е на първа линия.
Благодаря!

Много добър избор на хотел. Във вашия случай не мога да се сетя за някой по-подходящ, който да се вписва в бюджета.

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 26
Здравейте, моля да ми препоръчате хотели в Турция, които да са с отличен wifi интернет, без Кушадасъ. Мъжът ми държи да има интернет и ако няма такъв, сигурно ще полудее 😋

# 500
  • Мнения: 2 797
Зачетох се в писаното последните страници...

С Травел Сийзън пътувах миналата зима. Сега се заглеждам за есента за почивка.
Мнението съм го написала тук още веднага след почивката, та няма как да звучи като реклама.  Старая се да чета и отсявам, това, което ми е приоритетно за една почивка.
Когато се обърнах към тях, вече имах набелязани 3-4 хотела и изисках информация за конкретни неща.
Получих по мейл подробности на следващ ден с оферти за цени. Спрях се окончателно, обадих се по телефон, разбрахме се много бързо, пожелах и билетите да включат от Сабиха до Анталия, плюс трансферите до хотела. Преведох парите, получих всички фактури по мейл, билети т. н.
Това беше най-удачния до момента вариант да си пътуваме сами, без съобразяване с групи и дати.

И какво значи платежоспособен клиент?! Най-обикновено семейство сме. Когато искаме комфортна почивка, тя струва пари, които си правим сметка дали сме склонни да платим.

 
Много е важно като тръгне човек да иска оферта да си е избистрил какво търси.
Така, ако но не бях чела тук едно време, кагато отидох в Емералд, аз искам да резервирам за Кефалука, чичкото ми хвали Армония....та така:)

п.п. цените не бяха по различни сравнено с други агенции към онзи момент, защото  разглеждах доста оферти кой какво предлага, но всеки си преценя..
мнението ми от миналата година е от Титаник - Белек


Последна редакция: нд, 06 май 2018, 09:05 от Щефи

# 501
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Тези пък  Travel season никога не съм ги чувала.Вчера и днес като ви чета и влизам да проверя тази агенция на сайта им.Като натисна да разгледам някой хотел и ме препраща към други сайтове, което не е много редовно това.

# 502
  • Мнения: 408
Тези пък  Travel season никога не съм ги чувала.Вчера и днес като ви чета и влизам да проверя тази агенция на сайта им.Като натисна да разгледам някой хотел и ме препраща към други сайтове, което не е много редовно това.
Ако се свържеш с тях, ще ти отговорят, че към "момента" сайта им се обновява. Този "момент" е вече 2 години. Поне от толкова време имам имам наблюдение аз, може и да е по-дълго.

# 503
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Здравейте, някой може ли да ме насочи къде да погледна за часовете на излитане и кацане на чартърите на Тез Тур за Анталия? На Емералд ги има на сайта им, но на сайта на Тез Тур не мога да се ориентирам.

# 504
  • Мнения: 2 797
Писах на модератор да оправи цитата на потребителя след моя пост.

Такъв диалог преди не цареше тук. Просто споделих мнение.  Всеки се интересува от различен тип почивка, а така и малкото останали списващи нещо полезно ще спрат.
И на мен ми е смешно като видя, че някой написал, че не се интересува от напитки и храна в даден хотел, но не ходя да усмивам.
Всеки със своя вкус.  Ако няма хубава храна, капачка свестен алкохол ми се убива кефа от почивката, не че съм някакъв ядач и пияч.
И бакшишите сега чета назад са обсъждани. Наистина кой както го чувства. Аз обичам да раздавам бакшиш, от темата научих за този обичай, когато за първи път се ориентирах,  хората са искрено зарадвани, а това радва и мен.

esstela, ndimitrova,  пишете и споделяйте.  

# 505
  • София
  • Мнения: 4 483
Boho chic, като отвориш страницата им, горе, в средата на реда има меню "За туристи", кликваш на него и от падащото меню си избираш "Полети".

# 506
  • Мнения: 651
От 1 юни ще бъдем в Aurum Dydima Beach and Spa (първата ни почивка в Турция) - моля, кажете ми, освен турски лири, друг вид валута дали ще ни трябва?

# 507
  • Мнения: 1 710
Здравейте!
Честит празник на всички!
Моля ви, нека се върнем към позитивния характер на темата. Последните няколко страници станаха неприятни.
За оправяне на настроението пак предлагам клипче Simple Smile Този път от Land of legend Rixos



Може би сте го гледали, обаче го пускам, защото аз на такива хубави неща мога по много пъти да им се радвам Simple Smile
Никъде не намерих систематизирана и подробна информация на български, която мога да копирам тук. Но в чуждите сайтове прочетох страхотни неща. Това, че има 72 водни пързалки, далеч не е най-впечатляващото. Има 43 водни атракциона, въжена градина, лунапарк, океанариум, шоу с делфини, гмуркане в басейн с морска вода и риби, разходка с воден скафандер, каяци, гондоли. При най-бързата пързалка се развива до 90 км/ч. Някъде четох, че в проекта на парка е участвал постановчик от Цирк Дьо Солей, за да бъде възможно най-приказен. Много яко Simple Smile  
В темата вероятно и друг път сте го обсъждали. Аз обаче чак сега реших да го проуча по-сериозно.
Това е нещо грандиозно и един ден там няма да стигне до никъде. Ще чакам разкази с нетърпение.

# 508
  • Стара Загора
  • Мнения: 522
От 1 юни ще бъдем в Aurum Dydima Beach and Spa (първата ни почивка в Турция) - моля, кажете ми, освен турски лири, друг вид валута дали ще ни трябва?
 
Здравейте, ние винаги носим само лири.

# 509
  • Мнения: 1 710
Здравейте, моля да ми препоръчате хотели в Турция, които да са с отличен wifi интернет, без Кушадасъ. Мъжът ми държи да има интернет и ако няма такъв, сигурно ще полудее 😋

Не знам дали някой може да гарантира отличен wi-fi в някой хотел. Има хотели, които в описанието си обещават високоскоростен безжичен интернет на цялата си територия. Била съм в такъв хотел. През деня около басейна, на баровете, на плажа няма проблем. Вечер, когато всички го ползват, става доста тегаво.
И все пак, вече в доста хотели в Анталия има достатъчно добър интернет, за да се свържеш с близките си, да си провериш мейлите и т.н. Но трябва и да се има предвид, че това не са бизнес хотели.

Общи условия

Активация на акаунт