ВИП отделение към АГ болница Варна

  • 48 021
  • 800
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 769
Нямало значение с избор или без избор за този етаж, така казаха на отворените врати в средата на м. Март

# 16
  • Мнения: 25 675
Нямало значение с избор или без избор за този етаж, така казаха на отворените врати в средата на м. Март
Peace Да си знае момичето, което пита!
Аз вече се отчетох. Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 230
Много ви благодаря за информацията, момичета! Flowers Blossom

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 740
Нямало значение с избор или без избор за този етаж, така казаха на отворените врати в средата на м. Март

Кога има такива отворени врати ? Всеки месец ли са и какво всъщност представляват?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 158
Нямало значение с избор или без избор за този етаж, така казаха на отворените врати в средата на м. Март

Кога има такива отворени врати ? Всеки месец ли са и какво всъщност представляват?

Всяка втора и четвърта сряда, с предварително записване. Показват 7, 5 и 4ти етаж като условия, отговарят на въпроси и обясняват за цените. Предродилни и родилни на 2рия етаж поне на нас не показаха (ходих преди няколко дни), че имало родилки и нямаше как.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 769
И на нас не ни показаха 2ри етаж, но аз и не държах да чувам викове на раждащи мами и да се травмирам Simple Smile
Мануела ти е отговорила, аз само ще добавя тела за записване:
"ТЕЛЕФОН ЗА ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ ЗА УЧАСТИЕ В „ДЕН НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ”: 052/613792 – Родилно отделение."

# 21
  • Мнения: 25 675
Аз бях ноември на отворени врати, показаха ни 5ти и 7ми етаж.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 193
 А 5-ти етаж добре ли изглежда като условия, различава ли се доста от 7-ми етаж? Бях на преглед и според д-р Георгиев е по-добре да бъда на 5-тия, защото чакам близнаци и незнаем как ще се развият нещата, за да съм им по-близо. Естествено съгласихме се , за нас е важно да е удобно по чисто логистични причини , както за лекаря, така и за мен.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 158
А 5-ти етаж добре ли изглежда като условия, различава ли се доста от 7-ми етаж? Бях на преглед и според д-р Георгиев е по-добре да бъда на 5-тия, защото чакам близнаци и незнаем как ще се развият нещата, за да съм им по-близо. Естествено съгласихме се , за нас е важно да е удобно по чисто логистични причини , както за лекаря, така и за мен.


Същото е като на 7ми етаж, с изключение на това, че няма климатици в стаите, и има по 2 легла в стая - ако искаш да си сама в стая, се доплаща на ден (на отворените врати мисля, че казаха 40лв, ако си с избор на екип).

# 24
  • Варна
  • Мнения: 769
Не е кой знае каква разликата в стаите. Разликата е в това,че на вип етажа си има операционна, предродилна и родилна зала и не те размотават по етажите.
Аз лично избрах 5ти етаж и не смятам да доплащам за единична стая. Скоро се надявам да споделя лични впечатления Simple Smile

# 25
  • Мнения: 25 675
Аз като видях колко са малки стаите, и да сме 2 майки и 2 бебета...а за баня 4 майки и 4 бебета...бях сигурна, че ще си платя за ВИП.
От логистична гледна точка, също 7ми ет. е за предпочитане.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 193
Хм ...странно тогава след като и там има операционна, защо искат да съм на 5-тия. Но определено искам да съм сама в стая.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 769
Момичета, въпросът ми не е точно за вип етажа,ама смятам,че ще ми помогнете..как се процедира с къпането/подмиването след секцио? Да си вземам ли гъба, душ гел и т.н или няма смисъл?

# 28
  • Мнения: 574
Момичета, въпросът ми не е точно за вип етажа,ама смятам,че ще ми помогнете..как се процедира с къпането/подмиването след секцио? Да си вземам ли гъба, душ гел и т.н или няма смисъл?
Да, вземете си всичко, от което смятате,че имате нужда. След като Ви махнат лепенката и прегледат раната ще Ви дадат зелена светлина за мокрене и няма да имате проблеми с къпането Wink

# 29
  • Мнения: 25 675
Момичета, въпросът ми не е точно за вип етажа,ама смятам,че ще ми помогнете..как се процедира с къпането/подмиването след секцио? Да си вземам ли гъба, душ гел и т.н или няма смисъл?
В реанимация правят т нар. тоалет, след като ви приведат в стая на втория ден (говоря за Вип, долу е друго) вече сама ще се миете. Вземете си душ гел, и чисти кърпи, чехли за баня.

Общи условия

Активация на акаунт