Октомврийско бебенце съм аз, първо лято ще посрещна със захлас

  • 14 399
  • 270
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 301
къде сте бре момичета?  newsm78
май всички сте тръгнали да пътешествате така travel  newsm01 или така  1stroller

# 256
  • Мнения: 1 046
Здравейте и от нас, ама то вярно няма никой във форума.
Ние преди малко се върнахме от плаж и да ви кажа беше си много приятно- Коко не спря да рови в пясъка да си го хапва, много се радваше и на морето, малко му топнахме и крачетата, беше много впечатлен.Дано така и да си остане че не ми се слушат ревове заради морето.
Какво стана бе майчета -Коко май поведе хорото с бронхита-дано да няма други такива бебчета-че е отврат.
За лекарствата -съвета ми е да се дават само с едно и също нещо-примерно с пипетата на панадола или с лъжица с един цвят-да знае че лекарства се дават само с това-за да не откажат да ядат-Кокото в стремежа да му дадем лекарствата му ги тикахме с какво ли не с лъжички-с пипети-спринцовки, резултата-вече като видеше лъжица и въобще не искаше да я сложи в устата, а камо ли да хапне нещо.
А другото нещо -като се разболя и понеже секретите от носа са доста и му пречат да диша-ни посъветваха да спи под наклон и така в единия край на матрака сложихме одеяло и така спеше с малко повдигната глава и по този начин секретите не се събират в основа на гърлото и да не може да диша, абе незнам дали ме разбрахте.
Друго ами Джулка голяма  Praynig от нас с Коко.
Специални поздрави на Мандаринка и Ивчо  .
Айде мамчета чао засега

# 257
  • Варна, България
  • Мнения: 739
Здравейте сладурки и сладурчовци!
Реших и аз да направя малко калабалък във форумчето!  Wink
Джулка, моля се за най-добрата диагноза!  Praynig
Хайде честито отбиване! И ние сме натам! Снощи Самуил ме ухапа 2 пъти  Shocked и аз инстинктивно се дръпнах и казах малко по-рязко "не", на което последва рев... Абе, ужас! Само не съм измислила с какво да го храня вечер. Самуил шише-биберон не ползва и не мога да му давам АМ. Чудя се за кисело, ама нали казват след 1 г.  newsm78 Вода пие от шише със силиконов накрайник, ама знам ли дали ще иска да пие мляко от него?! Та, така ще го мъча още няколко  дни, докато измисля какво да правя! Моля ви, споделете опит и дайте идеи!
Самуил също като Яни е много, ама много подвижен! Иска постоянно да е в акция. Изправя ми се в количката, не иска да седи в нея, в столчето, понякога и от проходилката се дърпа! Иска да скача, да беснее! Пълзи супер. Само дето не мога да го пусна на земята, защото сме с ламинат и се плъзга детето. Веднъж го пробвах, се хлъзна и заби нос. Вчера, както си лежахме следобед се тръшна върху мен и ми разби устните с глава! Абе, шило в торба не стои и т`ва си е! 
Добре дошла на мама Деси и Алекс! Пиши повече за вас!
Ани, дано по-бързо пробият зъбчетата на Тони, че наистина е ужас, още повече като има температура!
Жирафче, бързо оздравяване на Дамянчо! А пък съседите май всички и тук, и овъд голямата вода са едни и същи! Понякога да ги  #2gunfire. Но пък и ние с тези деца и вечните ревове и т.н. кой знае как се чуваме, ама те си траят  hahaha
Чао засега

# 258
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте и от мен.
voltage13незнам какво да ви разкажа.Аз съм на 27 години,от София.Омъжена съм от 1 година,иначе със съпруга ми сме заедно от 14 години.Моето ангелче е по-скоро дяволче LaughingИмаме си 4 зъба,които ни измъчиха.Кърмихме се до 6 месеца,но ми спря кърмата и сега сме на АМ.На първо четене това се сещам Peace

# 259
  • Мнения: 38
Здравейте мацки,  Hug
ама верно никой няма в тоя форум. Тук духа един гаден вятър и малко посъкратихме разходката днес, а вчера следобяд имаше направо ураган, много страшно беше. Аз пропуснах да ви кажа, че миналата седмица най- после ни почнаха ваксините, че нали вече 6 месеца все ни ги отлагат, та така малкия герой си поплака малко, после блажено си заспа в количката и спа през цялата разходка. Отзад на гръбчето му остана малко подутичко и не знам дали да му правя компресчета или да го разтривам.

Волтажче ами щом не смяташ да даваш кисело мляко, остава АМ, а щом Сами си пие от шише водата, няма проблем и млекцето от там да си пийва. Аз също смятам след 1год. да включа киселото млекце и че до 1год. е по- добре да се дава АМ, още повече че то е обогатено с разни полезни неща, а и нашето педи каза че щом му е по- нисък хемоглобина АМ е за предпочитане.
Добре дошла на мама Деси и Алекс   welcome

Надинка- е може ли така да ни дразниш с тоя плаж, и аз искам пък!  Cry Браво на Коко че му е харесало, че още колко плажове го чакат тепърва

Джулка, продължаваме да стискаме палци за малкото детенце, дано да има някаква грешка и всичко да си му е наред на миличкото.
Момичета, а какво стана с Мирамакс и Мишето, не са се появявали цяла вечност.

Това от нас за сега, друго май не се сещам  Hug

# 260
  • Мнения: 2 494
Добре дошла на мама Деси и малкият Алекс!!!!!!! Много е хубаво, че имаме нови попълнения в отбора! А не се ли захранвате вече? Щото пишеш, че сега сте на АМ  newsm78
Йони вчера направи първите си опити в пълзенето!!! На нашата спалня, както си се въртеше и по едно време заби главата, така прави напоследък, и после вдигна дупето, пружинира няколко пъти и се хвърли напред и така няколко пъти!А и краката, и ръцете мята нсам натам!  И всичко това със смях!  newsm30
Ние още си нямаме 3-ти зъб, но много ревем все още - ден 12! Първият проби за 20 дни, втория за 10, а за третия се надявах да е за 5, ама не би!  Mr. Green Чакаме си!
Джулка, айде честито отбиване, моля се от сърце за малката принцеса Радост, дано е радостен 8 юни! Моля те пиши ми СМС какво е станало, защото ще сме във Варна и няма да чета форума!!  Praynig

Утре вечерта пътуваме! Идваме Варнааааааааааааааа, мореееееееееее и плаааааааааааж!
Целувки!
   

# 261
  • софия
  • Мнения: 495
hi,megan@!С риск да бъда оплюта,ние се захранихме по бг схемата,което ще рече доста отдавна.Но си бяхме и на кърма.
И аз да се похваля ,че пълзиме с пълна скорост,първо назад,но вече се ориентира в правилната посока Laughing

# 262
  • Мнения: 700
Ех, мамчета, отдавна не ми остава време да ви прочета и да пиша. Ние май най-накрая си намерихме детегледачка - една съседка, която е пенсионирана медицинска сестра и която е гледала доскоро две близначета. Започваме след 1 седмица и дано да излезе толкова добър избор колкото звучи Praynig
От яслата са казали на мъжа ми, че директорката ще ни вика на интервю Shocked Какво ли ще ни питат?
Иначе ние сме сами една седмица Embarassed И след 4 дни ставам на 30 Rolling Eyes
Хайде чао, че работата ме зове!
А, и една снимка на Ема:
http://www.bgphoto.net/photos/3056/o632851193184062500.jpg

# 263
  • Мнения: 1 440
Здравейте,мами! Heart Eyes
Писах,ама толкова съм разсеяна,че съм забравила да си вляза с ника и паролата и всичко замина.
Та да се оплача,Нати ме принуди набързо да приключим разходката,че такъв рев му удари.Обикновено няма проблеми със спането в количката,но днес ме побърка.На всичкото отгоре нощно време се буди по няколко пъти,та се гушкаме.Не зная още зъби ли ще изникват,какво ли,ама луднах с нея.
Та по този повод да ви питам,вашите бебчета при вас ли спят или в леглата си?
Подаръци за 1 юни Нати получи много-столче за хранене,пижамка,секси поличка с блузка,но друг път ще ви ги покажа,че сега нямам време.Ама много си я обичкам бе!!!!!
Меганче,честито ви пълзене!И лек път утре,весело изкарване на Варна.Да си топнете дупето един път и заради нас!
dessyy,добре се дошли с бебче Алекс!Няма да те плюем,споко!Всеки решава как да си гледа детето и никой няма право да се меси!
Джулка,моля се наистина диагнозата да не се потвърди и всичко да е наред с Радост! PraynigДано 8 юни да е щастлив ден за вас,както и за мен!
Бързо оздравяване на всички болнички бебчовци!
Ани,дано по-скоро да поникнат зъбките на Тони и да не се мъчи горкото!
Ло,Ема е станала много сладка!
Целувки от нас.

Забравих,имам нов номер на мобилния.0896 764 988.Тъй като Гея я няма да го промени,ако някой се интересува да си го добави.

# 264
  • Мнения: 651
Джулка,стискам палци за малката Радост диагнозата да е добра и всичко да е наред!Честито ви отбиване!
Има ли новини за Мандаринка и Ивчо?Прегръщам ги силно и дано по-скоро се приберат в къщи и Ивчо да е добре.
Честито моренце на Коко!Наде къде го водиш?
Ани,дано по-скоро ви излязат зъбчетата и Тони се успокои.
Меги,лек път и ще те очакваме.Честито пълзене на Йони  bouquet
И ние пълзим от доста време,но само назад,в проходилката е голямо беснеене-скача,поняко прави крачки но по-скоро подскача.Аз имам такава на Бертони като на Миринда-върши работа.
Ло,Ема много сладка (пу-пу).Дано си харесате детегледачката и да се разбирате.За интервюто нищо не мога да ти кажа-ние сме подали документи в няколко ясли,но никой не ние  викал за интервю.
Боги,пробвай го с по мек (каучук) биберон да яде АМ,а ако не иска щом пие водичката от накрайника може и млякото да си хареса така.
На всички болнички пожелаваме  да оздравяват бързо. Hug
Светли,защо в гръбчето му слагат ваксинките?Ние мислехме да идваме в неделя до Шумен,но трябваше да обикалям за панталон по магазините и после се отказахме,пък то по новините като видях какво е било времето при вас не съжелявам,че не дойдохме.АМ и според мен е по-добре до годинката от колкото кисело мляко.
Добре дошла на мама Деси и бебе Алекс!  bouquet
Друго не се сещам.
Целувки от нас с Вики Heart Eyes


# 265
  • Мнения: 1 046
Здравейте и от мен пак, ами на дружба го водя на плаж , ама раничко от 7.30- до към 11 -за кухнята съм вече на линия.
Един въпрос към софиянки-моля ви ориентирайте ме , към края на юни ще идваме в Софето, но не ме се носят пюрета и памперси от  Варна, ще бъдем при брат ми, който живее на границата между Овча Купел и Княжево, от къде там мога да си намеря пюренца и други такива бебешки неща.В Била и Фантастико има ли пюрета на Ганчев и Ам-Ам или са само на Хипп и други такива скъпи марки. Мерси предварително.

# 266
  • Мнения: 212
Ехоу, здравейте и от нас!
Малко се скапа времето, но форумът не живна особено. Това ме навява на мисълта, че и вие като мен не се плашите от малко ветрец и си джиткате навън  Mr. Green
Аз да ви се оплача - мозъкът ми се е скапал. Особено в последните дни, защото е зает изцяло от една мисъл - в събота заминаваме на моето село и ще седим там цяяяла десмица! Аз по принцип страшно обичам да ходя там - балкан, река, басейн, стадион... Цялото детство (ваканциите) ми е минало там, просто е страхотно! И сега заминаваме... Толкова съм щастлива от мисълта, че наистина не мисля за друго. Сестра ми понеже ще идва с нас, и понеже и тя е много ентусиазирана, вчера ми вика "Дай да си задраскваме дните в календара"  Joy Joy Само да ви кажа, че ще ми е много мъчно за вас, няма да мога да ви чета чяла седмица...  Cry
Такааа, казах ви за моята радост.
Невена от вчера е "мобилна" - има си проходилка. (Попи, наистина е хубава) Оказа се с музикален плот. Това добре, голяма веселба, ама за 10 мин. После главата ми започна да дава заето и набързо извадих батериите  Mr. Green Оставана само да си натиска копчетата и да си врътка другите играчки. Това беше подаръка й за осмия мини рожден ден... Забелязвам упорит откъз да върви напред - настрани и назад - да, но напред - тцъ, още не вдява как става работата. Е, има време да се научи...
Джулка, ще стискам палци прегледа да мине добре и да се отхвърли тази ужасна диагноза!  Praynig
Деси, добре дошла! Не се страхувай, ние рано захранили не ядем  Mr. Green Аз също съм захранила Невена по бг схемата, както и много други майки от тук. А ти в коя част на София живееш? На първа страница ни има телефоните и кварталите, в които живеем - сигурна съм, че ще намериш някоя мама за разходки  Hug
Бини, честито ви столче! И ние мислехме да купуваме, но проходилката малко ни обърка финансовите планове  Embarassed и затова ще поотложим с малко тази екстра.
Ло, много сладки опашлета има малката Ема, пу-пу...
Меги, честито ви пълзене. Като аз нееднократно съм писала - при нас такива опити нЕма. Мързел си е мойто дете и това си е...
Боги, не мога да ти дам съвет да вечерно ядене, защото Невена си яде АМ, но знам, че ще измислиш нещо да запълниш тумбачето на Сами  Wink
Надина, много ти завиждам за топването в морето... Ама то при вас си е даденост... Ние ще топнем дупетата живот и здраве през септември - тогава сме канени на сватба в Бургас  Rolling Eyes За пюретата - аз пазарувам главно от Фантастико - има на Ганчев, на Овко, на хип, на Нестле... и памперси има, и каши, и АМ. Сигурна съм, че това не е само в нашето, а във всички магазини от веригата  Peace
Друго не се сещам да пиша, пък и вече е време за разходка. Приятен ден на всички!
 Hug

# 267
  • Мнения: 212
Ехо, мацки, къде се изпокрихте?! Гледах аз да не сте започнали нова темичка, ама нъц... Къде скитате по тоя дъжд?

# 268
  • Мнения: 2 494
Варненки, кога ще се видим?! Давайте петък да заформим среща!!! Чакам с нетърпение да ви видя! Ние пътуваме след 3 часа! Дано всичко е наред и Йони да не плаче във влака!
Ще ми липсвате мами! Но във Варна нямам нет и ще пиша пак като се върнем!!!

Целувки от мен и Йони!!!

# 269
  • София
  • Мнения: 203
И ние вече сме в отбора на зъбатковците. Едно зъбче леко е пробило отдолу в ляво.

Общи условия

Активация на акаунт