"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 37

  • 61 865
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 276
Гледа ме с вагинален, пита ме дали съм си правила тест и др седмица да си пусна ЧХГ, нещо определено я съмняваше.. като й казах, че цикълът ми никога не е бил на 28 дни , а дори февруари трябваше да ми дойде на 17-ти, а ми дойде на 28-ми ...ето така ми изглежда снимката

# 46
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Според мен щом си с нередовен цикъл, нямаш повод за притеснение. На следващия преглед ще видиш пораснало сакче и ембрионче може би. Кога си пак на преглед?

Ако имаш големи притеснения, можеш да си пуснеш чхг през 48 часа, да видиш как се удвоява. За мен обаче всичко е наред, просто си с дълъг цикъл и късна овулация явно. Успех!

# 47
  • Мнения: 276
Благодаря много за успокоението, дано всичко е наред.
По принцип цикълът ми е на 30-32 дни. Януари ми дойде на 17-ти, февруари месец бях болна и пих антибиотик и ми дойде на 28-ми..
На преглед мисля да отида към сряда (при друг лекар)...
Какво ли не ми мина през ума вече..
За първи път ми е Simple Smile и не знам на кое да обръщам внимание и кое не, всичко поставям под лупа.
Имах многоо леки болки от лявата страна, по-скоро дразнение и пак започна шашкането, а и изчезването на някои от симптомите ....
Надявам се наистина всичко да е наред.
Светли празници 🌷

# 48
  • София
  • Мнения: 2 600
В толкова ранен стадий на бременността няма нужда да се тревожиш от това дали симптомите са постоянни или не. Съвсем нормално е всичко, което описваш и няма нужда да следиш дали боцкането изчезва или се появява, само ще се натовариш така.     

# 49
  • Мнения: 56
Здравейте. Има ли вероятност да съм забременяла, когато приятеля ми свърши в гащите и аз се (извинявам се за думата?) отъркам в неговото бельо?

# 50
# 51
  • Мнения: 276
Здравейте, днес бях на преглед.
Би трябвало да съм 6 г.с, но плодния ми сак отговаря на 5+2 (1.43), като вътре не се вижда нищо.
Това, което ме притеснява е формата на плодния сак.

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 15:21 от Не се сърди, човече

# 52
  • Мнения: 2 173
Често са овални. То зависи и как се гледа. Ако е прекалено деформиран, не е добре, но в много ранна бременност няма какво да се каже. Може овулацията ти да е била с няколко дни по-късно и това да обяснява разликата от няколко дни. И в 5+2 и в 6г.с е възможно да не се види ембрион. На следващия преглед ще стане ясно. Ако не търпиш, иди за второ мнение или пусни чхг през 48 часа. Успех.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 114
5+2 е 6 г.с. При мен в 5,3 се видя ембриончето, а в 7 седмичка се чу и сърчице. Та изчакай. Може да си била с късна овулация.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 17
Здравейте дами,бих искала да споделя с вас моя странен случай.Да започна от там,че цикъла ми не е редовен(имам закъснения понякога от 2 до 3,4 дена)Последния ми Ц беше от 16.02 до 20.02. идва ми през 34дена започнахме опити за бебче на 11.03 редовни бяхме и цикъла ми до ден днешен така и не дойде.На 02.04 направих тест-отрицателен,направих кръвен тест пак отрицателен.След което посетих гинеголожката ми,тя също потвърди,че бебе няма и ми предписа дуфастон 10 дена да пия всеки ден сутрин и вечер-2 таблетки на ден.10те дена си минаха и заминаха(през тези 10 дни опитите продължаваха) Докторката ми ми каза че имам седем мини кистички,но не били проблемни за забременяване.Сега ми е притеснено да правя тест-за да не се разочаровам отново..Ноо вече незнам какво да мисля..Моля за мнение,съвет Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 7 645
Сега като си спряла дуфастона, трябва да ти дойде.
После правете опити, но почнете по-рано, примерно като ти свърши кървенето, а не от 25-тия ден на цикъла.
Дните на цикъла се броят от идването до идването на следващото кървене.

# 56
  • Мнения: 82
Здравейте искам да ми помогнете преди два месеца имах сплонтанен аборт (не се наложи кюрташ)/ доктора каза да изчакам един нормален цилак и да си продължа с опитите за бебе . така и направих следих , овулаци сичко правихме опити и така нататък.. Вчера трябваше да ми дойде цикъла но  неми дойде тази седмица имах болки като чели ще ми дойде но неми дойде  боцките ми се надуха направо като балон:grinning: и са много чуствителни от сутринта имам предърпване в лявата страна по доло несъм ,  правила тест тъй като се чудя на 1-ден закъснение дали ще отчете !  Дали е възможно да съм забременняла ... 😇🤗😎

# 57
  • София
  • Мнения: 7 645
почти нищо не разбрах.....

На 1 ден закъснение, теста отчита. Направи

# 58
  • Мнения: 2 173
Нещата са 50:50...

# 59
  • Мнения: 5
Здравейте! Искам да ви попитам, ще приемам хапчета за предизвикване на цикъл, но преди това трябва да се отхвърли възможност за бременност. Възможните дни са 30;31март 1;2 април, не знам и аз. Ппц е почти невъзможно да съм имала такова смущение и измяна, но АГ ми каза да си направя тест. Та към въпроса, не е ли малко рано, ако е станало нещо?

Общи условия

Активация на акаунт