Искам да кажа ... (145) през април 2018

  • 373 372
  • 6 179
  •   1
Отговори
# 4 845
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 050
Сбъдваща, ще стискам палци за сряда 🤗
Аз също съм изпуснала за сериозността ,  дано всичко приключи добре накрая.

Захир, Джена нещо липсва днес, може и на работа да се е явила. Чакаме да сподели /поФали 😊.

За номерата на краката много не ме е еня, радвам се, че от 1.5г например не сме сменяли диоптър на каката, че там нещата доста на зле бяха тръгнали.

Ааа, Захирче -чудна тераска 😊.

Хубав ден!

# 4 846
  • Мнения: 39 439
Оф, и аз! Късмет му желая!

# 4 847
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Горе-долу в тийн възрастта спират да им растат краката. Големият прави 15 тази година и от две години не му е мърдал номера - закова на 43. Дребното е на 11,5 г. и от миналата година е на 38, има едно приятелче, набори са, той е 41, а на ръст са почти еднакви в момента.
Явно частите на тялото им растат с различни темпове Satisfied

# 4 848
  • Мнения: 22 036
Аз на Джена съм и сърдита. Баш когато се завръщах реши да се прави на работна и сега кой ще ме дондурка, а???

# 4 849
  • Варна
  • Мнения: 36 649
Еее, ти пък. Виж колко народ се заплю за срещата. Ще има желаещи, няма да бъдеш самотна Simple Smile Даже трябва да вземете да си направите баджове с никовете, че може и да не се разпознаете в ресторанта Simple Smile

# 4 850
  • Мнения: 22 036
Еее, ти пък. Виж колко народ се заплю за срещата. Ще има желаещи, няма да бъдеш самотна Simple Smile Даже трябва да вземете да си направите баджове с никовете, че може и да не се разпознаете в ресторанта Simple Smile

А, тя колкото и да е рабОтна, на срещата ще се яви Simple Smile. Ние повече от 20 няма да се съберем, ама и това е супер. Чак баджове няма да ни трябват, защото сме си пускали снимките повечето, а и след второто питие, аз ще спя кротко с кръчмарския пес, а останалите да ходят и на бар ако щат Simple Smile.

# 4 851
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Лиле, съболезнования! Бъдете силни!

Сбъдваща, ще го мисля татко ти! Стискам палци да се развият нещата добре!

Аз вчера трябваше да пусна призив във ФБ да намеря кръводарители. Много хора се отзоваха, благодарна съм им от сърце! Татко навремето имаше златен медал по кръводаряване, винаги беше първенец в завода, награждаваха го всяка година с почивки и екскурзии, а сега за 2 банки кръв...Аз също съм редовен кръводарител... Слава богу, че все още са останали хора!

Малката е на 8 и носи 32 номер, голямата на 13 години е с 37. Засега добре се движат. Аз съм с 41 и знам колко е трудно. И не, не остават точно големите номера на разпродажбите, те свършват винаги първи! ММ е с 42 номер, надявам се момичетата да се спрат някъде към 40 максимум! Ама то божа работа. Племенникът ми онзи ден се сдоби с нови маратонки 40 номер, а е на 11!

# 4 852
  • Мнения: 39 439
От сега казвам, че ако дойда само с никове ще се обръщам.... Да ме прощавате, ама докато запомня всички имена и срещата ще приключи.

# 4 853
  • София
  • Мнения: 18 717
Аз съм 39 номер някъде от 8 клас, но ми е слаб и дълъг крака и е ужас .
Сесилче дървесен питон е това. Ето като нашия , но е различна разцветка:

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 23:24 от midnightStar

# 4 854
  • Мнения: 22 036
Аз нямам проблем да даря кръв, като пристигна. Дарявам редовно 0+ съм. Ако ви трябва, ме бройте.

# 4 855
  • Мнения: 22 454
миднайт, ама много хубаво това. Simple Smile За сефте да харесам змия. Simple Smile
Макар че имам снимка с питон някъде по морето. Simple Smile Но не беше такъв цвят, а бяло и златисто доколкото си спомням.

# 4 856
  • Мнения: 6 301
Миднайт, вземай любимците на срещата момичетата да им се порадват Laughing

# 4 857
  • Мнения: X
Отзиви за поредицата Балканският човек? Излезли за 3 тома до сега, общо ще са 4.

# 4 858
  • София
  • Мнения: 18 717
Много са красиви то има  ярко жълти, червени , сини , уникални са.
Стресират се много при разнасяне  , а и ние ще сме си достатъчни Grinning

# 4 859
  • Варна
  • Мнения: 36 649
Те половината ще избягат с писъци, ако вземеш и змиите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт