Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 731
  • 775
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 685
Цвети, при нас е по-зле. Яде в 19.30 , заспива, през 2 часа мрънка и ставам за биба, после се буди към 2, яде, спи 3 часа пак с мрънкане, буди се, яде и в 6.30 вече се е наспал

# 466
  • Мнения: 1 639
Момичета, при мен сънят стабилно намаля. Бебка заспива към 21 и в 00 яде спейки. Е, после вместо в 08:30 ме буди още в 7 и няма спане след това. Аз естествено от 01 до 07 не мога да се наспя, малко ми е сънят и съм парцал.
През деня прави 2 дремки от по 40 минути и това е до 21 вечерта.
същата работа, с изключение че понякой път пропуска яденето в 00 часа. Аз пак почнах да пуша и съответно и на мен съня грам не ми стига като имаш впредвид че мъжа ми става с малкия в 7 оправя го и мен ме буди чак в 8, всеки де ставам като парцал. Явно не е само заради цигарите, предполагам ти не пушиш. През деня сутрин прави една дрямка към 9 от 45 минутки и после по обед един по дълъг сън от 1 час, час и 30 и после още една от 40 минутки и от 4 -5 часа кука до 20-21 часа...Доколкото си спомням от големия няма скоро да почнат да спят до много по-късно, 7-7и 30...така дълго време беше...Кураж:)

# 467
  • Мнения: 35 110
Богомил всеки ден е различен. Един път издържа до къпането в 23, друг път заспива в 21 и спи до 8. Но снощи заспа в 21 и тази сутрин се е разприказвал от 6.30. то приказки, то смях, не е истина. Станах да го нахраня. Беше освирепял от глад. Сгъна оризовата каша за нула време Wink Свикна вече да яде каша сутрин , но си чака и млякото. Дразни се, ще кашата му я давам по- бавно , отколкото тече млякото Wink иначе не спазвам никакви схеми в захранването. Давам каквото реша . Въвела съм много малко зеленчуци. Скоро ще пробвам и месо и след това жълтък. Иначе за месец наддаде 700 гр и педиатърката е доволна от него.
Не знам дали писах - ходи и на първия си урок по плуване. Много му хареса . После спа като пън Wink четвъртък пак е на плуване

# 468
  • Мнения: 1 639
Богомил всеки ден е различен. Един път издържа до къпането в 23, друг път заспива в 21 и спи до 8. Но снощи заспа в 21 и тази сутрин се е разприказвал от 6.30. то приказки, то смях, не е истина. Станах да го нахраня. Беше освирепял от глад. Сгъна оризовата каша за нула време Wink Свикна вече да яде каша сутрин , но си чака и млякото. Дразни се, ще кашата му я давам по- бавно , отколкото тече млякото Wink иначе не спазвам никакви схеми в захранването. Давам каквото реша . Въвела съм много малко зеленчуци. Скоро ще пробвам и месо и след това жълтък. Иначе за месец наддаде 700 гр и педиатърката е доволна от него.
Не знам дали писах - ходи и на първия си урок по плуване. Много му хареса . После спа като пън Wink четвъртък пак е на плуване
това с плуването е страхотно, от личен опит знам че това е най-добрия възможен спорт, лошото е че тук басейните са просто безумно мръсни, ти къде го водиш? В големия басейн ли влиза или има специализирани басейни за бебоци? Една приятелка водеше така нейното бебе от бебе и на 1г се груркаше и плуваше, събра ми очите...

# 469
  • Мнения: 35 110
Не, водя го на басейн за бебета с рехабилитатор. Не го правя от болна амбиция да става плувец от малък, но просто плуването за мен , също, е най-добрият добрия спорт. Много се забавлява и бързо се престраши да прави неща, които го кара дамата.

# 470
  • Мнения: 1 639
И аз ще взема да помисля затова с плуването, изглежда ми страхотно, винаги ме е спирало мръсните басейни просто. Аз тренирах плуване, имах един период в който всеки ден плувах по 2 км 6 от 7 дена и се чувствах превъзходно, но това беше когато живеех във Франция и басейна ми беше на 1 минута от нас, сега тук е сложно, един от малкото читави басейни е Спартак (читави имам впредвид 50 метра), 12 лева е посещението и е ужасно мръсен, пънех се известно време и накрая се предадох:)

# 471
  • Мнения: 35 110
Много е тъжно,че тук този спорт е занемарен. В Америка почти във всеки блок има басейн и/или фитнес.

# 472
  • Мнения: 35 110


Ето го жабчо в действие Wink

Последна редакция: пн, 16 апр 2018, 19:51 от PeacockLove

# 473
  • Мнения: 18 442
Ема, басейн има при малкия Академик, зад сградите на СУ преди Плиска. Скоро му правиха ремонт и поне на картинка изглежда добре. Това за теб де, за бебо не става. http://www.academica2011.com/index.php?option=com_content&vi … =16&Itemid=20

# 474
  • Мнения: 1 639
Ема, басейн има при малкия Академик, зад сградите на СУ преди Плиска. Скоро му правиха ремонт и поне на картинка изглежда добре. Това за теб де, за бебо не става. http://www.academica2011.com/index.php?option=com_content&vi … =16&Itemid=20
да знам ама е 25 метров, мен това ми е късо, тамън се отблъсна от едната страна и съм на половината на дължината. И не ми е кеф, въртя се като пъмпал 100 часа аз затова ходих на Спартак...

# 475
  • Мнения: 627


Ето го жабчо в действие Wink

Страхотно! И аз планирам да го заведа тези дни в Щерев. Ти къде го водиш? Трябва ли и ти да си във водата с него?

# 476
  • Мнения: 836
Моля за мнение след посещението в Щерев 🙄

# 477
  • Мнения: 35 110
Аз го водя в Русе в детски център Ниш.
Аз не съм във водата. Гледам отстрани. Wink

# 478
  • София
  • Мнения: 685
Сега му дадох тиква за пръв път, половин бурканче от най-малките с 30 мл АМ, ама май дойде много...Исках да питам като започнахте да захранвате така ли беше-аз давам лъжичката той плюе всичко и бута с език, обирам от него и пак давам, мръщи се и с мъка изяде 5-6 пълни лъжички и кога започнаха да си ядат нормално без да плюят ?

# 479
  • Мнения: 35 110
Пълна мъка беше началото на захранването. С рев го хранех. Чак след месец и след почивка от няколко дни започна нормално да яде. Не чисто, но поне яде. отначало обаче е голяма мизерия..

Общи условия

Активация на акаунт