Avon VIII

  • 16 552
  • 307
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 371
И аз си поръчах Be..spontaneous, не издържах Simple Smile

# 241
  • Мнения: 3 835
А тази зелената гел маска Планет Спа от нетната оферта не върши ли работа  newsm78 Имам предвид торбичките и подпухналите очи  Wink

Тази маска за мен е перфектната ексфолиираща маска. В никакъв случай около очичките  Naughty

# 242
  • Мнения: 5 877
За торбичките под очите чух, че моделките се мажели с крем против хемороиди - стягал кръвоносните съдове и се прибирало. Ако на всяка цена искаш да ги махнеш... но не бих ти го препоръчала за честа употреба, все пак е силно, а там кожата е нежна.

# 243
  • Мнения: 5 877
не съм го ползвала, само го видях в един сайт с козметични съвети.

# 244
  • Мнения: 8 471
И аз си поръчах Be..spontaneous, не издържах Simple Smile

Много свежичък,хареса ми.Точно за лятото. bowuu

# 245
  • Мнения: 260
Момичета, Аризонската затопляща маска с всяко ползване все повече се сгъстява и не мога да я изкарам от тубата, вече слагам на ръба на ваната и натискам с коляно, станала е като туткал. Същия проблем имах със затоплящата маска Solutions,  те са много подобни. Накрая я изхвърлих наполовина пълна. Има ли някоя от вас такъв проблем? Може би не я съхранявам правилно.

# 246
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета, Аризонската затопляща маска с всяко ползване все повече се сгъстява и не мога да я изкарам от тубата, вече слагам на ръба на ваната и натискам с коляно, станала е като туткал. Същия проблем имах със затоплящата маска Solutions,  те са много подобни. Накрая я изхвърлих наполовина пълна. Има ли някоя от вас такъв проблем? Може би не я съхранявам правилно.

И аз така си изхвърлих Solutions-а, първо я разрязах, мазах още два пъти и замина в кофата.
Щом и Аризонската е такава, направо ме отказа  Sick

# 247
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
За торбичките под очите чух, че моделките се мажели с крем против хемороиди - стягал кръвоносните съдове и се прибирало. Ако на всяка цена искаш да ги махнеш... но не бих ти го препоръчала за честа употреба, все пак е силно, а там кожата е нежна.

Нда, и Зъхи даде такъв съвет. Аз пък (колко ли ми трябва на мен!) взех, че го пробвах веднъж. Ефект - никакъв!

# 248
  • София
  • Мнения: 2 901
За торбичките под очите чух, че моделките се мажели с крем против хемороиди - стягал кръвоносните съдове и се прибирало. Ако на всяка цена искаш да ги махнеш... но не бих ти го препоръчала за честа употреба, все пак е силно, а там кожата е нежна.

Нда, и Зъхи даде такъв съвет. Аз пък (колко ли ми трябва на мен!) взех, че го пробвах веднъж. Ефект - никакъв!

Майкооооо, ти си луда! До очите си слагам само грим и най-много крем (за лице), но нещо за гъз!!!! Толкоз ли зор с тия торбички?!?  #Crazy

Ей на за това не съм манекенка!

Химиците на антихемороидни продукти трябва да ги съобразяват нещата и с жените вече!

# 249
  • Мнения: 382
Момичета,интересуваме каква е разликата между Омекотяващия крем за стъпала и Дълбоко овлажняващия,а сега в новият каталог има и Подхранващ Посъветвайте ме,от кой сте доволни и какъв да си взема,че съвсем се обърках Grinning

# 250
  • София
  • Мнения: 2 901
Момичета,интересуваме каква е разликата между Омекотяващия крем за стъпала и Дълбоко овлажняващия,а сега в новият каталог има и Подхранващ Посъветвайте ме,от кой сте доволни и какъв да си взема,че съвсем се обърках Grinning

Измежду заглавия Омекотяващ и Дълбоко овлажняващ винаги бих избрала второто - според мен само добрехидратираната кожа може да бъде мека. Само през лятото съм ползвала Дълбоко овлажняващия крем, но съм се мазала и с други марки кремове, които дори не са били за крачета със същата цел - лятно време ходя много с джапанки и кожата ми изсъхва. За Подхранващия крем мога само да кажа - почти двойно по-скъп за същите милилитри - естествено не съм го ползвала и не бих си го купила.

# 251
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета, Аризонската затопляща маска с всяко ползване все повече се сгъстява и не мога да я изкарам от тубата, вече слагам на ръба на ваната и натискам с коляно, станала е като туткал. Същия проблем имах със затоплящата маска Solutions,  те са много подобни. Накрая я изхвърлих наполовина пълна. Има ли някоя от вас такъв проблем? Може би не я съхранявам правилно.
Аз нямам проблем с моята и даже не е купувана много скоро Thinking.Взех си я още от първия каталог,в който я пуснаха.

# 252
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
Майкооооо, ти си луда! До очите си слагам само грим и най-много крем (за лице), но нещо за гъз!!!! Толкоз ли зор с тия торбички?!?  #Crazy
Мче луда съм, то това не е тайна Mr. Green Умерено луда - не се водя на Учет.
Зор беше, жалко, че ефект нямаше.

# 253
  • Мнения: 54
Бу, напълно съм съгласна с теб - отделна тема само за представители! Сега за измиващият гел с Бял Чай. Аз съм много доволна от него, много добре ми действува на по-мазничката ми кожа! От Спа-продуктите единствено използувам серията с Бял Чай.   
Може ли да попитам, кое по-точно е измиващия гел, че се заинтригувах - cleansing face polisher или facial cleanser? Второто са го дали като почистващ крем, но измиващ ли е?

# 254
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичетааа, Някой ползавл ли е Заздравител за нокти -стр.58/00133,к 8?
Дали е като лак, на лакова основа или разтворче течничко такова за мазане, чакам отговори...

Общи условия

Активация на акаунт