Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 811
  • 775
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 005
Честити зъбчета! Simple Smile Дечко няма зъби.Аз понеже не мога много много да се орентирам има ли или не,мажа венците с Бочко и така се надявам да напипам нещо,но уви.Само да не изпусна,че нали имало традиция да се пукат пуканки на първото зъбче.
Днес купихме лятна количка.От старата комбинирана не съм доволна.Нея ще я занеса в родния край като ходим там да не мъкнем колички.Нямам търпение да  пробваме с дечко новата количка.

# 451
  • София
  • Мнения: 685
Аз да ви кажа нещо смешно хаха, днес се бях записала за една медитация и Мандала танц и тя траеше около час, легнали на постелки, завити с одеало, дишане, мацката ни говори представете си еди какво си, усетете еди що си, една приятна музика и по едно време се събуждам хаха а те вече нещо друго правят. ММ ме бъзика, че съм си платила и съм отишла да се наспя хаха

# 452
  • Мнения: 766
Аз да ви кажа нещо смешно хаха, днес се бях записала за една медитация и Мандала танц и тя траеше около час, легнали на постелки, завити с одеало, дишане, мацката ни говори представете си еди какво си, усетете еди що си, една приятна музика и по едно време се събуждам хаха а те вече нещо друго правят. ММ ме бъзика, че съм си платила и съм отишла да се наспя хаха

Хаха, и аз имам нужда от такова наспиване.

# 453
  • Мнения: 837
Всяка седмица се опитвам да ходя на йога и на финалната медитация все някой от мъжете хърка, ама здравата 😆 Та и те имат нужда от сън.

А аз да се похваля, че вкъщи нормализирахме излизанията, бабите много помагат и ние наваксваме с театри, общи тренировки и разни други приятни занимания. А така и детето свиква да е с други хора и да не е зависима от нас.

Другата седмица най-накрая и аз започвам захранването. Черпя ви по една тортичка виртуална за всичко, което изписахте. Бяхте ми безкрайно полезни! 🤗

# 454
  • Мнения: X
На мен онзи ден приятелка ми каза, че се пукали пуканки за първо зъбче, аз не знаех. Не съм пукала де,  сега ми идва на ума, ще купя.
Стефи, честита количка, с кеф да си я буташ. Каква си избра ?

# 455
  • София
  • Мнения: 18 714
Пуканки ли, напрао цепиш:)
За пръв път го чувам това.
Да взема да пукам на големия сега тамън сменя зъбите.

# 456
  • Мнения: X
Пукай де Wink
Да муаме пуканки поне Laughing

# 457
  • Бурса
  • Мнения: 647
И аз това за пуканките сефте го чувам Grinning Ама с повод и без повод да има да се хапва нещо Joy

Wild poppy как махна нощното хранене? Благородно завидях. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 458
  • София
  • Мнения: 5 619
Грам не ми пука за пуканки и подобни измишльотини за бебета. Ще ме извинявате, ама на бабини деветини не вярвам.

# 459
  • Мнения: 627
Момичета, аз живея в жк Гоце Делчев и съм без кола и няма как да се присъединя в Борисовата. Ако следващата организация е за Южен парк - бройте ме! Simple Smile

Забравих да разкажа за пътуването със самолет - при все, че преди полета беше спал само 30 мин и бях уверена, че ще ни побърка, детето се държа прекрасно. Преди да се качим в самолета говори и се смя на всички, които му обръщаха внимание, а като се качихме си седна кротко в мен и си игра с играчките, които бях приготвила и дума не каза. От организацията на служителите също съм доволна - дават предимство и помагат. Лятото определено пак със самолет ще се приберем за нула време. В колата 5 часа се изнервя, въпреки почивките, които правим.
Напосредък иска само седнал да си играе. Още ме е страх да го оставям без надзор, въпреки че е все по-стабилен.

Добре вървим със зеленчуците. Изяжда по едно малко бурканче 125 гр и после суче. Вчера следобед му дадохме няколко лъжички ябълково пюре, защото купих оризова каша и искам да му я смесвам с плод, иначе ми се струва много гадна.
Кога е най-удачно да дам кашата - сутрин или следобед? Също как приготвяте купешките с АМ? Първо правите млякото и добавяте няколко лъжички ли? Много ми е неясно от описанието на Ноlla ....
И трябва ли изцяло да съм заместила хранене, за да въведа друг продукт за друго хранене?
Голяма каша с това захранване пффф

Позддрави за зъбките! Не бях чувала за пуканките 😂
Бързо оправяне от шарката на малката хитрушка.

# 460
  • Мнения: 4 005
Аз ще пукам пукснки,обичам по принцип да хапвам. Simple Smile Вчера майка му на ММ каза,че за пуканки незнаела,а знаела че се подарявали игли.Игли не смятам да порадявям.
Жани,лятна количка Чиполино микси взехме.Старата ни количка ми изглежда като танк голяма всравнение с нея.

# 461
  • София
  • Мнения: 5 619
Тони, аз я правя с 9мл вода и 3л АМ. След това добавям каша на око. Вече започнах да я правя и с вода, понеже огладнява след 4-4.5ч и му се обърка режима. Обедно давам в 13ч, следобедна закуска в 16-16.30.

# 462
  • Мнения: 18 516
Telly, не завиждай, върна си го. Grinning Десетина дни спря да се буди от само себе си и после приказката свърши. Тази нощ даже два пъти - тамън през три часа. Та сега - хем с цикъл, хем с нощно хранене. Надявам се като й мине зорът, заради който се върти по цяла нощ, пак да започне да спи. А сега е още по-зле, защото преди поне си отспиваше до 8-9 сутрин. Като започна да спи по цяла нощ и сутрин ставаше в 6.30-7. А сега се буди през нощта, но сутрин в 7 денят започва.

# 463
  • Мнения: X
Жани,лятна количка Чиполино микси взехме.Старата ни количка ми изглежда като танк голяма всравнение с нея.
Нали ? И при мен така, с лятна количка си е голям кеф, удобство и лекота.
Честито още веднъж. Simple Smile

Не бях писала тук, но от седмица малкия също беше махнал нощното хранене. Е, от снощи пак сме в отбора на ядящите.

# 464
  • Мнения: 766
Момичета, при мен сънят стабилно намаля. Бебка заспива към 21 и в 00 яде спейки. Е, после вместо в 08:30 ме буди още в 7 и няма спане след това. Аз естествено от 01 до 07 не мога да се наспя, малко ми е сънят и съм парцал.
През деня прави 2 дремки от по 40 минути и това е до 21 вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт