Avon VIII

  • 16 548
  • 307
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 121
Момичета, серията за тен без слънце иска да се нанесе след баня и ексфолация, желателно в комбинация с друг лек крем или лосион, иначе ще ходите не само жълти, ами и на петна - като хиени!  #Cussing outКато изключим неудобството при нанасянето - никак не е лоша! Laughing

Ами то това неудобство е доста основно според мен... И не само на Ейвън, на всички подобни продукти. Добре, че се появиха новите тониращи, много му се надявам да излезе нещо хубаво.

# 76
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Добре, че се появиха новите тониращи, много му се надявам да излезе нещо хубаво.
Много не се надявай. Аз и с тониращ успях да се докарам на петна - основно като почне да пада. И те искат минимум добре ексфолиирана кожа, както и внимателно нанасяне на сгъвките на ръцете и краката.

# 77
  • Мнения: 1 816
точно и аз щях да питам как в крайна сметка се нанасят тези автобронзанти и прочие. Станах и аз жълта и цялата на петна и раета. Направо отврат. Cry

# 78
  • Мнения: 990
Искам да ви попитам, какво ще кажете за слънцезащитните кремчета за деца? До сега съм ползвала на Чико и се чудя дали да взема от новите на Avon? И някой, ако знае какви са цените им в юлския каталог на всичките слънцезащитни спрямо юнския?
И, ако може да ми дадете съвет за нашия тати, кожата му е мазна, но много чувствителна, след бръснене винаги става на пъпки  Sad , серума подходящ ли е за него, защото ми препоръчаха и от Pure-Pore да му взема тоника??? Та сега се чудя, а следобед ще пускам поръчката???
Новичка съм като представител и още не съм много в час с всички продукти  Embarassed

# 79
  • София
  • Мнения: 1 121
Добре, че се появиха новите тониращи, много му се надявам да излезе нещо хубаво.
Много не се надявай. Аз и с тониращ успях да се докарам на петна - основно като почне да пада. И те искат минимум добре ексфолиирана кожа, както и внимателно нанасяне на сгъвките на ръцете и краката.

Еее, само ми разваляш тръпката от очакването, бива ли така! Нищо, поне ефекта няма да е силно-оранжев и ще е за кратко. Пък ще се отракаме в мазането, лека-полека...

# 80
Искам да ви попитам, какво ще кажете за слънцезащитните кремчета за деца? До сега съм ползвала на Чико и се чудя дали да взема от новите на Avon? И някой, ако знае какви са цените им в юлския каталог на всичките слънцезащитни спрямо юнския?
И, ако може да ми дадете съвет за нашия тати, кожата му е мазна, но много чувствителна, след бръснене винаги става на пъпки  Sad , серума подходящ ли е за него, защото ми препоръчаха и от Pure-Pore да му взема тоника??? Та сега се чудя, а следобед ще пускам поръчката???
Новичка съм като представител и още не съм много в час с всички продукти  Embarassed
 Laughing Много са добри - аз лично ползвам спрея с SPF30 и спрея за след слънце с витамин С, а собствения си съпруг "зарибих" с AVON именно с балсама за след бръснене, защото и той (особено лятото) много се поти след бръснене и се обрива - все едно кара дребна шарка. Но е много доволен от балсама и вече ползва всички продукти!!!
[/color]

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 14:36 от Samaidiva

# 81
 newsm78 А някой няма ли все пак да качи каталога, че аз си получавам почръчката в Сливен и ще го видя чак на 10 юни  Sick(ужас!!!).

# 82
  • Мнения: 3 372
newsm78 А някой няма ли все пак да качи каталога, че аз си получавам почръчката в Сливен и ще го видя чак на 10 юни  Sick(ужас!!!).

и аз това питам от два дена, но отговор не получавам

# 83
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета, серията за тен без слънце иска да се нанесе след баня и ексфолация, желателно в комбинация с друг лек крем или лосион, иначе ще ходите не само жълти, ами и на петна - като хиени!  #Cussing outКато изключим неудобството при нанасянето - никак не е лоша! Laughing
Ами аз точно така процедирах....Първо се изкъпах,като много хубаво се изтърках с ексфолиант за тяло и киска,после се намазах с лосион и като попи хубаво,тогава нанесох автобронзанта и резултата беше ЖЪЛТО #Cussing outА съм от 5 год. в Ейвън и съм посетила всички обучения организирани до сега тук,в Пазарджик.

Момичета,ако успея утре да си взема поръчката,ще снимам каталога и до довечера ще го кача в нета Peace.

# 84
  • Мнения: 3 372
Цитат
Момичета,ако успея утре да си взема поръчката,ще снимам каталога и до довечера ще го кача в нета


Благодаря  bouquet

# 85
# 86
# 87
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Браво Hug!
Тъкмо няма да се мъча утре!

# 88
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Ееееееееее, доживях!!!! Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Аз ще го видя в събота, то не остана много ама Надето направо ни гледа сеира колко ще издържим Wink
Мирси МНОГО bebolini !!!  Flutter

# 89
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Аз пак да питам- нетна оферта има ли с този каталог?

Общи условия

Активация на акаунт