БВД - тема 23 - Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред!

  • 90 015
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 38 523
Уф, бях забравила за млечните.

# 721
  • Мнения: 155
Има ли някой на диетата? Аз започнах вчера, не знам до къде ще я докарам. След първия ден - 1 кг., остават още пет.

# 722
  • Мнения: 280
Бях започнала, но не мога да карам на месо, не е като преди години... Преди основно с месо се изхранвах, но вече не мога да ям месо всеки ден и се отказах...много ми липсват плодовете.
Иначе съм правила диетата преди 2 години и имаше страхотен резултат. Успех 🌺

# 723
  • Мнения: 930
Зелен фасул разрешен ли е ?

# 724
# 725
  • Мнения: 2 275
Зелен фасул разрешен ли е ?
Има един салатен зелен фасул, тънък и няма зрънца вътре. Смята се за един от най-добрите като гарнитура при НВХ и други режими.
Друг вид е плосък и пак без зрънца, но по-рядко се намира.
Дори и Дюкан ги е "разрешил" тези два вида зелен фасул.

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 16:48 от tania6

# 726
  • Мнения: 35
Здравейте,от няколко дни разглеждам темата и от днес съм при вас.Интересувам се използвате ли мазнина когато готвите или в салатите- олио,зехтин...?
И ако се използват дали пак се свалят килограми?

# 727
  • Мнения: 35
Също по колко хранения на ден е позволено? 🤔

# 728
  • Мнения: 155
Аз използвам зехтин за салатите и с олио готвих зеле с месо. Храня се 3 пъти на ден.

# 729
  • Мнения: 35
А калории броят ли се ?

# 730
  • Мнения: 280
Bambi007, не, в тази диета не се броят калории. Хапваш от всичко, което ти е позволено, когато си гладна. Много вода и витамини се приемат. Зехтин и олио са позволените мазнини.
Да, свалят се килограми и използвайки мазнина, но не прекалявай и избягвай пърженото, въпреки че в тази диета е разрешено.

# 731
  • Мнения: 950
А калории броят ли се ?
Bambi007 може да прочетеш началото на темата и ще си отговориш на всички въпроси,които си задала досега и може би на други,които още не си.

# 732
  • Мнения: 35
Да,това започнах да правя,но ми се искаше като мнение да разбера кой как сваля.
За днес като стартово:
Закуската ми е чаша вода с капки лимон и чисто кафе (рядко закусвам)
За обяд и вечеря ще направя прясно зеле със заешко месо и салатка 🙃
Имам 20 кг да свалям така,че захващам сериозно....ще включа и упражнения вкъщи 😇

# 733
  • Мнения: 16 872
Олиото не е позволена мазнина.

# 734
  • Мнения: 35
Ето за това исках да разбера някой неща 😀,а в темата в началото пише,че е позволено.Блаходаря 😇
Олиото не е позволена мазнина.

Общи условия

Активация на акаунт