БВД - тема 23 - Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред!

  • 89 697
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 737

От вчера с едно основно хранене към 10 часа ме държа сита чак до вечерта.
Менюто за днес е като вчерашното-3 варени яйца, 200 грама месо и 3 дози протеин.Едната сутрин след тренировка, а другите две преди лягане.
Най-хубавото е, че празниците двата дни ще съм сама у нас, няма козунак, няма изкушение, а другите два ще съм по 12 часа на работа и ще имаме много работа, а време за ядене не.

Добре дошли на всички Hug

Мога ли да попитам какъв протеин използвате и как се определя дозировката? Не съм взимала досега, а искам да започна.

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
SCITEK.Пия от 1-4 дози дневно.Една доза е 30 грама, която е равна на 119 калории.

# 47
  • Мнения: 45
Ark, опитах да кърмя, но имаше проблеми и не се получи. Мисля, че не бива да махаш изцяло млечните продукти, също така недей д справиш нулеви дни, просто вкарвай по малко въгл. Зеленчуците недей сурови , за да не предизвикват колики у детето. Четох много за храненето по време на кърмене и смятам, че е възможно да се прилага балансирано хранене, но не в крайности, а ден изцяло без въглехидрати според мен си е крайност особено , когато кърмиш.

# 48
  • иска ми се Варна през лятото
  • Мнения: 223
Ок, ще стискам още малко. Тя е на 10мес, но още ме иска Grinning. Ще ви следя и ще се запиша рано или късно, като спре да суче. Засега повече разходки. Успех на вас, дами!!! И весели празници на всички!

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Като бивша скорошна кърмачка ще се изкажа амаа въобще не правете диети.... Така си прецаках кърменето с няколко дневна диета
(разделно хранене) ,че ми трябваше цяла седмица да възтановя лактацията. Успех.

# 50
  • Мнения: 407
Редактирам се. Питах нещо, което е написано в първия пост.
За утре съм си приготвила зеле, салата домати и краставици и естествено боядисани яйца.
Успех на всички и много свалени килца.

Последна редакция: пн, 09 апр 2018, 23:21 от teodoranka

# 51
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Добро утро.
От днес отново тук.
Имам за сваляне още 10-15 кг.
Искам да съм. 55-60.Сега съм 73.
Не съм спазвала диетата цяла зима и качих само 3 кг.
Аз я спазвам стриктно като  се навива да я започна.
Единствено слагам зехтин на салатите и олио на готвеното.
Кокосово масло не ползвам.
Днес за закуска яйце и кафе чисто.
За сладко дъвча дъвки.
На обяд зелена салата и агнешка мръвка ще е.
Вечерта пак това.
Предния път гледах да съчетавам тази със моното.Тоест ако хапвах на обяд едно месо,вечерта беше същото месо и салата или сготвена храна .
За утре съм замислила "течна мусака".

# 52
  • Мнения: X
Каква е тази течна мусака?

# 53
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Каква е тази течна мусака?
Моя измислица 😉
Задушавам на котлона  лук,чушки,тиквички,един морков,патладжан,гъби,или каквото зеленчуци обичате.Вадя ги и задушавам каймата добавям зеленчуците при нея,добавям и домашен доматен сок или пюре, една чаша.Остсвям да ври няколко минути и добавям всякакви подправки.Ако ми се занимава изливам сместа в тавичка и чуквам две три яйца отгоре и запичам,ако не ми се занимава я хапвам и така.

# 54
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 115
Здравейте! Минаха празниците и се захващам с диетата 😀
За закуска кафе, яйце+ няколко маслини
Обяд- варено пилешко бутче+задушени броколи и карфиол
За вечеря най- вероятно ще дояждам яйца+ зелена салата+ гъби
Лек ден на всички !

# 55
  • Мнения: 407
Здравейте приятели!
Ще ме приемете ли във вашата темичка?
Аз съм на 37 години , висока съм 1.60 м. и в последните 2-3 години напълнях доста.
Искам да отслабна,  защото много ми пречат тези килограми.
Започвам от 67 килограма.
З-Кафе без захар и 2 яйца варени и салата марули
О-Същото като на закуска
В-Пилешко месо, варени яйца и домати

# 56
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Добро утро.
Не закусвам по-принцип,рядко ми се случва да имам нужда от закуска. Изпих чаша джинджифилов чай и сега едно кафе.
Обяд и вечеря ще е мусака. За междинна закуска едно две яйца със зелена салата.
Избягвам кореноплодните, но наблягам на зеленолистни.
Вода пия много,но аз винаги съм пила големи количества и не ми е проблемна.
Започнах с витамините още днес.
Единствения ми проблем е безсънието,но ще свикна.
Както и предните пъти ще се премеря на 12 и на 24 ден.Така не се вглъбявам в това дали съм качила или смъкнала грамчета.
Хубав диетичен и слънчев ден ви желая!

# 57
  • Мнения: 3 118
И аз при вас от днес. Моментът е особено подходящ.
Яйцата и зелените салати са си баш по режима.

# 58
  • Мнения: X
Следих предишните 2-3 теми, да не изпусна и тази, макар че се храня предимно НВ ВМ.
Но от време навреме ме избива на съвсем БВД....когато няма хубави зеленчуци на пазара....зелени салати не обичам, а и ме подуват, а домати/краставици още не стават за ядене, та карам основно на месо и по някой сготвен зеленчук.

# 59
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Аз днес сготвих прясно зеле с пилешко и два дни ще изкарам с него.
Вчера си направих страхотен пастет от варени яйца,задушени тиквички,копър и подправки,пасирани.Използвам го за добавка към резенчета домати,пълня си чушки с него,рулца от краставичка си правя,както и го слагам в айсберг листа.Мажа го върху печената пържола или си правя два бургера и между тях слагам от него  краставичка,листенце маруля и става като истински сандвич.
Пробвайте го ако желаете.
Като за трети ден се чувствам много добре. Естествено не съм свалила но ми е леко.

Общи условия

Активация на акаунт