Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 722
  • 775
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Стефи, батат, грах, чушка, ябълка, слива...Simple Smile
И аз се приготвям по двеста часа за навън Grinning
На ММ вчера му се обадиха, другата седмица пак изчезва, този път за около месец и половина, ще е в Лондон този път. Simple Smile

# 406
  • Мнения: 1 872
Кейти, хич не се притеснявай за млякото в кашата. В UK и Германия препоръчват прясното мляко да се използва в приготвянето на храната за здрави бебета без алергии след 6 навършени месеца, само да не се дава като отделна напитка (вместо АМ/кърма) преди годинката. Това, че в България има изтрещели майки, които на здрави деца дават до 3-та година АМ е друг въпрос.

Нищо не си направила на бебо. Сега смело можеш да почнеш с краве масло и сирене, след като няма реакция.

"Откраднат живот" може да се гледа онлайн по всяко време (и безплатно) в Nova Play.

# 407
  • Варна
  • Мнения: 917
Момичета, с кой плод да започна- ябълка или банан?

# 408
  • Мнения: 1 872
Аз почнах с банан, но няма значение. Харесват му и двата.

Според мен намачканият пресен банан е по-вкусен от този в пюретата.

# 409
  • Мнения: 35 110
Аз на Бо за сега съм му дала само сливи. Слагам в оризовата каша и понякога по  една-две лъжички на края

# 410
  • Мнения: 766
Момичета, с кой плод да започна- ябълка или банан?

С ябълка започнах аз, банана е запичащ.

# 411
  • Мнения: 766
Аз да питам ще се организираме ли и кога?

# 412
  • Мнения: 4 005
И аз по Новаплей си гледам филма,че иначе дечко не ме оставя намира.Когато заспи лягам и си го пускам на телефона.Simple Smile
Аз започнах с круша,след това пюре банан.Суров банан обаче като му дадох не искаше да яде.С купените пюрета няма проблем,обича да си хапва сладичко.Взела съм и ябълка и слива обаче втори ден сме на броколи и изчаквам.

# 413
  • София
  • Мнения: 685
Има ли някой да дава Лактана Био ? Ние сме с НАН , но много се запича, искам да го сменя сега направо с 2ка от друго мляко, но не знам кое. Аптамил , Лактана Био ? Идеята ми е да му се нормализира ходенето до тоалетната

# 414
  • София
  • Мнения: 5 617
Аз давам Хип Комбиотик без проблем, но още 1ца. Чудя се 2ка директно ли да дам или с преход..

# 415
  • София
  • Мнения: 18 699
Аз няма да правя преход. Другата седмица директно 2- ка купувам.
За излизане около 10-15 мин са ми нужни.
Нашето хемангиомче е безобидно. Ще се резорбира с растежа.

# 416
  • Мнения: 35 110
Аз давам Хип Комбиотик без проблем, но още 1ца. Чудя се 2ка директно ли да дам или с преход..
Нашата педиатърка още не бърза да сменяме млякото. Мисля да купя още четири кутии и след това ще мислим . Аз така купувам веднъж в месеца, за месец напред

# 417
  • Мнения: 4 005
Когато дечко направи 6м директно минахме от Аптамил 1 на Аптамил2.Аз сега се чудя дали да не минем на ДМ-ското мляко.Аптамила много гадно ми мирише на риба,иначе дечко си го пие.Но той така или иначе вече яде пюрета,а и от ДМ излиза по-изгодно.

# 418
  • Мнения: X
Аз минах на Хип Комбиотик 2 с няколко дни (2-3) преход, давах 3 лъж. Хип 1 и 3 лъж. Хип 2 в 180 мл вода.

# 419
  • Мнения: 766
Аз да питам ще се организираме ли и кога?

Питам за последно.

Общи условия

Активация на акаунт