Искам да кажа ... (145) през април 2018

  • 373 628
  • 6 179
  •   1
Отговори
# 6 075
  • Мнения: 22 541
белинда, аз това ям, така че за мен е ок салата и скара. Simple Smile

# 6 076
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Ооо, толкова е сладък малкият бебок  Simple Smile, прекрасен!

Тарти, Сбъдваща, мисля ви  Praynig.

Начи, Белинда, не беше права да цитираш менюто, пак огладнях  Crossing Arms

# 6 077
  • Мнения: 22 541
И аз съм гладна, ПМС, пък и на обяд бях скромна. Краставица, домат и една гадна пуешка шунка. Блъскат сол в неусвест, а в тази дори имаше картофено нишесте, отврат. Но в бързината не четох етикета сутринта.

# 6 078
  • Мнения: 39 775
Добре, че имам черен шоколад, вместо Козуначената торта и скарата със салатите.

# 6 079
  • Мнения: 22 036
За куверт на човек нищо не са ми казвали. Предполагам, че ще искат стойността на поръчаните плата, които после ще приспаднат от сметката, която със сигурност ще дойде по-голяма - нали ще се поръчва и пийнье Satisfied
Просто ще ги платя, а после на място ще видим колко сме, ще разделим сумата и всеки ще ми плати неговата си част, само 20 % лихва ще ви взема  Money

Абе ти акъл имаш ли, 20% надценка щяла да взима. Поне по една вечер отглеждане на децата от всички присъщващи заслужаваш. Може тогава и с момиче да се сдобиеш. Ще ти пусна на лична свободните и дати Simple Smile.

Иначе планът е супер.

# 6 080
  • Мнения: 2 255
Страхотно бебче и “маймунче” Simple Smile
Изваля се небето при нас от вчера, утре също ще е кофти и да се оправя вече...

# 6 081
  • Мнения: 18 059
Шугър, замириса ми на бебешко, завидях ти 😆

# 6 082
  • Мнения: 39 775
Видях Шугъра. Явно не ми е било заредило снимката, а аз бързо съм скролнала.
Изядох остатъка от шоколада. Ще почакам до 18.30-19 часа за вечерята. Тогава пия антибиотика. Трябва да замеся едно тесто за пица за останалите, да отида до педиатър за бележка, до шивачката...

# 6 083
  • Мнения: 1 724
Много благодаря, момичета Kissing Heart

Сега...Белинда е ясна, освен ако не й гарантираме към 324%, че ще е момиче, трудно ще е навиването, ама другите дето ви се иска бебе, технологията нали я знаете? Освен това, ако не е много пренаселено у къщите ви, и врата не ви трябва;)

Аз лично, приключих с приноса си към пренаселването на планетата, щото хем са 50/50, хем на всякакви възрасти, а и ресурс не ми остана, за физическия такъв говоря, финансовия и на снимка да го видя, няма да го позная. А и спомняйте си пълната картинка бе, хора, не само демо програмата – то не е да го гушкаш и миришеш само (че и мирисането не се препоръчва понякога)!

Светкавица, радвам се, че хубавият маймунчо е добре.

Мари, какво си се активизирала толкова? Я беж обратно в полегнало състояние...  То ти старите кучета не слушаш, че мен ли, ама на човек рядко му се пада да се излежава основателно, та ако съм аз, ще си го ползвам валидното оправдание.

На среща, смятам, е ясно, че няма да се явя, по обективни причини, но...ако много закъсате с темите за обсъждане, можете да ме държите в списъка на резервите. Аз понеже на нито една среща на випуска не съм била и след една подобна ме среща бивша съученичка и вика: А, Шугър, що не дойде...толкова исках да те видя, ама добре направи, че само ти липсваше и още една, та за вас си говорихме.

# 6 084
  • Мнения: 22 036
На тебе пък какви са ти "обективните" причини? Почти лятно време, неангажираща квартална кръчна, детето ще спи, а ако не, все някой чичо ще го разнася.

Ама вие сте наистина щастливи, че сте с бебета в такъв хубав сезон. Походете си, докато спят и биберон или кърмене им стига, че после идва периода с крещянето, тичането и яденето от чиниите на разни хора Simple Smile.

# 6 085
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
На тебе пък какви са ти "обективните" причини? Почти лятно време, неангажираща квартална кръчна, детето ще спи, а ако не, все някой чичо ще го разнася.

Амииии Шугър е малко на друг континент. Да вземеш да я забършеш по пътя освен.... Stuck Out Tongue

# 6 086
  • Варна
  • Мнения: 36 864
Видях бебока! Гушка ми се бебе, ама ако може да не реве и за малко да се гушкаме. Аз ресурс  за едно само имах, толкоз.

# 6 087
  • Мнения: 22 036
На тебе пък какви са ти "обективните" причини? Почти лятно време, неангажираща квартална кръчна, детето ще спи, а ако не, все някой чичо ще го разнася.

Амииии Шугър е малко на друг континент. Да вземеш да я забършеш по пътя освен.... Stuck Out Tongue

Ооо, това съм го пропуснала, ама ако имам възможност и там ще се кюпна.

Хора, три дни преди бала трябва да купувам нова риза. Ееее, нямам нерви. 10 дена го карах да ги облече, и е на,  днес в 10 без 15. Ще му се не види и пубера. Утре ще се мъкна със сако и вратовръзка и ще трябва да търся риза, разчитайки на съвет от недорасли  гейове.

# 6 088
  • Мнения: X
Днес е неучебен, но работен ден и тук. Използвах го да заведа тийновете на пазар за летни дрехи. Малкия настигнал големия, вече са извън детската номерация. S , а понякога и М от мъжката им пасва. Тъй, настроих нервите за голямо напрежение, обещах и на Русокоска някоя глезотия и тръгнахме. Че имаше мрънкане, имаше. Но и бяха с настроение и не отказваха мерене. Движихме се със средна скорост 120 евро в час, но набавихме тениски, хуудита и къси панталони за тийновете, още по едни кецове за 1 и 3, бански за всички, очила за плуване за тримата, слънчеви очила за 2 и 3, благоверния уредих с 3 ризи и 2 вратовръзки, тиранти за татко взех и даже забърсах 2 летни топа за мен. Скапах се. Диванетата не спряха да се дърлят, особено като се поумориха, но... ясно беше. Накрая едва носихме торбите на успешния пазар, хванахме влака за вкъщи на магия и сега с кеф и без угризения ще си доям половината геврек, останал от обяд.

# 6 089
  • Мнения: 4 785
Ooo, Захарчето е много сладко! Кой каза, че иска бебе - давам Мърчето Joy Значи само малко в преразход на памперси ще ви вкара, но пък винаги преди да напълни новия, който току-що сте сложили, дава една дяволита усмивка... вече знам след нея какво следва. И ядене му осигурете, че нали... и е ваш! Мъжът ми е сега го изкара, твърдейки, че не можело да яде, той е сега бил спрял, мхм, чакам след малко да се върне безславно.
Искам само да се наспя. И не ми казвайте спи с него, защото то просто няма кога Joy Днес е спал веднъж, което време използвахме да обядваме. После той яде и пълни памперсите и пак е време да яде, боже аз ако ям толкова, вече да бях много анд нормата аххаха!
Мари, ти добре, че каза за сусама, аз се чудех тия дни на какво ми дава реакция, спирам го да видя дали е от него.

Общи условия

Активация на акаунт