Откраднат живот - ТЕМА 40 Критична точка...Бомба със закъснител

  • 35 798
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 9 558
Предлагам да дадем мястото на момичето, за което по-рано днес говорихме - новата анестезиоложката, в която Тони ще се влюби.

Марио не се отдръпна, за да отиде Зорница при Тони. Не искаше отново той да е звездата, а брат му сянката.

Калин също ще се върне в болницата, не си спомням къде го гледах, май в един от клиповете на Марта. Беше в количката и с лекарска престилка.


Тези 45 Мин са много недостатъчни, не успяват да развият добре образите на пациентите. Спокойно могат да заложа на по-интересни медицински случаи и да оставят лекарите да са щастливи поне няколко епизода.

# 646
  • Мнения: 9 374
Сега пак гледах промото. Докато Зорница говореше за напускане на болницата, човекът, който я слушаше тайно, сякаш беше Тони. Няма да оставаи нещата така той. Ей, дано да ни изненадат приятно Simple Smile

Може това да е и ключ към сдобряването им, но не мисля, че ще е добре за Тони. И също това може да я подтикне да сподели защо иска да напусне и какви са лошите спомени, за които говори. Вероятно ще изтъкне като довод връзката си с Банков и ще разкаже за нея, но малко не вярвам да каже и за Марио - това вече хич няма да е полезно за Тони.

# 647
  • Мнения: 6 833
И при Гала като участваше Димо Алексиев, даваха сцени от снимките - Калин беше на количка в операционната, така, че скоро ще го видим в действие.


Аз и друго се замислих покрай нашите сценарии 😀 - ако бяха склонили Вергов да участва в този сезон, не виждам смисъл от триъгълника Ковачеви - Огнянова.
Сблъсъкът Марио-Банков щеше да бъде много по-плодотворен, околкото този между братята. Има много хляб там и още от началото на сезона биха заложили на това✌

# 648
  • Мнения: 5 846
И при Гала като участваше Димо Алексиев, даваха сцени от снимките - Калин беше на количка в операционната, така, че скоро ще го видим в действие.


Аз и друго се замислих покрай нашите сценарии 😀 - ако бяха склонили Вергов да участва в този сезон, не виждам смисъл от триъгълника Ковачеви - Огнянова.
Сблъсъкът Марио-Банков щеше да бъде много по-плодотворен, околкото този между братята. Има много хляб там и още от началото на сезона биха заложили на това✌

проблемът е, че Вергов им излиза доста скъпо. Явно му плащат още един хонорар и за Карамазов.  Mr. Green

# 649
  • Мнения: 2 653
Думите на Марио бяха много силни, много ми стана тъжно.
Малкият се е вкопчил в него и е бил задължен да бъде най добрия пример за брат си, за да не го разочарова.

# 650
  • Мнения: 9 374
С епизоди като днешния и такива сложни взаимоотношения и връзки като тяхната, и както ни мотаят цял сезон, понякога се замислям дали изобщо да гледам сериала вече, адски натоварваща е всичката тази безнадеждност и проблеми. Само дето все нещо ме тегли и се случва нещо в следващия момент, което не ме отказва. Мазохизъм си е това моето. Joy

Имаме и промо вече: http://play.nova.bg/programi/ochakvaite/934768
Поне това са ни пуснали, да знам какво да очаквам, че ще откача до вторник. Много далечно ми се струва. Grinning

# 651
  • Мнения: X
yanitsa, разбирам те. Ама пусто е някаква мания вече - каквото и да става, в 8 стм пред ТВ. До голяма степен и заради компанията тук Simple Smile

Промото ми допада - фокус върху Галя и Ина. Те да не затоплят отношенията?

# 652
  • София
  • Мнения: 9 558
Яница, тази седмица направо ни разбиха, нямаше един епизод, който да не разтърси. Но на мен ми хареса и се радвам, че български сериал ме държи под напрежение цял ден, в очакване на следващата серия.

Дали могат да се намерят думите на Марио, докато ги слушах ме докоснаха силно, но ми се иска да ги прочета отново.

# 653
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Днес бях написала пост против Наталия. За желанието й да не бъде при Калин. Не го публикувах. Радвам се, че Стаменова толкова хубаво й натри носа.

# 654
  • Мнения: X
Думите на Марио:

"“Хирургът чука на вратата на боговете”- цитат на професора ми. Първи курс в академията бях най-щастлив. После всичко се счупи. Майка ми и баща ми умряха в самолетна катастрофа и аз трябваше да стана баща за 1 ден, на 20. Брат ми не можа да го преживее и стана наркоман. Три години се борих докато го откача, беше ад.
После се разболя и…гледаше ме с ей такива очи. Каквото ям, той същото, каквото пия, каквото слушам, каквото обличам… иди и сбъркай. От очите на брат ми ме е било най-страх... да не го разочаровам. Заради мене стана лекар. Казваше постоянно – ти си звездата, аз съм сянката. Сега си мисля, кой е по-зависим от другия – сянката или нейната звезда.“

# 655
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Да се поправя

Съжалявам Стефан. Душичка мамин.

Тъжно беше и как Калин сродели, че болката на другите го радва. В интерес на истината помислих, че Наталия ще сродели, че е искала да е далеч от него

# 656
  • София
  • Мнения: 9 558
Леле, направо ми идва и да я набия Зорница, защо стоя като пън. А вчера Ковачев така мило я прегърна, когато тя си изливаше сърцето.

# 657
  • Мнения: 9 374
yanitsa, разбирам те. Ама пусто е някаква мания вече - каквото и да става, в 8 стм пред ТВ. До голяма степен и заради компанията тук Simple Smile

Промото ми допада - фокус върху Галя и Ина. Те да не затоплят отношенията?
Направо си е като мания вече, почвам леко да се притеснявам. Grinning И вчера като не можах да гледам навреме и само четях тук, се чувствах все едно изпускам някакво голямо събитие и е почнало без мен. Joy

Може и да ги затоплят, кой знае. Какъв обрат само - двете толкова се недолюбваха, постоянно се хапеха, а когато Галя започна да се излага, Ина се застъпи за нея и дори се осмели да противоречи на съпруга си.
Обаче голямото самочувствие и амбиции може да й изиграят голяма шега. Човек трябва да е сигурен в себе си, но с някаква мярка, а тя се хвърли в дълбокото и помисли, че всичко й е в кърпа вързано. Е да, ама не съвсем.

rosita, този като за края на седмицата не ми подейства добре. Grinning Трябваше ни един по-лек епизод като за петък, хем да не умирам от нетърпение до вторник. Grinning


# 658
  • Мнения: 5 846
Леле, направо ми идва и да я набия Зорница, защо стоя като пън. А вчера Ковачев така мило я прегърна, когато тя си изливаше сърцето.
не върви някак тя да го прегърне.

# 659
  • Мнения: X
Чета цитата и за пореден път си мисля, колко ми харесва да гледам повече за отношенията между Тони и Марио - братската любов, взаимното уважение и подкрепа, които са си показвали един към друг. Малкото им моменти, в които не се джафкат, са ми сред любимите. Искрено се надявам да не ги скарат или разделят ( пр, Тони да умре или да замине).
Страхотен дует са

Общи условия

Активация на акаунт