Кюретаж и забременяване след това - тема 78

  • 49 470
  • 756
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 505
Габи,  как ти е вит.Д? Понякога дефицита му изкуствено понижава амх. На теб ти трябва съвсем малко до 1. Като имам достъп до комп ще ти пратя на лично микса от добавки за повишаване на амх от Денис.

Хулиганче,може ли и на мен да ги пратиш.
Благодаря ти.

# 466
  • Мнения: 320
Хей, как сте?
Някой нещо да се похвали... Дано някой да няма за какво да се оплаче...
Аз малко да ви помръднала - бях на преглед и уж си мислих, че О е минала, а то се оказа, че на 20ти ден от Ц не е и ДФ няма...само някакъв 0,8 и други по-дребни Confused... Малко съм объркана, за първи път ми се случва да няма О или да се окаже , че е толкова късна ако изобщо е възможно този евентуален ДФ да нарастне достатъчно, да е качествен и евентуално да се получи оплождане Confused
Много евентуални станаха в уравнението, но все пак получавало ли ви се е да има дни без О ( имаше момичета, който споневаха така ситуация, но не разбрах това проблем ли е)

# 467
  • София
  • Мнения: 1 323
Хера. точно в месец без Ову забременях  Simple Smile  На 8 мия ден от МЦ ( при положение, че цикъла ми е 25 дни ) , док  каза , че няма шанс този месец ( фоликули по 1-2 мм и лигавица -3мм)  Че и зор не си давахме да бебеправим.....

# 468
  • Мнения: 320
Не смея да се надявам .... Хем го отписаха месеца, хем като ми каза, че май няма да имам О, а не е минала, ми се искаше да му кажа - е да ама една съфорулма ей така без О сега е бременна Joy

# 469
  • Мнения: 150
Привет! След аборта ми дойде точно на 29тия ден (както винаги), но сега имам зацапване светло червено, дори оранжево на 22ри ден... На някой случвало ли му се е? Какво мислите?

# 470
  • София
  • Мнения: 1 323
Днес съм на преглед Simple Smile Стискайте палчета  Simple Smile

# 471
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравейте момичета, аз си чета темата, но нямаше нищо ново за споделяне.Blush
В понеделник бях на консултация при доц. Конова - назначи ми доста изследвания - като аз бях пуснала само хормоните на щитовидната . Тя каза че TSH е малко високо - 2,73, но иска да излязат всички резулати и тогава ще коментираме. Пусна ми антифосфолипидни антитела, НК клетки ( които днес излязоха и пише че са в норма), тромбофилия, захар - теста с приемане на глюкоза и МБ секрет / трябва да ходя на АГ/ и полови хормони, но след третия цикъл след А. и за ММ SDI тест и ДНК фрагментация. Поне успяхме да се запишем в седмицата на мъжкото здраве в Пловдив - ще бъде на 4,5 и 6.06 - като прегледа със специалист е безплатен, както и разширен SDI тест, а ДНК фрагментацията е на половин цена - пиша подробно в случай, че някой му предстои това изследване. Та ще докладвам как вървят нещата, притеснено ми е....
Bambolinka11, стискам палци ! Two Hearts

# 472
  • Мнения: 9 196
Привет! След аборта ми дойде точно на 29тия ден (както винаги), но сега имам зацапване светло червено, дори оранжево на 22ри ден... На някой случвало ли му се е? Какво мислите?

Какво да мислим, нормално си е да има зацапвания и кървене с всякакви цветове и консистенции. Важното е да няма болки, температура и други индикации за инфекция.

Бамболинка - спокойно и успех!

# 473
  • Мнения: 943
Бамболинка, стискам силно палците 🍀🤞🤞

# 474
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте момичета, аз си чета темата, но нямаше нищо ново за споделяне.Blush
В понеделник бях на консултация при доц. Конова - назначи ми доста изследвания - като аз бях пуснала само хормоните на щитовидната . Тя каза че TSH е малко високо - 2,73, но иска да излязат всички резулати и тогава ще коментираме. Пусна ми антифосфолипидни антитела, НК клетки ( които днес излязоха и пише че са в норма), тромбофилия, захар - теста с приемане на глюкоза и МБ секрет / трябва да ходя на АГ/ и полови хормони, но след третия цикъл след А. и за ММ SDI тест и ДНК фрагментация. Поне успяхме да се запишем в седмицата на мъжкото здраве в Пловдив - ще бъде на 4,5 и 6.06 - като прегледа със специалист е безплатен, както и разширен SDI тест, а ДНК фрагментацията е на половин цена - пиша подробно в случай, че някой му предстои това изследване. Та ще докладвам как вървят нещата, притеснено ми е....
Bambolinka11, стискам палци ! Two Hearts

Здравей,  можеш ли да ми обясниш по-подробно-ДНК фрагментация не се ли изследва точно при SDI теста, защо трябва отделно да се прави? Питам, защото съм с 2 БХ бременности и още се чудя разширена спермограма ли да направи ММ или направо SDI тест.

П.П. Отдавна следя темата, прекрасни сте, много полезна тема, стискам палци на всички! Бамболинка, успех, страшно много се зарадвах!

# 475
  • Мнения: 754
Колко е прекрасно когато влезеш тук да прочетеш хубави новини Blush

Bambilinka11 За теб ще стискам палци и на краката Hug

# 476
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравей sun_shine,
това излиза като цени обявено в МЦ Крим

Спермограма с морфология е безплатна, а SDI теста е 90лв.
Доц. Конова каза и двете да направим.

# 477
  • София
  • Мнения: 1 323
Мина прегледа Simple Smile Видяхме плодно сакче , на 11 юни за пулсче Simple Smile Обсъдихме терапията ми и какво ще правим и следим . Каза задължително да си изпълнявам препоръките на имунолозите за вливки, контроли и тн. Малко е против клексана, каза че Аспирина ми е достатъчен, но щом искам и държа , да си го слагам. По данни от последните две години, било доказано , че Нмх не влияе на тромбофилията, а само Ап спомагал при нея. Но, аз му казах, че ще ги слагам . Това засега от мен , на 11 ти юни ще ви ппдсетя да стискате палци за сърчице. Сега съм точно в 5 седмица Simple Smile

# 478
  • Мнения: 82
Здравейте имам един върос имам 2 сплонтани аборта като при първия трябваше да изчакам 40 деня за цикъл а при втория имах нормален цикъл точно на датата ми дойде .... И сега се чудим дали е вазможно да износа здраво,  бебе и според вас колко време да чакам за да пробваме за бебе ...и при двете ми бременности се изчистих сама . извинявам се за дългия пост но  ми е притеснено съсипана съм .. 🙁 Аг каза че може да започнем с опити ... 😔как мислите

Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 15:36 от elitzabett

# 479
  • Мнения: 9 196
Здравейте имам един върос имам 2 сплонтани аборта като при първия трябваше да изчакам 40 деня за цикъл а при втория имах нормален цикал точно на датата ми дойде .... И сега се чудим дали е вазможно да износта здраво,  бебе и според вас колко време да чакам за да пробваме за бебе ...и при двете ми бременности се изчистих сама . извинявам се за дългия пост но  ми е притеснено съсипана сам .. 🙁 Аг каза че може да започнем с опити ... 😔как мислите

Отговориха ти в другата тема, където беше писала, колкото и да е трудно да ти се разчете. Коригирай си писането.

Общи условия

Активация на акаунт