Откраднат живот - ТЕМА 40 Критична точка...Бомба със закъснител

  • 35 769
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 338
По мое скромно мнение на такива жени не им е интересно някой да ги иска- те обичат да страдат Expressionless

# 706
  • Мнения: 247
Може Банков да се върне като анестезиолог, нали беше с такава втора специалност. Освен това някъде имаше хипотеза, че идва с жена си. Със сигурност ще има драми между тях двамата и Зорница и Марио.
Освен туй.. не вярвам, че мъките на Мазови ще приключат след раждането на детето.
Всъщност това дали ще има 6ти сезон, май зависи от това дали Ванчето ще роди до края на този... Хахаха

# 707
  • Мнения: 2 653
Не мисля, че Банков би дошъл от Германия, за да бъде анестезиолог, със сигурност това може да го прави и там, за по-добри условия.
А и вече е бил директор, все пак, няма да си позволи да започне на по-ниска позиция.
По- скоро ще е жена, която ще се включи в любовния водовъртеж на болницата.

# 708
  • Мнения: 6 833
Сблъсъкът Марио-Банков щеше да бъде много по-плодотворен, околкото този между братята. Има много хляб там и още от началото на сезона биха заложили на това✌


Какъв сблъсък очакваш между двамата, ако Б.беше останал, освен на професионално ниво?
Ако магарето беше останал, нямяше да се случи "първата среща" между Зори и Марио. А тя да му обърне внимание и да се влюби в него е малко вероятно, ако Леденият Айсберг беше тук.


Никъде не съм казала, че очаквам сблъсък, ако Банков беше останал.
Не знам защо така си решила 🙄
най-малкото - заминаването му е факт и няма как да върнем времето назад, за да го променим ✌

Казах, че щеше да ми е по-интересен триъгълника Зорница-Марио-Банков, вместо Зорница-братята Ковачеви и ако Вергов беше приел участие този сезон, то вярвам, че екипа щяха да заложат на тази линия, вместо на братята✌

# 709
  • Мнения: 6 159
Единственият шанс за Батко и Кака е Тони да подочуе клюка за тях , да постъпи мъжки и да им даде благословията си.
Дано това с Банков си остане само телефонен напън .

# 710
  • Мнения: X
Единственият шанс за Батко и Кака е Тони да подочуе клюка за тях , да постъпи мъжки и да им даде благословията си.
Дано това с Банков си остане само телефонен напън .


На същото мнение съм. Все повече си мисля, че Банков беше просто едно позвъняване, за да разбунят духовете малко и да ни ошашкат.
За триото също - Тони сега е единатвения човек, който може да ги побутне. Представям си една доста клиширана, но готина сцена - вика Зорница и Марио поотделно вкъщи, за да му помогнат със здравословен проблем, там ги чака вечеря - свещи, вино, пълна програма. Като пристигнат - прегръща Зорница и я целува по бузата, после прегръща брат си и му казва “Успех, братле!”, пожелава им хубава вечер и излиза. Накрая го дават как върви по улицата усмихнат.
А вечерята пак остава недоядена Joy

# 711
  • Мнения: 9 057


От всичкото, което написах, ми е кофти само заради Амбър - това не е против Вергов, против фейс кокошките е!
Дона  Kissing HeartИ аз не си падам по истериите.Ясно ми е ,че той няма място в така създалата се любовна история.Но просто обичам да го гледам на екран,може пък и в друга любовна история Simple Smile

# 712
  • Мнения: 6 833
Аз открай време мисля, че Тони ще изграе ролята Купидон 🏹
Просто не знам и аз как по друг начин ще случат нещата, още повече че и Зорница още не знае за трансплантацията и каквато си е добра душичка, като разбере съвсем няма да иска и тя да нарани Тони.

# 713
  • София
  • Мнения: 9 558
Интересно ми е как се заповядва на сърцето кого да обичаш?!

Да, малко повече стана драмата около Огнянова, но ми е чудно, как може да бъде обвинена, че не се хваща с Тони, дори и повече, не и било интересно да я обичат. Ако се хване с Тони сега ще е изключително грозно, няма място тава връзка. Тя знае какво изпитва големия Ковачев, знае защо не я допуска до себе си и ако отиде при Тони ще е много долно. По-добре наистина да се напусне болницата.

Много зависи какво Тони ще чуе от разговора на Зорница с Лора и какво ще каже на брат си.

Хора, убивате ме с това, Банков ще се върне с жена си и ще стане интересно. какво интересно и красиво би могло да се случи в такава ситуация? Още сълзи, страдание и наранени хора.
На Вергов му трябва нов сериал и Милошев е добре да се замисли.

# 714
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Банков ще покани Зорница при него в Германия, тя ще се съгласи и на летището Ковачев ще я догони и върне.

# 715
  • Мнения: X


От всичкото, което написах, ми е кофти само заради Амбър - това не е против Вергов, против фейс кокошките е!
Дона  Kissing HeartИ аз не си падам по истериите.Ясно ми е ,че той няма място в така създалата се любовна история.Но просто обичам да го гледам на екран,може пък и в друга любовна история Simple Smile

Мда, няма да е зле. Представям си един спин оф на сериала, фокусиран върху образа на Банков.Определено бих гледала Вергов.

rosita, това за Банков и жена му е измислица на фейсбук кокошките...така де, фенките. Ние по-скоро обсъждаме абсурдността на идеята.
За Зорница и Тони - има една приказка, че жените се влюбваме в мъжете, които са влюбени в нас. Виждала съм го много пъти около мен това. Но, не мисля, че Зорница ще се хване с Тони. Накрая ще се съберат с Марио двамата.

# 716
  • Мнения: 2 653
Единственият шанс за Батко и Кака е Тони да подочуе клюка за тях , да постъпи мъжки и да им даде благословията си.
Дано това с Банков си остане само телефонен напън .


На същото мнение съм. Все повече си мисля, че Банков беше просто едно позвъняване, за да разбунят духовете малко и да ни ошашкат.
За триото също - Тони сега е единатвения човек, който може да ги побутне. Представям си една доста клиширана, но готина сцена - вика Зорница и Марио поотделно вкъщи, за да му помогнат със здравословен проблем, там ги чака вечеря - свещи, вино, пълна програма. Като пристигнат - прегръща Зорница и я целува по бузата, после прегръща брат си и му казва “Успех, братле!”, пожелава им хубава вечер и излиза. Накрая го дават как върви по улицата усмихнат.
А вечерята пак остава недоядена Joy

Ех, Дона, страхотно си го измислила, направо си го представих и ми стана толкова приятно.

# 717
  • Мнения: 6 833
За мен варианта да има нещо между Тони и Зорница е под 1%
Това ще бъде тотално падение на сценаристите и съсипване на образа й. Както видяхме, тя е готова дори да се откаже от приятелството им, но не и да му даде някакъв шанс.

# 718
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Аз не вярвам Тони да го играе Купидон. Поне не и докато не се влюби в друга жена, за да разбере че това "влюбване" в Зорница не е било кой знае какво, че е било самонавиване и прочие. До тогава просто няма как един ден да му щракне и да каже " Давай, ти си, спечели я". Дори очаквам да има някакъв сблъсък между Тони и Марио, когато Тони разбере за чувствата на брат му. Пък вече след това ще вкарат нова жена на хоризонта, Тони ще залитне по нея, ще се влюби, и тогава вече ще може да погледне приятелски на Зорница ...

# 719
  • Мнения: 2 364
Може би гледам на сериала по друг начин, знам ли, но за мен не е въпроса Вергов, а Банков. Въпроса е, за какво Банков ще се връща, а не искам ли да гледам Вергов.
Да, много хора трудно отделят актьора от образа на персонажа. Дори и в обратната посока е така - в случая, има и такива, които не харесваха Банков, защото не харесват и човека Вергов. Hай-ревностните му фенки във Фейсбук открито признават, че ако Банков не е бил изигран от него, досега да са го забравили и че определено са пристрастни към актьора, а не към героя. (всъщност, действителоно в това е парадокса - да не можеш да видиш, че героя вече няма място в сценария или поне в тази сюжетна линия) Hо със сериалите явно е доста сложно. Чувала съм, че и самите актьори се притесняват от факта, че дълго време, дори след като сериала приключи, зрителите продължават да ги възприемат в този образ.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 10:54 от Zlati***

Общи условия

Активация на акаунт