"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 37

  • 61 874
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 518
Ппц???
Зависи кога е била овулацията. Кога е трябвало да ти дойде?

# 61
  • Мнения: 5
Ами, трябваше на 30март. На 30или31 ми беше първият полов акт, та ако нещо е станало, ще е тогава. На мен не ми се вярва, ама кръвен или обикновен също ще отчете? Да мога да почна хапчетата.

Последна редакция: чт, 12 апр 2018, 16:06 от evva92

# 62
  • Мнения: 845
ЧХГ 11 дена след доказана О, ако не се лъжа.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 125
Ако овулацията ти е била в посочените дни - 12 дни след тях теста би следвало да отчете.
Но щом ще предизвиквате цикъл... проблеми ли имаш, закъснява ти много, нередовен е?

# 64
  • Мнения: 5
Нередовен. А сега от 45 дена го няма.

# 65
  • Мнения: 19
Здравейте аз съм нова тук
И така мойта дата беше последна 10 март
Закъснява ми вече 3 дни не знам дали съм бременна или не но много се надявам пробваме вече 2 години и нямаме успех още

# 66
  • София
  • Мнения: 11 522
Ами просто направи един тест и ще разбереш.

# 67
  • Мнения: 19
Ами просто направи един тест и ще разбереш.

Ами нали Знаеш разочароващата една черта който съм гледала много
Ще почакам още малко
Но за признаци имам много бяло течение боли ме кръста и корема типично като ПМС

# 68
  • София
  • Мнения: 1 125
Знаем, ама и боб не хвърляме. Щом толкова време чакаш да дойде - направи един тест или пусни кръвен. После вече спокойно,ако е отрицателен пий си предизвикващите цикъла и тогава действайте. Сега и да чакаш, и да не чакаш... файдата е никаква.

# 69
  • Мнения: 19
Знаем, ама и боб не хвърляме. Щом толкова време чакаш да дойде - направи един тест или пусни кръвен. После вече спокойно,ако е отрицателен пий си предизвикващите цикъла и тогава действайте. Сега и да чакаш, и да не чакаш... файдата е никаква.


Права си

# 70
  • Мнения: 5


Отрицателен, нали? Мога от утре да пия хапчетата?

# 71
# 72
  • Мнения: 66
Здравейте, бях бременна в 3г.с. И тази сутрин станах, и имах кръв сега имам цикъл...изгубила съм бебето 😞според вас някакви причини?

# 73
  • София
  • Мнения: 10 642
3г.с. е седмицата след овулация!
Как разбра, че си бременна, като по това време ембриона все още е някъде по тръбите?
Или не броиш правилно седмиците.

# 74
  • Мнения: 66
Гинеколожката , каза ми че съм бременна , но не ми каза седмица и го пресметнах във интернет последния ми цикъл беше на 25-ти март

Общи условия

Активация на акаунт