Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 884
  • 775
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 18 746
С направление ли работи или не?

# 526
  • Мнения: 838
Ако има още някой, който не е ходил на нефролог, препоръчвам др. Цанова в мц здраве на ами буе 27. Много мила и внимателна.  Близо до Пирогов е. Simple Smile

Днес и на нас ни дадоха направление за нефролог и педиатърката препоръча "Детско здраве", но не каза конкретно име. Благодаря за препоръката! Записва ли се час предварително?

# 527
  • Мнения: 766
Ако има още някой, който не е ходил на нефролог, препоръчвам др. Цанова в мц здраве на ами буе 27. Много мила и внимателна.  Близо до Пирогов е. Simple Smile
Били сме там на ортопед и алерголог. Бяха и минали обривите и от вчера пак има малко пъпчици. Какво да я правя, не може нон-стоп на кортикостероид да е.

# 528
  • София
  • Мнения: 685
Към захранилите имам питане. Днес му беше 3ти ден захранване с тиква, нищо друго не съм въвела, баба му днес го е хранила и каза че всичко си е изял и е можел и още, а е дала около 90 гр., утре ще му дам тиква с картоф купешко 125 гр, ако го изяде цялото и не иска мляко възможно ли е да съм заместила хранене на 4тия ден Flushed и ако си яде по 125 гр.да давам после примерни картоф с малко нов зеленчук, после повече новия вече въведен с малко нов нали ? И до колко гр трябва да увелича ?
Извинявам се за многото въпроси ама...

# 529
  • София
  • Мнения: 18 746
Цвети аз мажа с Линола фет крем по препоръка на дерматолог.

# 530
  • Варна
  • Мнения: 917
Аз въвеждам нов продукт за 4 дни, а първото което дадох беше за седмица. Виж в готовото купешко състава, че някои смесени имат и други добавки- ориз примерно или царевично нишесте

# 531
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 131
Звъннах на регистратурата и си запазих предварително час.

# 532
  • Мнения: X
възможно ли е да съм заместила хранене на 4тия ден - щом детето иска да яде, значи е възможно  и ако си яде по 125 гр.да давам после примерни картоф с малко нов зеленчук, после повече новия вече въведен с малко нов нали ? Да. И до колко гр трябва да увелича ? По принцип колкото горе-долу мляко изпива, т.е. ако изпива 150 мл мляко, даваш около 140-150 г пюре. Така ми каза нашият педиатър. Simple Smile

# 533
  • София
  • Мнения: 685
Жана, благодаря, винаги си много бърза, мила и любезна Heart

# 534
  • София
  • Мнения: 5 623
За нефролог препоръчвам Димитър Русинов в МЦ Детско здраве. Работят с касата, направлението трябва да е с номер 17 или 53.

Дундьо е 8310, 68см. Започвам месо заради ниския хемоглобин.

# 535
  • Варна
  • Мнения: 917
Днес купих 2 сладки картофа от био магазин за 6 лв. Отрязах половината и го сварих. Другата част прибрах в хладилника в хартиена торбичка. Според вас утре мога ли да я сваря и да дам?

# 536
  • Мнения: 18 615
Няма проблем според мен. Можеше също да го свариш целия и да го разделиш на 2, за да има готово за утре.

# 537
  • Мнения: X
Разрязан батат даже не прибирам всеки път в хладилника, оставям го отвън в пликче, на другият ден го приготвям и го давам. Simple Smile
Когато правя месни пюрета предпочитам зеленчуците да се готвят в стиймъра заедно с месото. Приготвя ли ги поотделно, блендираното месо ми седи едно такова...гнуслясано Grinning
За това всеки ден си играя да правя пюрета, че нали редувам всеки ден месо и жълтък.
Доскоро като давах чисти зеленчукови пюрета беше рахат, приготвях си ги за два дни и си свирках. Simple Smile

# 538
  • София
  • Мнения: 5 623
Ползвали ли сте Дексерил?

# 539
  • Варна
  • Мнения: 917
Жана, как съхраняваш пюретата?

Общи условия

Активация на акаунт