След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 66

  • 94 926
  • 740
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 042


              Една ФОТОСЕСИЯ на Фахрие която ще остане ненадмината, но така действат влюбените жени и когато любовта им е споделена.

             Есента на 2014г веднага след приключване на снимките на "Любовта прилича ха теб"и преди снимките в ролята ма Мурка с Къванч.


                              https://t.co/faGIYSwM2p

             А още  април 2016 г вече е виждала как би трябвало да изглежда като булка като силует и венчето в косата. newsm78 newsm78 newsm78


                                https://t.co/KMYjX14XY7


  НАДИ Wink, той Бу,,, винаги може да ни утрепе  стига да иска Laughing Laughing Laughing
Охх, дааа. Как искам да го видя в ролята на разбойник. Помня моментите в Севдата дето се правеше на мафиот. Страхотен секси разбойник. Да му напишат такава роля. И естествено една красива мацка около него, умна и смела, готова на всичко заради него

# 181
  • Мнения: 14 502


  Аз много отдавна съм казала , че Бурак го виждам успешен като екшън герой в съвременен сериал .То НАДИ , без любовна авантюра няма как да мине но да не е там акцента през цялото време и да няма драми в любовта.

   

 Или разследващ журналист.

   

   Много се развълнувах  когато видях тримата ми любимци от последно време на едно място.


 





     При Фахрие ,НяМа нищо случайно , не проиграно и осмислено!

                            Преди....


     



                             Сега....



         


     

# 182
  • Мнения: 1 042


  Аз много отдавна съм казала , че Бурак го виждам успешен като екшън герой в съвременен сериал .То НАДИ , без любовна авантюра няма как да мине но да не е там акцента през цялото време и да няма драми в любовта.

   

 Или разследващ журналист.

   

   Много се развълнувах  когато видях тримата ми любимци от последно време на едно място.


 





     При Фахрие ,НяМа нищо случайно , не проиграно и осмислено!

                            Преди....


     



                             Сега....



         


     
Дааа, разследващ може, той нали все нещо трябва да преследва, отива му. Без сълзи и сополи, но мъжко страдание може, ще му лепне. Вярно че, доста го разнежиха в Севда та, то бебета, то сълзи. Е,справи се момчето, но наистина ми се ще да го видя в другата крайност

# 183
  • Мнения: 14 502


  Обича си Бу да е център на внимание и това си е , но е хубав мъж и му е простено Wink Wink Wink

                

    Но колкото повече кадри от ОК гледам толкова повече усещам ,че Фахрие и Енгин бяха НЕВЕРОЯТНА  екранна двойка.То при големи професионалисти и актьори друго не може и да се очаква.Продължавам да се ядосвам  , за провокативния сценарий и преждевременното приключване  на сериала.Не успяха и двамата да се разгърнат като истински таланти в турското кино!


                  



   Лека нощ  sleepuu Sleeping

# 184
  • Мнения: 1 042


  Обича си Бу да е център на внимание и това си е , но е хубав мъж и му е простено Wink Wink Wink

                

    Но колкото повече кадри от ОК гледам толкова повече усещам ,че Фахрие и Енгин бяха НЕВЕРОЯТНА  екранна двойка.То при големи професионалисти и актьори друго не може и да се очаква.Продължавам да се ядосвам  , за провокативния сценарий и преждевременното приключване  на сериала.Не успяха и двамата да се разгърнат като истински таланти в турското кино!


                  



   Лека нощ  sleepuu Sleeping
Много жени, много нещо, ще го разкъсат. Ама и той доста суетен го раздава
Айде лека 🌃

# 185
  • София
  • Мнения: 1 866
Привет, Момичета и Момчета!  newsm51

Себи  love001

В тази прекрасна неделна утрин ви сервирам закуската на едно много романтично място  smile3503

               

Мами  Hug Hug Hug Hug
Чудесна новина си ни донесла!  Heart Eyes
Да ти е жива и здрава внучката и да носи много радост и любов!  bouquet
Хайде, събирай впечатления, че после и от теб чакаме пътеписи от Вирджиния Бийч!  hahaha

                         

Момичета, чета ви редовно, но нямам много време за писане. А и липсата на нови проекти и новини за БуФчетата ми действа демотивиращо  Rolling Eyes
Себи bouquet, ходенето до Истанбул ще го отложим малко - в момента нямам възможност да пътувам заради доста ангажименти, а и филмите на Бу и Енгин вече ги няма по кината, за да се налага да се затичаме натам  car003 На мене лично много ми се ходи, ама .... малко по-натам ще де е Simple Smile

Понеже сте го подкарали на спомени, да сложа и аз нещо хубаво  newsm47

                 

Прекрасна неделя от мен!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 186
  • Мнения: 14 502

   Здравейте     Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Благодаря за прекрасното кафе и обстановка Алекс Heart Eyes bouquet


  Поздрави и от Фахрие.Според мен и е много приятно в този увеселителен парк Laughing
                

                        

 В същото настроение  е и когато е пред камерата.

                         


Последна редакция: нд, 29 апр 2018, 11:25 от sebilMM

# 187
  • Мнения: 3 174

                  Здравейте, момичета!  newsm51

         МАМИ, честито ти внуче, да ви е живо и здраво, само хубави неща да го спохождат!  newsm07 newsm30 ylinfant


                СЕБИ, аз предлагам да разучим къде е лятната къща на семейство Озчивит в Одрин.  Thinking Те обикновено лятото се пренасят там по някое време. Няма лошо да наминем и ние за една разходка.  newsm78

                А този увеселителен парк е в Кейп Таун. От последната им ваканция в Южна Африка.

                       

                Има и видео от ФЕ.  hahaha

                              https://twitter.com/_/status/990501851270467584


                А днес е специален ден за тях. Стават десет месеца от невероятната, приказна сватба на Буфчетата!  Hug

                         

                 Нека се радваме на тяхната истинска и безкрайна любов дълго време...

# 188
  • Мнения: 14 502



                            А от тук започна приказката..........



                     

           
                                   Продължи.....


                               
                     


                                       И така до  преди 10 месеца!




                             
                                   








# 189
  • София
  • Мнения: 1 866
Мими Hug
Аз не съм много сигурна дали къщата в Одрин е на Мама и Татко Озчивит или е на Бурчун и Ахмет newsm78 Не знам дали знаеш, че Ахмет е от Одрин, а неговата фамилия са потомствени ресторантьори. Та си мисля, че ще е по-лесно да открием кой е ресторанта на семейството на Ахмет, а от там можем да продължим и с издирването на къщата  smile3503 Брей, какви дедективки можем да станем ....  hahaha Joy
Ето точно тука Генчето Шерлок Холмсова много ще ни липсва  hahaha Генчеееее, къде изчезна?  Cry

Преведен е и новия разказ на Енгин, но не съм го чела още - като го изровя ще го сложа тук да му се порадвате и вие  newsm47

# 190
  • Мнения: 14 502


              Алекс Heart Eyes чакам с нетърпение разказа на Енгин.

                 А ти само се навий да ходим , няма значение къде Laughing

               
                 



                  Добре ще си пасне Фе с третия награден за най-добър турски актьор за 2017 г  след Бурак и Баръс.


                 


             


     

# 191
  • Мнения: 3 174

       ООООООО, АЛЕКС, много сложно стана.  newsm78 Не знаех тези подробности, все си мислех, че къщата е тяхна. Нали всяко лято излизат снимки от там. Разследването ще е голяма мъка, трябва да наемем професионален детектив.  Joy Joy Joy

             

          И Бурак е пуснал нещо от Кейп Таун.

               

# 192
  • Мнения: 14 502
    И една почитателка на Фахрие е изпаднала в поетичен транс от красотата на Фе.


        You are so beautiful in all ways. You are the colors in a sunset, the constellations in the sky, the waves of the ocean. dear, you are beautiful Sunshine.

          Lalam
        Вие сте толкова красива по всякакъв начин. Вие сте цветовете в залеза, съзвездията в небето, вълните на океана. Скъпа, ти си красива Слънце.Превод  smile3530



          

                             New from South Africa

                                 https://t.co/0IQGEHXQXY


          





                                 

Последна редакция: нд, 29 апр 2018, 20:59 от sebilMM

# 193
  • Мнения: 3 174

            Появили са се нови снимки на Фе.  Hug Засекли са я явно фенове, обаче от тези кадри не мога да разбера какво е това - магазин ли, или нещо друго.  newsm78 newsm78 newsm78

                   

                   

# 194
  • Мнения: 14 502





                                                 Добро утро Hug Hug Hug

   Нашите хора нали са с водно обкръжение та и ние да се почувстваме като тях Wink


                       

    МИМИ  мисля ,че Фе е в бижутерен  магазин.В дясно се виждат колиета , а тя самата май се наслаждава на аромата на тестер  от парфюм.

                           

            Появили са се нови снимки на Фе.  Hug Засекли са я явно фенове, обаче от тези кадри не мога да разбера какво е това - магазин ли, или нещо друго.  newsm78 newsm78 newsm78

                   

                   




                                      Фахрие в целия си блясък и красота през годините.



                 

   Приятен ден и седмица bouquet bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт