Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 808
  • 775
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 35 129
Пих Хюмексгрип по препоръка на комшийката , грипекс макс и осцилококцинум, пръсках гадости в носа и чай за грип и настинка. Абе, за сефте толкова ударно се лекувам. Ама е факт, че само ден бях зад борда

# 361
  • Мнения: X
И аз с Грипекс макс атакувам, ама нещо не се получават нещата. Гърлото ми е много зле, пия Стодал.
Дано мине бързо, че е ужас.

# 362
  • Бурса
  • Мнения: 647
Тони и аз кърмя и нямам цикъл. Да ти кажа с каката дори когато заместих всички хранения и кърмех само за приспиване вечер, пак нямах цикъл. Като отбих, чак след 2 месеца се появи, така че няма нищо притеснително Wink

Моята беба вече пълзи, по-точно лази по корем и може да стига навсякъде Scream Какво е това бързане, какво е това чудо незнам. Вече нямам спокойствие. Даже веднъж я отървах и падна от леглото Sad

Вече само на земята я оставям и то трябва да огледам 1000 пъти, сестра и да не е захвърлила нещо дребно по земята. Но още не може да седи. И не иска де, като я сложа и се гъне да ляга по-корем че да опознава стаята Thinking

# 363
  • Мнения: 834
Тели, браво на беба! Тони, много е сладък младежа!
Жана, Пийкок  и аз съм болна, едва се влача... Разменяме си с Хитрушка някакъв вирус, който лепна точно на Великден. Тъкмо я бях излекувала, се тръшнах аз, а от сутринта тя отново е с температура...
Давам само хомеопатия и има надежда, ни си трябва време. Радвам се, че действа, защото при каките никога не се е получавало...
Ново двайсе, оправи се времето, но вече не иска в количката, рев, Та чак дране. Започнах да вземам ерго раничката по разходки, но тя се плаши от хората...

# 364
  • София
  • Мнения: 5 619
Тъкмо си мислех малко спокойствие, бам вторият зъб тръгнал...

# 365
  • Мнения: 1 639
Моя бебок седи ама не му давам че още няма 6 месеца. По разходки сме цял ден днес много хубаво така че иначе вкъщи след 4 се чудя какво да го правя. Той вече след 4 до 8 не спи за сметка на това се теопясяа като отрязан клон в 8 и кърти до 5 сутринта, после хапва и пак заспива ама ми се иска да изкарва до 7 поне. Вече през деня спи само 3 часа и то разделени на сутрин 2 и после два съня по 40 минутки ама не се оплаквам доброшанче ми е голямо, ПУ ПУ. Но с пюретата сме тегаяини, яде по обед едно от 125 грама и пие 100 мляко. Не му е вкусно и дори тези 125 грама с мъка ги яде ама аз чинно всеки ден сигурно давам. Вече аз си му правя пюренцата без мляко. Тиквата присъства винаги в менюто:) на мен ми дойде още докато имах лохии и оттогава не е спирал:(

# 366
  • Мнения: 4 005
За колко време пробива едно зъбче?
Днес правихме упражнения за изтласкване.Почна да стъпва човекът даже се кефи.За сядането обаче трябва да е оборудван с възглавници,като сварен макарон е. Grinning
Аз утре мисля да въвеждам заешко,нищо че още доста зеленчуци има които не съм давала,почваме с месцето.Той моят е доста капризен и ще го видя колко ще яде.

# 367
  • София
  • Мнения: 5 619
Ами първото три дни киселеене и подут венец и почна да ми драска на пръста. Изби му на 07.04 и днес загледах, че и другото е с подут венец. Днес сумарно ми е спал час и 20мин, а в обикновени дни поне 3ч.

# 368
  • Мнения: 1 716
Аз ще се хвърля от някъде. Не подценявам никоя мама, знам, че на всички ни е тежко, но наистина обмислям нещо драстично :Д. Или това, или фризьор, не виждам друг изход просто :Д.

# 369
  • Мнения: 35 129
Днес водих Богомил на плуване. Беше малко стреснат, но инче много доволен. Много му беше интересно. Очите му огромни Simple Smile Заспа като заклан след банята тази вечер.
Ходихме на бърз преглед. Тежи 7 300 и е 70 см. Наддал е 700 гр за 1 месец. Похвалиха ни Simple Smile Ама и той почна да хапва повечко. Стои с една зейнала уста , а като му писне да ме чака да го храня почва да ръмжи Simple Smile
От вчера е в летния кош. Гледа уплашен. Все още не разбира какво се случва около него. Гледа ме като заек в храсти Simple Smile Не смее да заспи в този кош Sad
Аз моя го карам да се отласква много отдавна. Сега като го сложа прав до себе си и направо умира от кеф. Изпъчва тумбака гордо . Но не го държа дълго, колкото да си опре крачетата.

# 370
  • Мнения: 18 515
Joony, по-добре фризьор. Joy

Мойто, както спеше по цяла нощ, реши да не ме оставя да губя тренинг и започна да се буди към 1-2 да яде.

# 371
  • Мнения: 1 872
"Чул" е, че се оплакваше, че иначе намаля кърмата.

Малкият как дереше вчера, не е истина. Все едно имаме побесняло коте. Отрязах му ноктите. Само намалих дълбочината, не и силата.

# 372
  • Мнения: 4 005
Нашият в последно време не спи.Вдига ме по 4-5 пъти на час.Плаче насън,върти се в кошарата и после плаче,че не може да се намести.Пак имаме 2 хранения на вечер извън това,че ставам по сто пъти или за биба,или да го обръщам.От недосповане съм с два ечемика на окото.Disappointed

# 373
  • Мнения: 1 872
Стефи, ако той се върти спокойно сам, може и да не го обръщаш като легне по корем.

Анди от сряда най-после почна по-сериозно да се врътка от корем по гръб. Тая седмица е взел и да си "говори" на ръката. Държи си я пред лицето, гледа я съсредоточено и бърбори.

# 374
  • Мнения: 1 716
Ох, милите... и при нас драстично се промени режимът - преди спеше от 11 до 8, сега спи от 8 до 6 в добрия случай. Със събуждане в 4, но тогава не й давам храна. Баща й става в 5.30, аз се будя с него, той не че не е внимателен, но в новия апартамент всичко се чува, тих квартал е, тиха сграда и косъм да падне ехти все едно :Д. Ще свикна. Все съм недоспала и ходя като зомби, имам време да си мия косата веднъж на 5 дена и никога през живота си не съм била толкова често вързана на опашка :Д. Вчера викам, кво ще да става, днес взимам вана. Е, взех вана и  си легнах в 1.30, станахме в 4 и това е сънят за днес :Д

Общи условия

Активация на акаунт