БВД - тема 23 - Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред!

  • 89 986
  • 748
  •   1
Отговори
# 210
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 259
Аз онемях от първите 2 реда! 10 кг за 12 дни? Браво на теб. Аз едва 4 свалих за месец и половина. Иначе за почивките- да така пише, но всеки може да се информира и прецени каква почивка ще е добре за него.

# 211
  • Мнения: X
10кг за 12 дни е по-скоро стряска що. Освен ако не иде реч за 300 килограмовчовек... А едва ли...

# 212
  • Мнения: 1 794
Здравейте,днес се измерих за първи път след първата седмица.Както си трябва,сутринта и на гладно.Обиколките на бедрата са -4см.,обаче талия и ръце са си същите. Rage Килограмите са -3.5кг.Това е,сега като дойде лунуването на 22.05. пак ще го направя,че тая талия дето не мърда ме убива!!!
Интересно,че постигнатото от предното лунуване май не се забелязва,но аз наруших режима с плодове.

# 213
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 259
Трънче, не се вманиачавай толкова. Всеки организъм е различен, с различен метаболизъм.
За мен по- важно е постоянството и промяната на хранителните навици. Когато си изключил от менюто си всичкия джънк и се храниш умерено, нещата ще се случат. Може да е след месец- два- три. Важното е да не се отказваме. Аз ако бях свалила 3.5 кг за седмица, щях да хвърча от щастие. За съжаление свалям твърде бавно и се радвам искрено на всеки свален грам.
Това, че от време на време си позволяваме по някой плод- ами хора сме. По- важното е, че е плод, а не торта.
Днес си позволих да си похапна малко кокос. Той е със сравнително малко въглехидрати. Ще се опитам да пропусна вечерята, макар че ме гони пмс- то.

# 214
  • Мнения: 1 794
Вики,права си,но аз като лунувах на 15 май и се измерих бях -5кг.за килограмите съм ОК,но аз исках най-вече обиколки да свалям.И явно си е до структура,аз лесно свалям кълки и дупе,ама талия и ръце?!Нищо де,аз сега съм активна и с гимнастиката,та дано от там се случат нещата.

# 215
  • Мнения: 1 794
Здравейте,много съм доволна от лунуването вчера.Съчетано с нашият режим ме напъха в едни любими дънки,които се канех да подарявам! Flowers Hibiscus

# 216
  • Мнения: 407
Момичета от днес съм отново с вас.
За няколко седмици почивка качих 1,5 кг. Еми личат си да му се не види!
А бях започнала да се харесвам.
Закуска кафе
Обяд кюфтета със зелева салата
Вечеря яйца ( ще видим как).

# 217
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 259
Теодоранка, какво хапваше по време на почивката?
Трънче- браво на теб !

# 218
  • Мнения: 1 794
Вики,благодаря ти!Аз имам още 17 дена и чакам края на режима с нетърпение,заради плодовете!Иначе за обяд имам салата с риба тон.А си намерих и едни ароматни парти доматчета,вкуснотия!
Успех,момичета!

# 219
  • Мнения: 407
Оф не питай.
То не бяха рожденни дни, празник на града, банкети Grinning
Попрекалих със сладките и тестените.
От днес влизам в релси, че не мога да се трая.
Като стана въпрос за плодове вчера купих диня, че ми се дояде. Ами имаше вкус на тиква.
А как лунувате?

# 220
  • Мнения: 1 794
Теодоранка,аз лично при четирите фази на луната правя 36 часа само вода,билков чай и сутрин 1 кафе.Страхотно се прочиства организма.Подритваш лекичко метаболизма и така. Relieved

# 221
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Прочетох резюмето в началото и имам въпрос. Как стои въпроса с авокадото? По принцип се води плод, а те са забранени при режима, изрично пише. Но като му видях състава, то вътре има най-много мазнини, въглехидратите са малко, а и аз ям по половин плод на ден. Ще ми попречи ли?

Иначе тази седмица има филе Елена на промоция в Кауфланд, мисля да си взема и като му добавя един голям розов домат се получава съвсем приличен обяд.

# 222
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 259
Авокадото си е ок, то и доматът по принцип се води плод, според ботаниката.
Успех!

# 223
  • Varna
  • Мнения: 201
Здравейте,започнах вчера от 75.7 ,а днес сутринта 74.9

HighSpeed ти до къде стигна?


вчера :2 домашни пъдпъдъка  печени+ зелена салата и домати -нямах апетит
днес: пъдпъдък яйца и телешка кайма на тиган + домат -за обяд
вечеря :печен шаран

ХАЍДЕ някой с мен Wink

# 224
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Засега до никъде ама не губя надежда. Слаб ми е ангелът, а надуша ли сладко ставам неудържима...

Общи условия

Активация на акаунт