Как да отбия 1 годишното си кърмаче???

  • 1 116
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 432
Благодаря за отговорите  Simple Smile
Реших да купя адапте и шише на НУК, въпреки че не е пила досега от шише, но ще пробвам този вариант и също така ще се опитаме мъжа ми да я приспива или баба й, когато може и така, надявам се все нещо да проработи ако ли не най-много да ме хванат лудите и да изчезна от вкъщи за 2-3 дена  Peace

Ако може да ти дам и аз една идейка. LaughingНе я учи да пие от биберон Naughty, а пробвай да и даваш адаптето или въобще другите различни от кърма течности с бутилка от минерална -от тези със накрайника(спортни ли се водеха ooooh!). Ирката много бързо се нау4и да пие от тях и сега е рахат-ако ожаднее или трябва да и сипя в нещо сок, влизам в първия магазин, взимам едно шише със смучка  и преливам.

# 16
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 741
Дребния не се е отбил още но сме, на 1- 2 кърмения на ден. И при нас бягството от спалнята като при shoshi изигра решаваща роля за нощното кърмене  Wink, а през деня съм на работа. Ама като се върна така ме напада горкото ...

# 17
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Да си кажа и аз  Simple Smile ние минахме през един опит за отбиване-неуспешен може би заради мен.Малкият изкара почти 4 дни с баба си без изобщо да ме потърси,и аз като видях че мога да го оставям и др.път и да си почивам взех че пак му дадох,дожаля ми пък и той  като ме видя си поиска.Искам да успокоя всички мами който се кърмят по n на брой пъти,че съвсем неочаквано за тях нещата се променят  Wink.Така е и при нас.Още преди да го пратя при баба му нощните кърмения бяха почти спряли,при нея не се е будил  също ,и сега си спим по цяла нощ.Сега се кърмим преди заспиванията само-вечер и следобет,та това е при нас.Този уикенд пак ще го оставя на майка ми ,ние с татето да се поразходим малко newsm44.Засега си се кърмим" пък каквото сабя покаже"Успех на всички ,важното е да можеш да си починеш за малко поне  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 2 249
Кога по план-график избиват всички кътници по принцип, а и кучешките не бяха ли по-свирепи или бъркам нещо?
При нас окончателно израстнаха на 2,5+, но има деца при които на 2 са налице всики 20 зъбчета.
Ето: http://www.pirogov.net/topics/stomatology/stomatology-parents-info.htm

Общи условия

Активация на акаунт