Откраднат живот - ТЕМА 40 Критична точка...Бомба със закъснител

  • 37 376
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 9 563
И Врабчев анестезиолог, подхвърля на Зорница, че е опасна и, че е мъжемелачка

# 631
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Съгласна съм - Марио не я отстъпва. В момент, когато брат му е нещастно влюбен, съсипан, с влошено здраве, не иска да го поставя в положение да си мисли, че отново е бил пренебрегнат заради брат си. Отново сянка. Адски коректен е. Не казва за болестта му, Не иска Зорница да го съжалява.

# 632
  • Мнения: 9 374
Представете си следната ситуация в операционната - Банков анестезиолог, Зорница и Марио оперират, а малък Тончо стои за консултация и в пълно неведение продължава да се бута и подарява бонбони на Огнянова, а другите двама се гледат и ръмжат като мароци в любовен период 😂😂😂

Ауу Ванилия, това ще бъде епично, комично и не знам още какво. Joy Предлагам обаче, ако Банков се върне, Тони вече да е забравил Зорница и да има някоя девойка до него, че много маймуни ще станат на клона. Даже може да помага на батко си да я спечели и Банков да не я отмъкне.

# 633
  • Мнения: X
Незнам за вас, но тази вечер адски се забавлявам с темата, от толкова абсурди го обърнахме на майтап Joy Как е винената компания?

Мириел - много хубав анализ на сцената.

Двамата братя срещу Банков ще е епично Joy Ще има фигурно пързаляне хахахха

# 634
  • Мнения: 9 160
Нищо не направиха с това обаждане,умрях от любопитство,пък то...Simple Smile
Нищо чудно и тя да му се обади както е отчаяна сега.Малко прекаляват с този неин невървеж с мъжете,онзи не я ще,този не я ще...

Много ми стана мъчно за катастрофиралата пациентка.

Фотева мисля,че схваща играта на Жекова.Всеки път я гледа някак с насмешка,много ми харесва и Жекова си го заслужава!

# 635
  • Мнения: 2 655
Съгласна съм - Марио не я отстъпва. В момент, когато брат му е нещастно влюбен, съсипан, с влошено здраве, не иска да го поставя в положение да си мисли, че отново е бил пренебрегнат заради брат си. Отново сянка. Адски коректен е. Не казва за болестта му, Не иска Зорница да го съжалява.

Да, Марио отново постъпва мъжката, щеше да изневери на себе си, ако предпочиташе собствената си изгода пред всичко останало.

Беше твърд и безкомпромисен, за жалост, нямаше и грам колебание.

# 636
  • София
  • Мнения: 9 563
Мирел, страхотно, точно така го почувствах. Толкова мъка имаше в думите му и толкова любов към Тони.

А Тасев, на пук на Жекова, там май ще се случи нещо Simple Smile

Банков какви специалности имаше, че тоз образ го бях изтрила от паметта си?

# 637
  • София
  • Мнения: 1 330
Уф, единственото "разнообразие" за мен остана дали  Батко ще е отворен или затворен  Twisted Evil

В смисъл ?
Как така отворен или затворен ?

Отворен за чувствата си или затворен в братския дълг! Колко серии още ще го предъвкват това !

# 638
  • Мнения: 338
И другото тъпо за мен освен мудността- Зорница Значи не иска да помага на хората и да спасява животи, не е отишла явно да работи, а да търси връзка и хоп не става и напуска. Я, стига глупости- кой човек се отказва от работата си особено лекар- толкова хуманна професия заради някаква връзка...тъпо е. Аз лично не съм го правила, а работех в пожарната- мъже бол, връзки невъзможни и възможни също 😂😂😂

# 639
  • Мнения: 338
Уф, единственото "разнообразие" за мен остана дали  Батко ще е отворен или затворен  Twisted Evil

В смисъл ?
Как така отворен или затворен ?

Отворен за чувствата си или затворен в братския дълг! Колко серии още ще го предъвкват това !
Точно!

# 640
  • Мнения: 9 374
Незнам за вас, но тази вечер адски се забавлявам с темата, от толкова абсурди го обърнахме на майтап Joy Как е винената компания?

Мириел - много хубав анализ на сцената.

Двамата братя срещу Банков ще е епично Joy Ще има фигурно пързаляне хахахха

Направо един хокей може да си спретнат. Joy Дуел, битка, както искаш го наречи. Joy

Оф, ама на мен малко горчив вкус ми остана от този епизод, защото всичко при Марио и Зорница стана все по-безнадеждно и не виждам изход. Марио се отказа заради брат си, гледа той да е добре, но от тази жертва никой няма да спечели, защото нито Зорница ще е с Тони, нито Марио ще е с нея, всички ще са нещастни.

Нищо не направиха с това обаждане,умрях от любопитство,пък то...Simple Smile
Нищо чудно и тя да му се обади както е отчаяна сега.Малко прекаляват с този неин невървеж с мъжете,онзи не я ще,този не я ще...


Може и да има продължение с това обаждане, не се знае нищо. Не вярвам тя да се обади, по-скоро ако той я потърси може и да му вдигне телефона, но не знам какво биха могли да си кажат.
Очаквам още да го намесват Банков в сериала, нали уж сме щели да разберем в един момент какво става с него в Германия. От тази случка не успяхме, остава да видим какво ще последва.

rosita, Банков беше анестезиолог и коремен хирург.

# 641
  • Мнения: 6 833
На мен също ми хареса реакцията на Батко (със съжаление го признавам, защото нарани Зорница) , но все пак смятам, че голяма част от свесните мъже биха постъпили така.
Постъпи достойно като се опита да изясни нещата със Зорница. Казвам опита, защото си знаем, че няма да спрат до тук.
Ако беше някой мишкар би се възползвал от увлечението на Зорница и би бил с нея, зад гърба на брат си.

Банков е хирург и анестезиолог, като говореха за недостига на анестезиолози, все за него си мислех...
Но въпреки всичко смятам, че участието на Вергов беше до тук и колкото и да им се ще на екипа, не са могли да го върнат. Ако беше обратното, мисля, че всички до сега щяхме да сме разбрали. Най-малкото поне щяха да го покажат как звъни по телефона, дори и да си е в Германия. 

# 642
  • Мнения: 3 732
Много се смях Лора като плясна втория шамар за баланс на Мазов. Той, горкия, не издържа да играе театър, а и си е малко смотан.

Стаменова яко отрезви Наталия. Силно сцена беше, дорева ми се.

Жал ми стана Марио като се облегна на вратата след разговора със Зорница. Имаше топки да й каже защо я отблъсква, но не помисли друго - че тя няма да отиде при Тони от съжаление. Марио може да реши да се отдръпне - това е негов избор, но не може да влияе на изборите и решенията на Зорница. Тя е избрала него.

# 643
  • Мнения: 9 374
Едно е сигурно - още много ще ни мъчат с тази любов, но дано поне си заслужава, а не като предишния път - много шум за нищо.

И мен много ме дразни как изкарват Зорница като един голям карък с мъжете, все да не й върви. Ако и тук накрая остане сама ще е прекалено. Последната сцена с нея в подпокривното, когато беше самичка под прозореца и гледаше нагоре, ми изглеждаше като символ на това колко самотна остана отново - вече няма приятел в лицето на Тони, а Марио я отряза, Банков я търси, но там всичко е минало и него го няма.

# 644
  • Мнения: X
Сега пак гледах промото. Докато Зорница говореше за напускане на болницата, човекът, който я слушаше тайно, сякаш беше Тони. Няма да оставаи нещата така той. Ей, дано да ни изненадат приятно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт