Фотоконкурс на детска тематика.

  • 5 623
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Успех ви желая Peace Аз само ще следя bowuu, защото ни откраднаха апарата Sad... или ще кача някоя стара снимка Grinning

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз вкарах снимки за майтап, нали конкурса не е за професионалисти? щото аз съм пишман фотограф и снимките ми са лаишки, но са хубави моменти, затова Simple Smile

# 17
  • Мнения: 11 315
и аз вкарах снимки за майтап, нали конкурса не е за професионалисти? щото аз съм пишман фотограф и снимките ми са лаишки, но са хубави моменти, затова Simple Smile
Скарлет, тази последната на малката е просто култова. Помня историята... Joy

# 18
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Скарлет, тази последната на малката е просто култова. Помня историята... Joy
да, и аз се сетих за нея, че пасва на темата Laughing то малко бебство мое, ама карай Mr. Green

другата снимка с ученичката е малко кофти снимка, ама я прибавих, щото много ме изкефи момента с учебника  Blush

# 19
  • Мнения: 3 457
колко голяма всъщност трябва да е снимката?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Айде и аз метнах две.
Успех на всички!
Додо, не се спотайвай!

Тук съм, тук съм  Grinning

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
колко голяма всъщност трябва да е снимката?

"Снимките се публикуват с размер по дългата страна не по-голям от 780 пиксела от файл с формат JPEG не по-голям от 150 KB."
 Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 457
ох додо мерси а как да си преработя снимките,като вси4ките са около 2мб? Embarassed

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 13:59 от tsetskabon

# 23
  • Мнения: 1 327
единственото нещо, което не ми харесва там е тази част от условията за регистрация:
Публикуваните материали могат да бъдат използвани за организиране на изложби, рекламни и други свързани с популяризирането на сайта цели без специалното разрешение на техните автори.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
единственото нещо, което не ми харесва там е тази част от условията за регистрация:
Публикуваните материали могат да бъдат използвани за организиране на изложби, рекламни и други свързани с популяризирането на сайта цели без специалното разрешение на техните автори.

И аз се регистрирах, но като прочетох и се отказах да качвам снимки.

# 25
  • Мнения: 3 457
и нас ни има ве4е Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 457
а как мога да изтрия една снимка?

# 27
  • Мнения: 1 327
а как мога да изтрия една снимка?

някъде пишеше, че не можеш.. остава в архива

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Хайде казвайте за кой да гласувам засега разпознах само София на Никол кои дечица още участват

# 29
  • Мнения: 3 457
Това са моите  http://www.4coolpics.com/show.php?gal=66&id=55491 
http://www.4coolpics.com/show.php?gal=61&id=55476 Mr. Greenхвърли един глас щом се чудиш за кого да гласуваш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт