Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 716
  • 775
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 18 431
Галафарм кремчето действа при нас по-добре от Судокрем. Много лек и мазен е.

# 181
  • Мнения: 410
Момичета,кажете нещо ефикасно против подсичане.На дечко му е много зачервена сгънката в сланините.Павловича мас,Судокрем и бепантен не действат.Нещо по-силно трябва.
Ние сме изключително доволни от weleda крем против подсичане с невен, а тази седмица във фармастор е на 10лв с фармакарта.

# 182
  • София
  • Мнения: 5 617
Още един глас за македонския Галафарм.

# 183
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 131
Аз използвам рапично олио за пюретата. Не всичко скъпо е хубаво, както и обратното. Рапицата се отглежда много лесно (общо взето сама) и е в огромни количества. Затова цената е по-ниска. За съжаление в повечето случай е гмо, но това е друг въпрос.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 917
Стефи, ти в кой район на Варна си?
В Левски съм,по-точно между Цветния и Левски.А ти?
Аз започнах с морков,но дечко не го хареса.После въведох тиква,пащърнак и картов и успях да го излъжа като слагах морков в пащърнака та така прояде и морков.От онзи ден започнах да давам круша.А днес смятам да дам за първи път оризова каша.Малко хаотична е моята схема.Давам 3 дни едното и почвам друго. Simple Smile
Между другото от както започнахме захранване малкият намали милилитрите мляко.Вчера изяде 190 гр. пащърнак и не искаше и капчица мляко.След час и половина изпи 90 мл.
На Чаталджа. Обикновено съм в градинките до пазара

# 185
  • София
  • Мнения: 5 617
Моя намали храненето, кисел е, трудно заспива. Тръгнало е зъбче, ще се гръмна..

# 186
  • Мнения: 35 109
Момичета,кажете нещо ефикасно против подсичане.На дечко му е много зачервена сгънката в сланините.Павловича мас,Судокрем и бепантен не действат.Нещо по-силно трябва.
На Богомил му помогна едно сръбско май беше от Лили

# 187
  • Варна
  • Мнения: 917
Днес дадох 2 лъжички морков и сега следобед виждам някакви пъпчици по бузките. Имам подозрение, че се е търкал много, но може и алергична реакция да е...по тялото няма. Утре да пробвам ли пак да дам?

# 188
  • Мнения: 766
Днес ни прегледаха за обривите.Всичко, коено ми каза ац го знам. АД, ни се знае от какво, докото не направи 1година не може да се тества. А пък нашата педи мш каза до 5 години. Изписа ни Елоком-  кортикостероид, а на листавката пише, че не се препоръчва за деца под 2 годишна възраст. На нея около устата и е като катинарче, много грубо, бели се, гушката и е зле. Не знам вече, Био дермата не ни помогна, въпреки, че каза само нея като козметика да продължим да ползваме. От вторник не съм давала пюре, но няма как да разбера, не и минават, сега ще лекуваме реакцията, не причината. Просто е много зле визуално вратлето и бузките.  Дадох и Ротарикса,   няма проблеми засега.

# 189
  • Мнения: 1 872
И ние сме фенове на Делишуто. ММ много обича разядки и изяжда едно пакетче на едно сядане. Във Фантастико е по-евтино от в био магазините.

Днес цял ден джиткахме из "Майнатаун". Бебо така се ошашка, че изяде 30 гр броколи и 120 гр ябълка. После заспа и сука 3 часа по-късно. Ябълката му вървеше повече, защото я давахме, докато ние обядвахме. Броколито в парка не беше добра идея.

# 190
  • Мнения: 411
Днес ни прегледаха за обривите.Всичко, коено ми каза ац го знам. АД, ни се знае от какво, докото не направи 1година не може да се тества. А пък нашата педи мш каза до 5 години. Изписа ни Елоком-  кортикостероид, а на листавката пише, че не се препоръчва за деца под 2 годишна възраст. На нея около устата и е като катинарче, много грубо, бели се, гушката и е зле. Не знам вече, Био дермата не ни помогна, въпреки, че каза само нея като козметика да продължим да ползваме. От вторник не съм давала пюре, но няма как да разбера, не и минават, сега ще лекуваме реакцията, не причината. Просто е много зле визуално вратлето и бузките.  Дадох и Ротарикса,   няма проблеми засега.


Здравей,
Ако решиш може да пробвате на А Дерма специалната серия за атопична кожа, на моята приятелка на детенцето кожата много се била успокоила от него.. ,но той го и сърбеше много и си правеше ранички от чесане.
Много често  пускат промоция на две опаковки на цената на една.Иначе нейното детенце е на годинка и 5 месеца ще прави сега и са му направили тестове за алергия.Но незнам от кога могат да се правят.

# 191
  • Мнения: 18 431
Unknown, взех гхи на Вълчев от Фантастико. На био щанда е. Има от био масло - 10 и нещо струва и до него има друго гхи от небио масло пак на същата марка- 6 и нещо. Смятам да редувам със студенопресован зехтин.

Дано бързо избие зъбчето.

# 192
  • Мнения: 411
Иначе ние сме взели кокосово масло от Лидл имаше био и гхи взехме да пробваме от дм,но още не сме пробвали,скоро мислим да започваме захранване и събирам информация от вас. А дали знаете дали тези мазнини могат да се включат от началото или по добре да се захрани няколко седмици без добавки? И също да питам дали някоя мама е пробвала да слага копър,магданоз или нещо друго за овкусяване на пюренцата,четох че след първите седмици можело да се слага.

# 193
  • Мнения: 836
TsvetelinaP, а как се отразява слънцето на кожата?

При нас резултатите от Омни биотик Панда, Липобаза и Нанобаза са възхитителни. А сега от слънцето последните 2 дни нещата са вече почти идеални. А преди един месец бузите бяха пред инфекция.

# 194
  • Мнения: 35 109
Ох, нямам време вече да чета дори по диагонал. Само да споделя, че след като вчера видях, че деколтето ми беше изгоряло от слънцето днес купих слънцезащитен крем на бебо на виши с 30%нсмслен беше. От 36 на 25 лв (грубо казано).почвам да го мажат вече

Общи условия

Активация на акаунт