Пак за хомеопатията-да споделя.

  • 13 586
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Svetla1 Благодаря ти!

- Виждам че добре се ориентирате, по принцип всеки и доктор и хомеопат трябва да се доказва при всеки пациент!
 - Защото всъщност не Дипломата му - а той със знанията, практиката и ерудицията си ще ви излекува.


# 16
  • sofia
  • Мнения: 769
Добре дошла, Алекс 1!
Радвам се, че има още един съмишленик тук и то със сериозни знания по темата.
Имаме нужда от такава подкрепа  Hug

# 17
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Благодаря aja !
- Ще се радвам да съм ви от помощ.
Stopа, да не забравя да кажа че съм от противоположния пол Stop LOL!!!  , ако това не ви притеснява  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 20:46 от Alex 1

# 18
  • Мнения: 1 655
Благодаря aja !
- Ще се радвам да съм ви от помощ.
Stopа, да не забравя да кажа че съм от противоположния пол Stop LOL!!!  , ако това не ви притеснява  Rolling Eyes

Ще споделиш ли къде и кога си учил хомеопатия и дали практикуваш?

# 19
  • Мнения: 544
не мога да повярвам така да те е претупал!Ние сме негови пациенти,и аз и децата ми сме били подробно интервюирани за навици,привички,вкусови навици и т.н,а за Кремена Хаджиева-много е мила и внимателна,но определено не ни помогна Rolling Eyes

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 81
И аз не можах да повярвам,че не ме попита нищо,затова сега се чудя какво да правя.

# 21
  • Мнения: 544
а защо не опиташ с това което е предписал,ако нямаш резултат отиваш пак/вторичния преглед беше 20лв/на мен "интервюто ми го направи при втория преглед,но имах сериозно оплакване прегледа ме и назначи лечение,но и т.к нямаше интервю не ме таксува

# 22
  • Мнения: 1 063
Аз бях при Дора Пачова преди ден, за първи път я посещавам, консултацията ми протече 3 ч. Имам две приятелки, които са видели вече ефекта от точно препоръчаното им лекарство от нея.

# 23
  • Мнения: 5 500
Казва се доктор Михаил Костадинов и не ме е питал нищо лично(какъв човек съм,какви са ми навиците т.н.)Единственото,което ме попита е колко често имам главоболие и дали майка ми е изживяла някакъв стрес по време на бременността си с мен,казах му,че няма такова нещо и това беше всичко.Един вид"ти си ми ясна ето ти лекарството".
Още като каза цената на прегледа и разбрах името му без да го казваш! Във Варна никой не взема толкова пари, колкото него!
Обаче за съвет, не мога да ти дам! След като си тръшнала толкоз пари поне вземай лекарството и при първите симптоми на мигрена пак му звъни, притеснявай го непрестанно и изисквай внимание, така или иначе пари си дала!

# 24
  • Мнения: 2 761
Изравям тази стара тема,за да попитам:
Някои има ли координати на д-р Елия Костова-Варна?Може и на лични.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте!Имам мигрена от много години,както и други оплаквания и реших да се лекувам с хомеопатия.Вчера ходих на първичен преглед при класически хомеопат(препоръчан ми от доста хора)Прегледа продължи 15 минути.Не ми зададе почти никакви въпроси.Връчи ми лекарството и ми каза да отида след месец и половина.Каза ми да не пия никакви алопатични лекарства,а понякога съм много зле-не мога да стана от леглото,вие ми се свят,повръщам.Не знам дали ще издържа без да пия поне един аналгин.Какво ще ме посъветвате?Дали да отида при друг хомеопат?Чувала съм,че първит преглед е по-продължителен и най-важен,а този хомеопат ме претупа набързо и ми взе 50 лева.

 #Crazy #Crazy #Crazy Ти направо ме уби!!! За 15 минути - 50 лв???

Как да не се прежали човек и да не стане хомеопат? Как, не съм такъв човек???  Money Money Money Money

По-добре иди на друг. Ако не познаваш - питай и ще намерим.

# 26
  • Мнения: 166
Здравейте!
Влязох във форума с едни проблем на дъщеричката ми, която е на близо 1год и половина. направих нова тема и там майките ме посъветваха да се консултирам с хомеопат. нямам абсолютно никакви познания в тази област, само знам, че лекарствата произлизат от природата, а ние сме също част от нея, така че имам доверие на самата наука. моето GP ме посъветва да си направя и аз интервю, тъй като е напълно възможно проблемът да е мой и да се предава на детето чрез силната ни връзка /малката не спи никак добре - събужда се със силен плач и е нужно да бъде приспивана винаги на ръце, след упорито успокояване/ та значи сонщи отидох да си запиша час. И какво намерих - една лекарка, която не е успяла себе си да излекува - напрегната, изнервена, неприятна и неучтива, припряна и отблъсваща... При това я сочат за единствения специалист + педиатър /работещ/ в град Добрич. Извинявам се, обаче как да седна срещу тази жена и да й разкривам живота си!!! Направо съм възмутена! Нали да си лекар е мисия?! Особено като трябва да влезеш в един човешки живот, най-малкото е необходимо да си внимателен и предразполагащ!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
А мога ли да задам въпрос към Alex1 защо хомеопатите взимате толкова много пари за преглед,не само за първичен?

# 28
  • Мнения: 1 866
А мога ли да задам въпрос към Alex1 защо хомеопатите взимате толкова много пари за преглед,не само за първичен?
На мен не ми взимат много. 30 лв беше първичния преглед и сега всеки път като се разболее детето ми взима 15 лв за един преглед и после може и 5 пъти да я заведа, докато не оздравее не ми взима повече. Значи всъщност е 15 лв на болест така да се каже. С едни 15 лева аз понякога я водя 5-6 пъти, на разположение е всеки ден, включително и празници и събота и неделя. Понекога й се обаждам по 3 пъти на ден да я питам какво да правя. Хомеопатичното лекарство пък е 5 лв. И с 1 за цялата болест. Не мисля че ако отидеш на какъвто и да е частен лекар ще ти излезе по-евтино. Да не говорим за лекарствата, които струват в пъти повече.

# 29
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
А мога ли да задам въпрос към Alex1 защо хомеопатите взимате толкова много пари за преглед,не само за първичен?
На мен не ми взимат много. 30 лв беше първичния преглед и сега всеки път като се разболее детето ми взима 15 лв за един преглед и после може и 5 пъти да я заведа, докато не оздравее не ми взима повече. Значи всъщност е 15 лв на болест така да се каже. С едни 15 лева аз понякога я водя 5-6 пъти, на разположение е всеки ден, включително и празници и събота и неделя. Понекога й се обаждам по 3 пъти на ден да я питам какво да правя. Хомеопатичното лекарство пък е 5 лв. И с 1 за цялата болест. Не мисля че ако отидеш на какъвто и да е частен лекар ще ти излезе по-евтино. Да не говорим за лекарствата, които струват в пъти повече.



И сте доволни предполагам. Може ли координати на лични?. Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт