След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 66

  • 94 998
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 180


                Добро утро на всички!  smile3525

             Да се надяваме на новини тази седмица.  Thinking

             А докато няма все още такива, ще се любуваме на прекрасните колажи с Буфчетата.  Hug

                 

              И специален за СЕБИ в черно-бяло.  Heart Eyes

                       

                  Прекрасна и успешна нова седмица ви желая!  Hug

# 196
  • Мнения: 14 510
   
Хайде ,покрийте ме ,че имам още снимки Praynig Confused

     ЕТО ГО И БУФЧЕТО..........................

                  





             МИМИ, трогна ме , благодаря.Flowers Hibiscus

  Ето и нови снимки.Питам се обаче ,кога ще се появи и Буфчето:flushed:


    

                

                        


Последна редакция: пн, 30 апр 2018, 18:01 от sebilMM

# 197
  • Мнения: 3 180

            Буфчетата ни заляха със снимки от Южна Африка, ама не е ли малко със закъснение.  newsm78

                 

                 

                 

                 

                 

           

# 198
  • Мнения: 14 510
 МИМИ защо смяташ .че е закъсняла информация или си  мислиш ,че е от времето когато имаше   снимки на Фе от самолета newsm78до прозореца Може и да си права , а сега да се стакават някъде newsm78

                        







     Фахрие всякак е хубава , но ми се струва ,че от време на време  се облича крайно смешно и си мисля че го прави нарочно, за да се кефи на коментарите за нея Laughing Laughing Laughing

    И сега така  Rolling EyesОткъде го е изровила този халат.




    Направих леко проучване днес ,и колежка ,която има роднини  в Кейптаун и тя самата беше там скоро каза ,че това не е типично в облеклото там newsm78 newsm78



                


     Оххххх....................ето го във фокуса на любимата му ФЕ

    /какво нещо е снимката  hahaha hahaha hahahaБу  с коремче hahaha
      

                              


                        Тази обаче   е супер!
                    

             


            

Последна редакция: пн, 30 апр 2018, 20:35 от sebilMM

# 199
  • Мнения: 3 180
 
           

          СЕБИ, точно когато ФЕ пусна двете снимки от самолета и на брега на фона на залеза и всички се питаха за къде пътува, излезе една статия на турски журналист, че Буфчетата са в СЪН СИТИ - Южна Африка. Аз тогава я поместих и тук при нас. Явно се оказа истина.  Thinking Та за това съм писала, че снимките излизат с голямо закъснение.

           

# 200
  • Мнения: 14 510
              
             Естествена красота е нарекъл почитателят на Фе тази снимка , а аз добавям и фотографът е от класа

                          


                   


                 Добро утро Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




              



              

  МИМИ, сега се сетих за тази статия, но не и обърнах много внимание защото нямаше снимки,тези снимки.

                

   Сега се чудя с каква цел са го направили  но тяхна си работа.

Приятен ден HugАз отивам  на работа за малко Wink



    

            

Последна редакция: вт, 01 май 2018, 15:27 от sebilMM

# 201
  • Мнения: 3 180

            Здравейте и честит ви празник!  Hug

          Тези снимки трябва да са от някой от известните паркове в Южна Африка.  newsm78

                 

                 

                 

           А фотографът къде се скатава, няма ли да пусне и той някоя снимчица най-после.  newsm78

# 202
  • Мнения: 2 063
Красива, красива Фе!
Ако ще и още два цветни халата/ както ги наричате:)/ да облече, красотата й само още повече ще се подчертава. На фона на цветните картини зад гърба й, прекрасно се вписва в  пейзажа.
Веднъж попитах моя близка, обиколила половината свят,  къде би искала да живее, тя без да се замисли, веднага ми отговори- Южна Африка.   
Дано на сладурчетата ни там се сбъднат мечтите им,  там да  почувстват красотата и очарованието на всичко онова, което си пожелаят.

# 203
  • Мнения: 14 510

  Хелен  Hug дано си права и се сбъднат всичките им мечти.Радвам им се много , че винаги намират време и интересни места да останат за малко сами /относително малко-феновете им са навсякъде/

    Аз не следя много сериозно живота на другите семейни турски   филмови двойки  , но си мисля ,че нашите добре планират всяка свободна минута , а Бурак е ларш и изобщо не мисли за пари щом ще им е приятно.Уважавам за това Бу.

   И на мен ми липсва на снимките от ЮА но  Фе е по-слаба фотографка от него.

Май на тази снимка точно това пише "Направих Бурак фотограф"

    

     И това го потвърждава.

    

    


     Еееее...... Фе не си ни фокусирала като хората Бу , ама нали все пак го видяхме Laughing Laughing Laughing




                        

    


      

# 204
  • Мнения: 3 180

                   Добро утро!  smile3525

             

             

           След пускането на снимките от Кейп Таун, в Туитър пак заваляха помиите по адрес на ФЕ. ЕЙ, много ги дразни това момиче, спор няма.  Joy Joy Joy Дори една е написала, че Фахрие и Синем били виновничките за неуспехите последно време на мъжете си.  Joy Joy Joy По-голяма глупост и тъпотия скоро не бях срещала.  Thinking Thinking

                    Хубав ден!  Hug

# 205
  • Мнения: 1 042

                   Добро утро!  smile3525

             

             

           След пускането на снимките от Кейп Таун, в Туитър пак заваляха помиите по адрес на ФЕ. ЕЙ, много ги дразни това момиче, спор няма.  Joy Joy Joy Дори една е написала, че Фахрие и Синем били виновничките за неуспехите последно време на мъжете си.  Joy Joy Joy По-голяма глупост и тъпотия скоро не бях срещала.  Thinking Thinking

                    Хубав ден!  Hug
Аз не виждам Бурак да е неуспешен, реклами, филми, разбира се това си чисто негова заслуга, Фахрието не виждам какво общо има... А това,че дразни с позьорство си е самата истина. А тази Синем не я познавам и не знам кой е мъжът й, така че се въздържам

# 206
  • Мнения: 14 510
                                          Здравейте Hug Hug Hug

                                        the hot gorgeous lady 😍

                                      Горещата красива дама! 😍

                                 
             
                   


Това ,че завиждат на Фе за много неща е факт ,че няма да спрат също.Важното е да не ни пука , а и на тях също!

 Нади , нито Бурак има някаква заслуга Фахрие да е е успешна и красива ,нито тя за неговите успехи.
Просто взаимно се допълват , а откакто са заедно Бу е коренно променен- не се сбива вече по баровете, не прави пиянски изпълнения като да кара колата си в нетрезво състояние, а само върви нагоре в кариерата си на на актьор и модел. Това е истинското положение ,а това ,че Фахрие позира newsm78 newsm78 да ама пред кого се пита в задачата - Като модел и пред съпруга си .Не виждам нищо лошо , а ти?  Shocked Shocked Shocked

              Не бил успешен а?

      

                А Фахрие да я убием и оплюм  ли .че е красива и секси и Бурак избра нея пред разни грозни  кльощави и кривокраки кандидатки.Не естествено!!!!!


         Ето какво пишат рускините в  техните сайтове.


            Любить такую женщину несложно,
             Сложнее... сохранить её любовь...©

        

        


    Колкото до Синем , тя е съпруга на Кенан  Имирзалъолу /надявам се за него да си чувала-не играе лигави и несериозни роли -никога!/

Последна редакция: ср, 02 май 2018, 18:40 от sebilMM

# 207
  • Мнения: 3 180

           Привет!  Hug

             

             

            ГОРЕЩА, СЕКСИ МАЦКА СИ Е ФЕ НЯМА СПОР!  Heart Eyes
            Ще позира и още как, това и е работата. Всеки може да види и да се възхити на нейната красота, стига да не е предубеден към нея.
            А Бурак освен, че и е купил всяко кимоно от колекцията, и е направил и страхотна фото сесия.  Joy Joy Joy Нали е професионалист и има такава прекрасна муза за модел... Забавлявали са се яко. А ФЕ много умело е съчетала всяко кимоно с фона на невероятната природа на Южна Африка. Браво, Фахрие!  Hug

             А ето и един позиращ Бурак.  hahaha hahaha hahaha

                   
           

# 208
  • Мнения: 14 510

       МИМИ Hug +1  newsm10



                Е.......,те това е нещото ,което изправя на нокти АНТИТЕ.

            

                      

   И Бурак не могат да преживеят  някои женки , като ,че ли могат да бъдат негови вместо  Фахрие.

                


  Направих бърза сметка и излиза , че БУФЧЕТАТА са официално заедно от 4-ри години .
Т.Е и Черната любов  ли е негов провал заради  Фахрие newsm78
 Е тук имат думата  феновете му  на този сериал.Ако го смятат за провал да си признаят моля Laughing Laughing Laughing Та той мачкаше и целуваше Неслето  като за последно.Е ,и там ли му попречи  Фахрие newsm78



                

                

                

# 209
  • Мнения: 2 063

           Привет!  Hug

             

             

            ГОРЕЩА, СЕКСИ МАЦКА СИ Е ФЕ НЯМА СПОР!  Heart Eyes
            Ще позира и още как, това и е работата. Всеки може да види и да се възхити на нейната красота, стига да не е предубеден към нея.
            А Бурак освен, че и е купил всяко кимоно от колекцията, и е направил и страхотна фото сесия.  Joy Joy Joy Нали е професионалист и има такава прекрасна муза за модел... Забавлявали са се яко. А ФЕ много умело е съчетала всяко кимоно с фона на невероятната природа на Южна Африка. Браво, Фахрие!  Hug

             А ето и един позиращ Бурак.  hahaha hahaha hahaha

                   
           

Общи условия

Активация на акаунт